X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Karboksyterapia na skórę na brzuchu
Odpowiedz

Karboksyterapia na skórę na brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britka wrote:
    Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

    Jesli mam byc szczera, to polecam odpuscic tego typu zabieg. Efekty marne, to zdecydowanie za duza powierzchnia. Jesli chodzi o wiotka skore na brzuchu to tu moge polecic 2 zabiegi: albo HIFU (np. Ultraformer, Ultraskin, Sonoqueen), albo fale radiowe (np. Venus legacy). Pojdz na konsultacje, tam ocenia ilosc potrzebnych sesji. Skad jestes?

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli możesz sobie na to pozwolić to warto. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tłuszczu.

    Ale jeden zabieg Ci wiele nie pomoże. Najlepiej zapisać się na kilka zabiegów. W klinice powinni Ci na pewno doradzić co będzie najlepsze dla Ciebie. Może jakiś inny zabieg....

    Sama miałam na cellulit na udach i nie żałuje. https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 20:03

  • KarolKa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat mogę polecić Ci zabieg karboksyterapii, gdyż sama sie zdecydowałam. Rzeczywiście tak jak inne osoby tutaj piszą, nalezy wykonać serie zabiegową. Jednak sam zabieg jest w przystępnej cenie. U mnie juz wystarczyło 8 zabiegów, właśnie na brzuch, aby ujędrnić okolicę. Jeżeli jesteś z Warszawy to w salonie LaserDelux https://laserdelux.pl/warszawa-widok-karboksyterapia-k/ mają atrakcyjne pakiety, częste promocje, o których informują i dużą wiedzę. Zapisz się tam na konsultacje i ci doradzą :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ