X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kiedy pierwsze zdjęcie usg
Odpowiedz

Kiedy pierwsze zdjęcie usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ;)
    Czy mogłybyście mi powiedzieć czy jest możliwe abym dostała pierwsze zdjęcie z usg mojej kruszynki w 5tc i 1dniu?? Prosze odpowiedźcie mi jak najszybciej ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba zależy od lekarza.
    ja miałam pierwsze USG w 4t1d i był tylko pęcherzyk. zdjęcie dostałam.
    później byłam w 6t3d i była już fasolka i serduszko i też dostałam zdjęcie.
    do lekarza chodzę prywatnie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ,powinnaś już dostać ;-) gratuluje ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam tak jak Wisnia11 w 4tyg i 4d pecherzyk a 6tyg i 3 d z seruchem Kruszynka

    Ogromniaste Gratulacje!!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w39n73qolnajph.png[/link]

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję wam za odpowiedzi kochane ;) mam nadzieje, że dostanę już zdjęcie bo chciałam z mężem zrobić taki prezent na gwiazdkę rodzicom w postaci fotki ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie może laseczki czy mogłabym dostać z 6 odbitek takiego zdjęcia od ginekolog ? ;) i czy to się za to płaci jak prywatnie?? będę wdzięczna za odpowiedzi ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka100-u mnie drukuje mi jedno zawsze a jak chcesz odbitke to se skopiuj ;-) na ksero ;-) i tak fotka czarno-biała ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 14:30

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem niunia tylko tak se myślałam, że takie oryginalne najlepsze hmm najwyżej poszłabym do fotograficznego żeby zrobili odbitki tylko nie wiem czy w wigilie mi to jeszcze zdążą zrobic ;/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie dostaniesz tego raczej na płycie ani tym bardziej na kliszy :) Więc fotograf nic tu nie podziała. Dostaje się taki wydruk prosto z maszyny - pewnie dadzą Ci kilka kopii, jak ładnie poprosisz, a najwyżej zeskanujesz sobie i wydrukujesz sama (albo ksero). To nie będą żadne mecyje, nie nastawiaj się na cuda, ale na małe, czarno-białe coś :)

    Limerikowo, niunia lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka- wątpię, żeby lekarz dał ci 6 sztuk.;/ To nie sklep tylko lekarz.:) Na dobrą sprawę może nie dać ci wcale, bo to nie jest w jego obowiązku. Ja dostałam zdjęcie dopiero w 13 tyg po prenatalnych.

    Unlike lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na koniec ciąży nagrają na płycie wszystkie zdjęcia małej ;-) ale dopiero na koniec a tak to przy każdej wizycie jedną fotke ;-) w tym tyg ciąży to będzie tylko mała kropka hehe

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Ale nie dostaniesz tego raczej na płycie ani tym bardziej na kliszy :) Więc fotograf nic tu nie podziała. Dostaje się taki wydruk prosto z maszyny - pewnie dadzą Ci kilka kopii, jak ładnie poprosisz, a najwyżej zeskanujesz sobie i wydrukujesz sama (albo ksero). To nie będą żadne mecyje, nie nastawiaj się na cuda, ale na małe, czarno-białe coś :)
    mój tata akurat jest fotografem i on robi zdjęcie ze zdjęcia nie musi mieć płyty ani kliszy ;P

    nutka śliczną masz tą swoją dzidzię ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    mój tata akurat jest fotografem i on robi zdjęcie ze zdjęcia nie musi mieć płyty ani kliszy ;P

    Ale napisałaś, że chcesz iść do fotografa i martwiłaś się, czy w wigilię Ci zrobią - więc nie wiem, skąd nagle tan tata. Zwłaszcza, że fotki miały być niespodzianką dla dziadków właśnie, tak przynajmniej zrozumiałam. A jak Ci tata zrobi, to nie zawracaj głowy.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Ale napisałaś, że chcesz iść do fotografa i martwiłaś się, czy w wigilię Ci zrobią - więc nie wiem, skąd nagle tan tata. Zwłaszcza, że fotki miały być niespodzianką dla dziadków właśnie, tak przynajmniej zrozumiałam. A jak Ci tata zrobi, to nie zawracaj głowy.
    źle mnie zrozumiałaś ;( Napisałam, że mój tata robi odbitki z samego zdjęcia i nie potrzebuje kliszy ani płyty bo ty napisałaś, że "fotograf nic nie podziała" a ja ci chciałam dać do zrozumienia, że podziała tylko przecież wiadomo, że nie pójdę z tym do mojego taty bo nie będzie niespodzianki a nie wiem czy w innych firmach mi to ktoś w wigilie zrobi i tyle.

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 na tym etapie to tak jak powiedziała niunia to będzie czarna kropka na szarym tle. nic tam więcej nie dostrzeżesz. a dziadkowie na pewno będą się cieszyć z pokazanego zdjęcia. o ile je dostaniesz.

    ja dzisiaj pokazałam mojemu tacie zdjęcie z dzisiaj (28t3d) gdzie widać wszystko (łapkę z 5 paluszkami, buźkę bokiem, oko, ucho, szpiczasty nosek, ustka i bródkę) i co usłyszałam?? "ja tu nic nie widzę" hehehe dopiero jak mu paluchem pokazałam to zauważył. facet...

    MILA lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    slodka100 na tym etapie to tak jak powiedziała niunia to będzie czarna kropka na szarym tle. nic tam więcej nie dostrzeżesz. a dziadkowie na pewno będą się cieszyć z pokazanego zdjęcia. o ile je dostaniesz.

    ja dzisiaj pokazałam mojemu tacie zdjęcie z dzisiaj (28t3d) gdzie widać wszystko (łapkę z 5 paluszkami, buźkę bokiem, oko, ucho, szpiczasty nosek, ustka i bródkę) i co usłyszałam?? "ja tu nic nie widzę" hehehe dopiero jak mu paluchem pokazałam to zauważył. facet...
    Mi starczy ta kropeczka chcialabym poprostu chyba jak kazda ciezarna miec juz fotke swojego malsnstwa nawet malenka kropeczke ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kochana, po co Ci 6 odbitek...?

    W 5 tygodniu może nawet nie być żadnej kropeczki, tylko pęcherzyk, u mnie chyba tak było. Generalnie to wyglądem nie przypomina kompletnie niczego. Rozumiem jednak, że chcesz mieć dla siebie pamiątkę, dlatego trochę dziwi mnie ta zawrotna ilość... ;)

    Lekarz Ci raczej tyle nie wydrukuje, bo jak ktoś już wspomniał, to nie sklep, obowiązku dawać w ogóle czegokolwiek też nie ma.

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Mi starczy ta kropeczka chcialabym poprostu chyba jak kazda ciezarna miec juz fotke swojego malsnstwa nawet malenka kropeczke ;)

    jasne że tak. mi też starczyła moja kropeczka. chodziło mi o to że twoi bliscy będą się cieszyć z pokazanego zdjęcia i z faktu że zostaną dzidkami. nie muszą mieć odbitek bo i tak nic więcej tam nie zobaczą.
    możesz zrobić takie odbitki jak już będzie coś więcej widać. ja za każdym razem byłam zachwycona ze zdjęć które dostawałam. widziałam w nich wszystko. moi bliscy widzieli tylko szarość. nawet mój mąż dopiero zauważył o co chodzi w zdjęciach jak poszedł ze mną na USG ok 17 tygodnia.
    ja za każdym razem widzę małego człowieka ale dopiero jak wrócę do domu i porównam zdjęcia z przed 4 tyg. to widzę różnicę jak się rozwija. uwierz mi że za każdym USG będziesz wychodzić z gabinetu zachwycona.
    i polecam chodzić na USG z mężem/partnerem bo to dla nich naprawdę ogromne przeżycie :) widzieć jak to małe życie się rusza ;) (może tego nie okazują ole tak jest ;P)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    jasne że tak. mi też starczyła moja kropeczka. chodziło mi o to że twoi bliscy będą się cieszyć z pokazanego zdjęcia i z faktu że zostaną dzidkami. nie muszą mieć odbitek bo i tak nic więcej tam nie zobaczą.
    możesz zrobić takie odbitki jak już będzie coś więcej widać. ja za każdym razem byłam zachwycona ze zdjęć które dostawałam. widziałam w nich wszystko. moi bliscy widzieli tylko szarość. nawet mój mąż dopiero zauważył o co chodzi w zdjęciach jak poszedł ze mną na USG ok 17 tygodnia.
    ja za każdym razem widzę małego człowieka ale dopiero jak wrócę do domu i porównam zdjęcia z przed 4 tyg. to widzę różnicę jak się rozwija. uwierz mi że za każdym USG będziesz wychodzić z gabinetu zachwycona.
    i polecam chodzić na USG z mężem/partnerem bo to dla nich naprawdę ogromne przeżycie :) widzieć jak to małe życie się rusza ;) (może tego nie okazują ole tak jest ;P)
    No na pewno bede chodzic z mezem tylko teraz to 1 to jeszcze za wczesnie ja ogolnie zawszs myslalam ze maz bedzie mogl chodzic dopiefo jak bedzis usg z brzuszka a czytalam ze niektore kobitki chodza z mezem jak nawet dopochwowe hmm pewnie gin wola wtedy meza jak juz robi usg

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woła z poczekalni bo bylam raz tego swiadkiem

    atdc2n0ay3iuybl8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ