X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kobiety +35 - Pierwsza ciąża ☺❤
Odpowiedz

Kobiety +35 - Pierwsza ciąża ☺❤

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie +35 :) Szukałam po wątkach, zaczepiałam w postach ale jak widać nowym ciężko się przebić do gron stałych bywalczyń :p
    Więc postanowiłam założyć swój wątek, na którym mam nadzieję poznam przyszłe mamy w wieku przybliżonym do mojego i razem będziemy się wspierać, rozwiewać wątpliwości i miło spedzać czas :)
    Chyba że nikt tu nie przyjdzie haha :D

  • Anka12 Autorytet
    Postów: 361 149

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chyba powinnam założyć wątek +40 pierwsza ciąża, więc w ogóle jestem ewenementem 🙈. Obecnie mam 8-miesięczne dziecko. Ciąża po in vitro, przebiegła bez powikłań. Poród miałam przez cc, lekarz dał mi skierowanie. Jak masz jakieś pytania, to pisz śmiało 🙂

  • Syrena Przyjaciółka
    Postów: 130 45

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny, ja tak nieśmiało się zgłaszam do wątku bo u mnie dopiero 5 tc. To moja pierwsza ciąża a w tym roku skończę 36 lat.

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    35 l. starania od grudnia 2017 r.,
    ja: AMH 2,61, niedoczynność tarczycy (letrox), hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacje mthfr(hetero) i pai-1 (homo), KIR haplotyp AA, laparoskopia luty 2020r.,: endometrioza, adenomioza, jajowody drożne,
    on: morfologia 10%, HLA-C C2C2
    01.07.2020 r. punkcja 11 komórek --> 7 ❄️
    05.10.2021r. III transfer wspomagany accofilem, atosibanem. AH, embryo glue i jest ❤️
  • kumen Przyjaciółka
    Postów: 94 56

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corke urodziłam jak miałam 35 lat, też jako pierwsze dziecko, więc jakby coś to też sluze rada:)

    ojxeqps6tlwyp5f8.png
  • Anka12 Autorytet
    Postów: 361 149

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrena wrote:
    Witajcie Dziewczyny, ja tak nieśmiało się zgłaszam do wątku bo u mnie dopiero 5 tc. To moja pierwsza ciąża a w tym roku skończę 36 lat.
    Super, gratulacje 🙂. Wydaje mi się, że jest dużo kobiet w tym wieku w pierwszej czy kolejnej ciąży. Było widać chociażby na oddziale położniczym.

  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1047

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się podepnę, pierwsze dziecko, w tym roku kończę 36 lat :)

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 14 maja 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też dołączam do wątku. Jest tu jeszcze ktoś?

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 14 maja 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2ga ciąża, mam już 3 letnią córkę i w tym roku skonczone 38 lat 🤞

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ