Walentynkowa promocja w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament Premium w BellyBestFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - 15 dni w prezencie!

3 miesiące - 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - 2 miesiące w prezencie!

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: kontakt@bellybestfriend.pl!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Kolejne ciąże i objawy
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Ann22
Znajoma
4

Wysłany: 28 stycznia, 11:26
Cytuj | (1) | Zgłoś
Czesc
Pytanie do mamusi, które mają więcej niż jedno dziecko. Czy kolejna ciąża była taka sama jak pierwsza jeśli chodxi o objawy, samopoczucie? Czy zupełnie inna? Jakiej plci były dzieciatka tej same czy różnej? Pytam z ciekawości. Obecnie jestem w drugiej ciazy i zupełnie jest inna. Od poczatku mam wilczy apety mogłabym jesc caly czas, najchetniej pomidory ze szczypiorkien, ser żólty, szynka,mdlosci calodniowe, wymioty raz dziennie w poludnie,. W pierwszej ciąży z córką wymioty i mdłości do 6 miesiąca, migrenowe bóle głowy całą ciąże, spała bym całymi dniami. Ochota tylko i wyłącznie na słodkie, zwłaszcza lody waniliowe i budyń śmietankowy.

Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

Laurka
Autorytet
2158

Wysłany: 29 stycznia, 15:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Moje wszystkie ciaze byly takie same objawowo (czyli bez objawow, nigdy nie mialam mdlosci, wymiotow, wrazliwych piersi ani nic takiego ksiazkowego) i zawsze ochota glownie na slodkie, i mam 3 corki :D Wiec moze bedziesz miala teraz synka, kto wie? Niedlugo sie przekonasz. Zycze przede wszystkim zdrowia dla Ciebie i malenstwa. Powodzenia!

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 stycznia, 21:17

Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

08.02.2015 Luna
28.07.2017 Gaja
21.09.2019 Enya

Szczęśliwa Mamusia
Autorytet
3716

Wysłany: 29 stycznia, 17:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ann22 wrote:
Czesc
Pytanie do mamusi, które mają więcej niż jedno dziecko. Czy kolejna ciąża była taka sama jak pierwsza jeśli chodxi o objawy, samopoczucie? Czy zupełnie inna? Jakiej plci były dzieciatka tej same czy różnej? Pytam z ciekawości. Obecnie jestem w drugiej ciazy i zupełnie jest inna. Od poczatku mam wilczy apety mogłabym jesc caly czas, najchetniej pomidory ze szczypiorkien, ser żólty, szynka,mdlosci calodniowe, wymioty raz dziennie w poludnie,. W pierwszej ciąży z córką wymioty i mdłości do 6 miesiąca, migrenowe bóle głowy całą ciąże, spała bym całymi dniami. Ochota tylko i wyłącznie na słodkie, zwłaszcza lody waniliowe i budyń śmietankowy.

Gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤️.

Ja mam 6 ciąż za sobą i 5 porodów ( jedną ciążę straciłam takie też się liczy ) , mam trzy córeczki ❤️ i dwóch synków ❤️ i powiem Ci że co ciąża to miałam inaczej w pierwszej ciąży to zero objawów nic ani zgagi , mdłości itp , w drugiej ciąży tam trochę miałam zawroty głowy , a i miałam wstręt do mięsa jak tylko czułam zapach kiełbasy , kotleta to na mdłości mi się zbierało długo mnie to się trzymało , w trzeciej ciąży jak przy pierwszej zero objawów , w czwartej tej straconej tak samo , w piątej ciąży miałam po raz pierwszy mdłości , zawroty głowy , zgagę i jadłam dużo serków , w mojej ostatniej ciąży szóstej to do 15 tc miałam mdłości na jedzenie , nie mogłam patrzeć , i jadłam dużo mięsa kotlety , wędliny , i fasfoody rządziły 😝 całkowicie była inna ta ciąża . Więc jak widzisz co ciąża to jest inaczej według mnie płeć dziecka nie ma nic do tego , moja siostra jest w trzeciej ciąży , oczekują na kolejnego synka ❤️ , a zajada się kiszoną kapustą i ogórkami 😁 a ponoć na kwaśne to dziewczynka 😂😝 .

Życzę dużo zdrówka dla Was 😁.

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 stycznia, 22:37

Macey lubi tę wiadomość

Synek15lat❤️
Córeczka8lat❤️
Córeczka7lat❤️
Aniołek 9 tc 04.06.2016[*]💔
Córeczka3latka❤️
relganli58vvvl02.png
Ślub cywilny28.09.2013r ❤
Ślub kościelny26.11.2017 ❤

Natalia05
Autorytet
1055

Wysłany: 29 stycznia, 22:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie czwarta ciaza, objawy samopoczucie i mdlosci/brak mdlosci w kazdej ciazy inne a mam 4 corki. Pierwsza i ostatnia zupelnie bezobjawowa. Takze po tym akurat jelsi chcesz plec okreslac to sie mozesz bardzo zdziwic 😀

2s6c43aswvw730s2.png
c1Dap1.png
Lyhyp1.png

agjot1979
Autorytet
662

Wysłany: 1 lutego, 23:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
A u mnie akurat ciąże z chłopakami były zupełnie inne od ciąży z córka. Z chłopcami mdłości, wstręt do słodyczy, codziennie rano przede wstaniem z łóżka musiałam coś zjeść bo inaczej była kaplica. I byłam spokojna. Z córka dla odmiany zero mdłości zajebiste samopoczucie, z zachcianek to jabłka mogłam jeść na kilogramy gdzie normalnie nie przepadam, za to przestały mi smakować truskawki gdzie normalnie uwielbiam no i miałam permanentnego wkur...a jeszcze przed testem. A i bolała mnie często głowa, z chłopakami nigdy. Wiec jak widać czasami faktycznie można na podstawie objawow obstawiać płeć. W 3 ciąży łudziłam się ze będzie druga córa, ale jak mnie dopadły mdłości w 7 tygodniu to już wiedziałam ze syn 😀

f2w3vcqgcqrsk8cl.png
Mati 16.07.2009
74dik6nl44edfunt.png

Ann22
Znajoma
4

Wysłany: 2 lutego, 11:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
😀Dzięki za odpowiedź. Jeszcze 1,5tyg i się wyjaśni czy u mnie objawy wskazują na ciąże z synem, jak podejrzewam patrząc na objam. Oczywiście nie ma dla mnie znaczenia kto tam zamieszkuje, mam nadzieję że jest zdrowe i ma się dobrze.

Ann22
Znajoma
4

Wysłany: 12 lutego, 20:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
I się wszystko wyjaśniło. Jednak zupełnie inne objawy niż w pierwszej ciąży i będzie syn.

agjot1979
Autorytet
662

Wysłany: 12 lutego, 20:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ann21 gratulacje ! Czyli tak jak u mnie, inna płeć, inne objawy. Spokojnej reszty ciąży życzę 😊

f2w3vcqgcqrsk8cl.png
Mati 16.07.2009
74dik6nl44edfunt.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)