BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Jestem w ciąży, karmię piersią
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Jolcia1985
Autorytet
281

Wysłany: 3 grudnia 2018, 15:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Na Facebooku jest grupa Karmienie piersią w ciąży i tandemie. Są dziewczyny, które dają radę ale są i 5akie, które jeszcze w ciąży po prostu psychicznie nie dają rady. Podejście swojej gin. znam (ciąża w maju), 1 trymestr ok ale w 2 odstawić. Szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie. Synek ostatnio w nocy bardzo często budzi się na pierś. Od porodu nie przespałam jeszcze ani jednej nocy. Z jednej strony chciałabym karmić w tandemie ale z drugiej boję się że znienawidzę kp. Na razie czekam na pierwszą wizytę u gin i mam nadzieję, że tym razem z maluszkiem jest wszystko dobrze.

annkaa lubi tę wiadomość

1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
05.11.2016 Antoś ❤
20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
10.11.2018 jest ❤️😃 bracik

kehlana_miyu
Autorytet
3712

Wysłany: 3 grudnia 2018, 15:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja przymierzam się do odstawienia w okolicach świąt, a więc około 3 miesięcy przed porodem. Ale zobaczymy, jak wyjdzie, boję się, że jeżeli będzie kompletna masakra, to się wycofam i spróbuję tandemu :/

961l9vvj59du8plj.png
961lk6nlda9uyhvb.png
5tc [*] 04.2015
10tc [*] 01.2015

Casjopea
Autorytet
1742

Wysłany: 3 grudnia 2018, 18:10
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja myślę o tandemie, ale raz, że boję się tych kilku dni w szpitalu, jak mała zareaguje itd., a dwa boję się, że jak zobaczy, że mały/mała pije co chwila to też będzie chciała częściej. No i jeśli jedno i drugie dziecko będzie się budziło w nocy na cyca to chyba będę zmuszona strzelić sobie w łeb :D Tak czy siak póki wyniki krwi będę miała git to chcę karmić możliwie długo.

annkaa lubi tę wiadomość

smeg
Autorytet
763

Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Myślę o tandemie, ale chciałabym za jakiś czas odstawić nocne karmienia - może jak pójdę na zwolnienie i będzie więcej tych dziennych. Na grupie kp w ciąży i w tandemie jest 3000 osób, więc komuś się chyba te tandemy udają :D chciałabym drugie dziecko urodzić w domu, między innymi dlatego, żeby nie zostawiać starszej na kilka dni.

h44e90bvzaxyndfz.png
gg64o7est9yc5xll.png
Gdańsk, 29 l., ciąża przy kp :)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)