X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kłucie w pochwie/ szyjce
Odpowiedz

Kłucie w pochwie/ szyjce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.
    Monia, ja mam te klucia, a wiesz jaką mam długość szyjki i nic sie z nią nie dzieje:-) Niestety problemow z szyjka zazwyczaj nie da sie wyczuc i najwazniejsza jest ocena przez usg dopochwowe.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Jak w temacie. Czy któraś z Was miała lub ma i nie zwiastowało nic złego? Mnie tak kłuje od dawna szyjke mam niezabogata ale gine nic nie mowil. Ale powoduje to u mnie duży stres.

    Kłucia miałam bardzo często w 2 trymestrze i były dość silne. Szyjka się nie skracała. Podobno szyjka skraca się bezobjawowo, więc szansa, że skraca się w trakcie kłucia jest taka sama jak szansa na skrócenie się bez kłucia :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam takie klucia/ bol w szyjce pochwie czy lonie, trudno stwierdzić. Myślałam ze to normalne a okazało się ze rozchodzi mi sie spojenie lonowe. Z tego względu mialam cc.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ