BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Karboksyterapia na skórę na brzuchu
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Britka
Znajoma
3

Wysłany: 18 marca, 07:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

Eszkilu
Autorytet
1246

Wysłany: 18 marca, 10:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Britka wrote:
Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

Jesli mam byc szczera, to polecam odpuscic tego typu zabieg. Efekty marne, to zdecydowanie za duza powierzchnia. Jesli chodzi o wiotka skore na brzuchu to tu moge polecic 2 zabiegi: albo HIFU (np. Ultraformer, Ultraskin, Sonoqueen), albo fale radiowe (np. Venus legacy). Pojdz na konsultacje, tam ocenia ilosc potrzebnych sesji. Skad jestes?

uch573sbqm0h57vg.png

Gameta Gdynia od 2016 r.
Hipogonadyzm hipogonadotropowy
6 cykl stymulowany - ❤️

Osetta
Koleżanka
3

Wysłany: 18 marca, 14:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jesli możesz sobie na to pozwolić to warto. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tłuszczu.

Ale jeden zabieg Ci wiele nie pomoże. Najlepiej zapisać się na kilka zabiegów. W klinice powinni Ci na pewno doradzić co będzie najlepsze dla Ciebie. Może jakiś inny zabieg....

Sama miałam na cellulit na udach i nie żałuje. https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 marca, 20:03

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)