BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Kosmetyki dla ciężarówek ;)
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Łydzia
Znajoma
2

Wysłany: 12 lipca, 13:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej wszystkim ciężaróweczką :* Kochane ja co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę z macierzyństwem ale zastanawiam się czy warto zmienić w ciąży kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała z dotychczasowych.....? Liczę na kilka dobrych rad i podrzucenie ewentualnie marek jakich używacie w czasie ciąży, czy jest coś godnego polecenia?? Ściskam wszystkie przyszłe mamy i te już które tulą swoje maleństwa ;) Liczę na szybie odpowiedzi :)

Wiek 28 lat.
Starania o pierwsze maleństwo od lutego 2020.
Obecnie 18 CS - ten w którym pierwszy raz zobaczyłam bladziocha <3

30.09.2020 Badania
Progesteron 16,67 ng/ml (norma - dla fazy lutealnej 1,2 - 15,9 ) Niby wyżej ale OK

09.10.2020 Badania
TSH 1,237 (0,350 - 4,940) OK
FSH 5,68 (3,03 - 8,08) OK
LH 2,61 (1,80 - 11,78) OK
Estradiol 47,92 (21 - 251) OK
Prolaktyna 20,15 (5,18 - 26,53) OK

08.02.2021
HSG....? ----> Jajowody drożne ! Brak pomysłów co jest przyczyną niepowodzeń....

15,16,17 CS ---> Ostatnie próby bez stymulacji (później trzeba się określić, albo walczyć mimo wszystko albo pogodzić z brakiem ciąży) :(:(

18 CS ---> 18 czerwca <3 Jest druga kreseczka!!
22.06.2021 bhcg 361,2 mIU/ml
25.06.2021 bhcg

kayama
Autorytet
1940

Wysłany: 14 lipca, 01:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć, ja już mam 2 latkę 😉 ale mogę się podzielić się info, że dla mnie podczas ciąży przede wszystkim kosmetyki musiały nie mieć zapachu, wszystkie mnie drażniły. A niestety część z tych dla ciężarnych intensywnie pachnie, w tym właśnie te bardzo drogie. Kupowałam głównie w Rossmannie, żel do biustu, krem do ciała na rozstępy i zel pod prysznic bez zapachu. Dobry jest hypoalergiczny biały jeleń. W ciąży miałam bardzo sucha skórę i dbałam o nawilżenie. Jest taki duży wybór na rynku że każda znajdzie coś dla siebie. Dobrze używalo mi się Tołpę. Patrzyłam też po którym miesiącu można je używać, większość jest po 3 miesiącu, ale są takie np po 8 tygodniu.

Łydzia lubi tę wiadomość

n59ydf9h7aj0jxnd.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)