X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jestem w ciąży a miałam okres!
Odpowiedz

Jestem w ciąży a miałam okres!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    I jak ten przyrost sprawdzałaś jeszcze? Wg mnie trochę mało. To może byc też torbiel one tez wytwarzaja bhcg. Koniecznie musisz to sprawdzić bo przy takim progu ciąża zdrowa raczej nie może zaistnieć...

    Byly rozne przypadki a przy torbieli nie ma takiej bety! I nie tak rosnie a do tego musialaby miec ogromna ta torbiel i bolesci, ze hej... wiem cos o torbielach. Slyszalam o blizniaczej na takim progu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Byly rozne przypadki a przy torbieli nie ma takiej bety! I nie tak rosnie a do tego musialaby miec ogromna ta torbiel i bolesci, ze hej... wiem cos o torbielach. Slyszalam o blizniaczej na takim progu.

    Skoro lekarz po badaniu stwierdził z obserwować pod kątem pozamacicznej to napewno trzeba to wykluczyć. Sytuacja conajmniej dziwna, zobaczymy. Mam nadzieję ze sie dobrze rozwinie.

    Beta 5 to w wielu labo nawet nie ciąża albi sam początek kilka h po rozpoczęciu zagniezdzania. Napewno 12 dpo beta 5 nie świadczy o ciąży litosci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Skoro lekarz po badaniu stwierdził z obserwować pod kątem pozamacicznej to napewno trzeba to wykluczyć. Sytuacja conajmniej dziwna, zobaczymy. Mam nadzieję ze sie dobrze rozwinie.

    Beta 5 to w wielu labo nawet nie ciąża albi sam początek kilka h po rozpoczęciu zagniezdzania. Napewno 12 dpo beta 5 nie świadczy o ciąży litosci.


    Czasem się tak po prostu dzieje...nie na wszystko jest wytłumaczenie...

  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek sie odezwę, mam nadzieję że coś już będzie wiadomo. W ogóle nie liczę na zdrowa ciążę. Plamienie trochę się nasila (jest ciemno krwiste) ale nadal bez dolegliwości bólowych. Trzymajcie kciuki żeby to nie była pozamaciczna.

  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel też wykluczona, przedwczoraj na obrazie usg jajniki wyglądały prawidłowo.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś beta 115 więc spadła. Endometrium z 9 złuszczyło się na 6mm. Ciąża biochemiczna. Ufff nerwów się najadłam, że hoho. Wiadomo jest mi trochę przykro ale skończyło się to w najbezpieczniejsze dla mnie sposób.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:17

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ