X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - GRUDZIEŃ 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - GRUDZIEŃ 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 18 tc lekarz skłaniał się ku chlopcu, ale wiadomo ze dopiero połówkowe daje 90% pewnosci, a 100% przy narodzinach dopiero:) jest duzo pomyłek plci juz w porównaniu od B. Genetycznego do B. Połówkowego. Ale każdy mówi ze synek będzie bo urody dodał a figura bez zmian+pileczka:)tak wiec nastawiona jestem na chłopca, a dziewczynka będzie następnym razem:)

    MILA lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak zazdroszcze że jestes już tak daleko :-)

    Mlenka Ja jednak czuje ze bedzie dziewczynka. Mowię ci że słodycze mogłabym pochłaniać i musze sie pilnować ;-)

    no okaze sie na połówkowym do tego czasu nie chce żeby lekarz snuł domysły ;-)

    AISAK lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Ja raczej w kierunku właśnie słono kwaśnym niż słodkim :) już nie pamiętam kiedy ostatnio zjadłam coś słodkiego :O Schudłam 2 kg dziewczęta :(
    Widzę Mlenka że suwaczki różowe więc liczysz na córkę :> ??
    4c3tgov3x3y6wu43.png


    Po cichutku tak, ale będę się z syneczka też cieszyła. A ty masz jakieś preferencje?
    Ja też mam dla dziewczynki ze 3 imiona wybrane, a dla chłopca problem. Jak się okaże co będzie to się będę zastanawiać. Wszyscy mi mówią, że kiepsko wyglądam, rzeczywiście jestem blada, jakieś uczulenie mam na twarzy, więc może jednak dziewczynka...
    Poza tym ważyłam się wczoraj i schudłam 1 kg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2014, 09:31

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od początku ciąży schudłam 2,5 kg :/ ten tydzień to tydzień rozpoczęty bez mdłości ....więc pewnie przybiorę co nie co :P
    Tzn wiadomo że czy chłopiec czy dziewczynka to nie ważne, ale przeczuć żadnych nie mam ;P w rodzinie powtarzają że córka :p
    3jgx3e3k16enu0kr.png

    MILA lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze ze schudłaś bo ja odwrotnie :-P ale ja mam przeczucia że będzie dziewczynka :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    zazdroszcze ze schudłaś bo ja odwrotnie :-P ale ja mam przeczucia że będzie dziewczynka :-D
    To macie imię dla Księżniczki ?:P
    3jgx3e3k16enu0kr.png

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Butterfly Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ! można dołączyć? ;) o ciąży dowiedziałam się zaraz przed Wigilią ;) więc miałam wspaniały prezent i .....ogromne mdłości ;o

    pekinka82, MILA lubią tę wiadomość

    3jgxe6hhamw3z7uv.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, zapraszamy ;). Coś tu ostatnio pusto się zrobiło..

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny faktycznie czasem pusto, ale jest jeszcze jeden wątek SIERPNIOWE MAMUSIE. I tam jesteśmy wszystkie z terminem porodu na sierpień :D Witaj Butterfly :)

    pekinka82 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Butterflay :-D

    Karmelko jeszcze nie mamy konkretnych propozycji imion ;-D

    a ty?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • suzi Przyjaciółka
    Postów: 91 51

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie córeczka marzy mi się imię Natalka ;) gdzies kiedy wpadlo mi do glowy i chyba tak zostanie a chlopak hmm nie mam pojecia, Konrad, Dawid Michał ? A wy jakie macie propozycje ;)

    MILA lubi tę wiadomość

    aniołek 11 tc 06.02.2013 <3
    w57vdqk3w5noffwj.png
    05659d9cf1.png
    Matuszek-5 wrzesnia 2014 <3
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się dzisiaj śniło, że byłam na usg i że lekarz powiedział, że będzie chłopak i że wcale nie byłam zadowolona. Ale w rzeczywistości napewno będę się równo mocno cieszyła z synka co z córeczki.

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlenko pewnie że tak :-D

    Suzi co do imion to ja już sama nie wiem ale propozycje takie

    Marta, Tania

    Bartek

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • suzi Przyjaciółka
    Postów: 91 51

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tania pierwsze slysze :) ale Bartek tez fajnie. Ah tam nie wazne co bedzie wazne ze zdrowe :)

    aniołek 11 tc 06.02.2013 <3
    w57vdqk3w5noffwj.png
    05659d9cf1.png
    Matuszek-5 wrzesnia 2014 <3
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi wrote:
    Tania pierwsze slysze :) ale Bartek tez fajnie. Ah tam nie wazne co bedzie wazne ze zdrowe :)

    KOCHANA TANIA TO TATIANA :-D A ŻE WAŻNE ZE ZDROWE TO oczywiste :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie będzie Lilianka a dla chłopca nie wiem, może Nikodem, Kamil..

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlenka wrote:
    A u mnie będzie Lilianka a dla chłopca nie wiem, może Nikodem, Kamil..


    też myślałam o Liliance :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 3 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, tak się wkurzyłam dzisiaj w autobusie.. Siadam sobie na takim podwójnym siedzeniu i siedzę ciuchutko a obok drugie miejsce wolne. Aż tu wchodzi baba z dzieckiem i do mnie, że "prosze Pani tu jest miejsce dla dziecka". Ja jej na to "ale przecież dziecko ma miejsce, a ja jestem w ciąży". A ona nic, stoi nade mną! W końcu powiedziałam jej żeby sobie siedziała, bo sie wkurzyłam i całą drogę do pracy stałam! Po prostu kobiety w ciąży to się już ewidentnie lekceważy w komunikacji, a zwłaszcza takie babcie z wnuczkami! Jakby nie mogła dziecka na kolana wziąć!
    Sorry, że tak się uwywnętrzniam...

    MILA, Moni&, Butterfly, pekinka82 lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 4 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlenka wrote:
    Wiecie co dziewczyny, tak się wkurzyłam dzisiaj w autobusie.. Siadam sobie na takim podwójnym siedzeniu i siedzę ciuchutko a obok drugie miejsce wolne. Aż tu wchodzi baba z dzieckiem i do mnie, że "prosze Pani tu jest miejsce dla dziecka". Ja jej na to "ale przecież dziecko ma miejsce, a ja jestem w ciąży". A ona nic, stoi nade mną! W końcu powiedziałam jej żeby sobie siedziała, bo sie wkurzyłam i całą drogę do pracy stałam! Po prostu kobiety w ciąży to się już ewidentnie lekceważy w komunikacji, a zwłaszcza takie babcie z wnuczkami! Jakby nie mogła dziecka na kolana wziąć!
    Sorry, że tak się uwywnętrzniam...


    bo trzeba było siedzieć ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 4 lutego 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlenka wrote:
    Wiecie co dziewczyny, tak się wkurzyłam dzisiaj w autobusie.. Siadam sobie na takim podwójnym siedzeniu i siedzę ciuchutko a obok drugie miejsce wolne. Aż tu wchodzi baba z dzieckiem i do mnie, że "prosze Pani tu jest miejsce dla dziecka". Ja jej na to "ale przecież dziecko ma miejsce, a ja jestem w ciąży". A ona nic, stoi nade mną! W końcu powiedziałam jej żeby sobie siedziała, bo sie wkurzyłam i całą drogę do pracy stałam! Po prostu kobiety w ciąży to się już ewidentnie lekceważy w komunikacji, a zwłaszcza takie babcie z wnuczkami! Jakby nie mogła dziecka na kolana wziąć!
    Sorry, że tak się uwywnętrzniam...



    wrrr a to wredne babsko, ja z moim temperamentem nie wytrzymałabym i nagadałbym jej.

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
‹‹ 35 36 37 38 39
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ