X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JOD czy ktoś pije?
Odpowiedz

JOD czy ktoś pije?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecono mi jodavit 5ml do picia wiadomo jod jest potrzebny. Nie biore witamin w postaci tabletek. Czy jakaś przyszła Mama pije? Jaką ilość?

  • Annaya Ekspertka
    Postów: 233 282

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2019, 22:00

    2r8rk6nl0p40hkvi.png
    7u229jcgg4p5jd4c.png
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie.. a nie biore tabletek bo i tak slabo się wchłaniaja i mają mnóstwo dodatków chemicznych. Chcialabym się dowiedzieć o tym jodzie

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę w tabletkach Jodid 200. Jakie zalecenie endokrynologa.

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja. Kup sobie książkę "jod leczy" i dokladnieprzeczytaj. Jod trzeba brać z koofaktorami. Nie bralabym w ciąży od raxu 5 ml. Chyba, że prowadzi Cię ktoś kto się na tym zna.
    Ja piję 12, ale od dawna i dochodziłam do tej dawki powoli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ