X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada gratulacje!!!! Buziaczki dla Mateuszka :) Zbieraj siły po porodzie,a później czekamy na zdjęcie małego.

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada gratulacje!! Jak bd miala chwilke to pochwal sie nam swoim malenstwem :)

    Tag wgl to czesc mamusie :) Jakos tak sie tu cicho i pusto zrobilo... U nas dobrze :) Igor z dnia na dzien jest coraz to wiekszy. Kolyska juz poszla w odstawke a lozeczko stoi bo maly nie chce w nim spac... Zaczal juz gaworzyc, glosno sie smieje. Na ogol jest pogodnym dzieckiem, ktore potrzebuje bardzo duzo zainteresowania swoja osoba :P A jak tam u Was?

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia chyba wiekszosc na lipcowkach jest i tam pisze:)
    U Nas JAs juz 5 tygodni i wazy 4500kg szok w miesiac 1,5kg przytyl...ale karmie mieszanie tzn z przewaga mm.

    Jas ma problemy z kupkami bo robi rzadko co 3 dni i przez te 3 dni jest ciezko bo placze, wierci sie w dzien spi max 1,5 h w nocy lepiej. Budzi się 3 razy na jedzenie i od 5 rano juz jest wyspany.

    U Nas tez Jas spi z nami w łóżku czesto a łóżeczko stoii ehh do tego moj cycus dziala jako srodke uspokajający....czyli wszystko nie tak jak w mega madrych książkach:P:P

    Wczoraj maz zgasił swiatlo i Maly płakać zaczal, jak pomyślałam, że jeszcze ciemności się bedzie bać to juz w ogole obalimy z Jasiem książkowe porady jak wychowywać niemowlaka:D

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Klaudia chyba wiekszosc na lipcowkach jest i tam pisze:)
    U Nas JAs juz 5 tygodni i wazy 4500kg szok w miesiac 1,5kg przytyl...ale karmie mieszanie tzn z przewaga mm.

    Jas ma problemy z kupkami bo robi rzadko co 3 dni i przez te 3 dni jest ciezko bo placze, wierci sie w dzien spi max 1,5 h w nocy lepiej. Budzi się 3 razy na jedzenie i od 5 rano juz jest wyspany.

    U Nas tez Jas spi z nami w łóżku czesto a łóżeczko stoii ehh do tego moj cycus dziala jako srodke uspokajający....czyli wszystko nie tak jak w mega madrych książkach:P:P

    Wczoraj maz zgasił swiatlo i Maly płakać zaczal, jak pomyślałam, że jeszcze ciemności się bedzie bać to juz w ogole obalimy z Jasiem książkowe porady jak wychowywać niemowlaka:D

    U nas tez byl problem z kupkami? Jakim mlekiem karmisz? My kubilismy bebilon na poczatku ale Igor nim plul. Probowalam bebiko ale po tym wgl nie umial kupki zrobic i mial strasznie twardy brzuszek wiec sprobowalam nan i nie zapeszac jest ok. Podaje mu co 2 dzien herbatke rumiankowa dla niemowlat i problemy z kupka i brzuszkiem jak reka odjal. Jakbys probowala mu podawac tej herbatki to nie przestrasz sie bo po nich sa zielone kupki :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada gratulacje;) Nareszcie sie doczekałas;)

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    U nas tez byl problem z kupkami? Jakim mlekiem karmisz? My kubilismy bebilon na poczatku ale Igor nim plul. Probowalam bebiko ale po tym wgl nie umial kupki zrobic i mial strasznie twardy brzuszek wiec sprobowalam nan i nie zapeszac jest ok. Podaje mu co 2 dzien herbatke rumiankowa dla niemowlat i problemy z kupka i brzuszkiem jak reka odjal. Jakbys probowala mu podawac tej herbatki to nie przestrasz sie bo po nich sa zielone kupki :)
    ja zaczelam od nan pro, potem bebiko a teraz hipp combiotik.
    tez rumianek npodaje i koperek...kupka niby co 3 dni ale przez te 3 dni masakraaaaa

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mleko mu nie odpowiada

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Ja w Pl tez podawałam mleko NAN i było wszystko ok. Natomiast po Bebiko dużo dzieci ma problemy z brzuszkiem i kupkami. Niektóre dziewczyny chwalą sobie też mleko Hipp antykolkowe.

    Victor ładnie przybiera na wadze, w 2 tyg dobrał 700g. Teraz spija 120 ml a na noc 150ml

    Ogólnie z kupkami nie ma problemu, robi średnio 3 razy dziennie (najlepiej w świeżo przebraną pieluszkę ;) ). Przeważnie są to zółtawe kupki, ale zauważyłam że po nocy często są takie lekko zielonkawe z domieszką żółtego. Też tak macie?

    Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada jak synek się sprawuje i jak Ty się czujesz ?

    Jak Wasze dzieciaczki dziewczyny?

    Kiedy planujecie chrzciny? My chcemy 5 października, musimy uzgodnić datę z księdzem. Tutaj w UK w naszym mieście chrzciny są tylko w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Więc myślimy o 5 października. W sumie ta data taka sobie, bo 5 października 3 lata temu poroniłam, ale chcemy mieć już za sobą temat chrzcin, póki Victor jeszcze mały i jest szansa że prześpi wszystko w kościele ;)

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A super mały pięknie przybiera na cycu juz do gonił wagę przy porodzie he

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny co z Wami? Gdzie jesteście? Wiem,mało czasu,też mam z tym problem, no ale odezwijcie się czasem,napiszcie co u Was i maluszków.

    My jutro biegniemy na pierwsze szczepienie brrr... Wczoraj Victor skończył już 2 miesiące :) A 5 października mamy chrzciny.

    Buziaki dla Was :) :*

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 22 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Wiekszosc chyba na lipcówkach siedzi:)
    U mnie Jasiu też 5 października chrzciny ma:)
    Z kolkami już problemów nie mamy...kropelki odstawiłam he a w zapasie jeszcze diwe buteleczki sab simplex mam-he muszę odsprzedać.

    Powodzenia na szczepieniu-u Nasj Jas bardzo płakał:( a potem cały dzien płaczliwy był i spać nie chciał..ziewał ale nie mógł zasnąć:(

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też było ciężko po szczepieniu. Dostał to na rotawirusy i odchorował później :/ Płakał cały dzień, bolał go brzuszek, był bardzo niespokojny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 00:27

    misia_k1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po chrzcinach. Victor całą Mszę przespał w wózku, a potem był wyjęty na czas ceremonii. Był grzeczny, obserwował wszystko dookoła. A później na czas obiadu pospał, dał nam spokojnie posiedzieć. Kawa i ciasto była już w asyście małego, który rozmawiał po swojemu do wszystkich gości :)

    Nasz bohater :)

    misia_k1 lubi tę wiadomość

‹‹ 202 203 204 205 206
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ