X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Karmienie piersią jako forma antykoncepcji
Odpowiedz

Karmienie piersią jako forma antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 15 listopada 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 08:28

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja :p Chyba, ze wylacznie tyczy sie do czasu przed rozszerzaniem diety xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 2447 4320

    Wysłany: 15 listopada 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, jeszcze przed rozszerzeniem diety, lekarz stwierdził owulacje, mimo że nie miałam miesiączki, skoro była owulacja, to mogła być ciąża. Ciąża zresztą też była, jak jeszcze karmilam ale już po wprowadzeniu dodatkowo innego menu.

    3cs o trzeciego malucha.
    05.2018 - 👱
    12.2019 - 👱‍♀️
    38 lat.
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 16 listopada 2019, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juudi wrote:
    Czy sa wsrod Was takie ktore wpadly w ciaze podczas okresu karmienia (wylacznie) piersia?

    Wylaczne kp nie wystarczy. Musi byc spelniony szereg warunkow, zeby faktycznie nie moglo dojsc do zaplodnienia (m.in. czestotliwosc karmien/odstepy miedzy karmieniami, w tym nocnymi). Poczytaj o tym w rzetelnych zrodlach.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 16 listopada 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam okres 3 miesiące po porodzie takze juz wtedy moglam zajsc w ciaze w sumie :p Karmilam na zadanie, ale synek mial duzsza przerwe w nocy;)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    symbolica lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę karmiąc piersią ale już przy rozszerzaniu diety. Ale okres dostałam niecałe 3 miesiące po porodzie mimo, że wtedy karmiłam wyłącznie piersią, więc myślę, że juz wtedy była normalna owulacja.
    Moja gin cały czas powtarzała ze karmienie nie uchroni przed ciążą a wręcz czasami łatwiej jest zajsc krótki czas po porodzie (sama znam wiele takich przypadków).

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • leukocyt Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 listopada 2019, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam w ciążę metodą inseminacji, nie odstawiałam córki ;) Tak że nawet niektóre problemy z płodnością nie są powodem do odstawienia ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ