X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jestem w ciąży a miałam okres!
Odpowiedz

Jestem w ciąży a miałam okres!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziś mój 9 dc, dostałam miesiączkę po 44 dniach (tak... Mam dlugie cykle). Wszystko wskazywało, że @ przyjdzie no i przyszła. Beta 0.1 w 11dpo (domniemanej owulacji) w dniu miesiączki test z moczu negatywny, spadek temperatury. Miesiączka trwała 5 dni i była całkowicie normalna. Wczoraj (8dc) pojawiło mi się delikatne brązowe plamienie, czułam pracę jajnikow no i mega tkliwe piersi.
    Myślę sobie ze moze zrobię sobie test owulacyjny zobaczymy co jest grane. Niechcący pod ręką znalazł się też ciążowy... Więc go zrobiłam. Myślałam, że spadne z krzesła jak zobaczyłam 2 krechy na ciążowym.
    Dziś zrobiłam sobie bhcg i 136! Byłam też na usg... I tu jest problem. Endometrium 9mm więc na ciąże nie wygląda... Mam obserwować betę. Jak urośnie - będziemy szukać pęcherzyka. Jak spadnie no to wszystko wiadomo... (cały czas delikatnie plamię). Boję się, że to może być też ciaza ektopowa :(
    Tak czy siak po niby owulacji kochałam się tylko raz i widocznie ta chwila spowodowała ten raczej nieprzyjemny wypadek. Bo beta w takim dniu cyklu z takimi objawami raczej mnie nie cieszy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 16:48

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam biochemiczna :(

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też... Jutro i po jutrze zrobię betę. Liczyłam, że to będzie miły cykl. Zaczęłam pić zioła ojca sroki i muszę przerwać. Kurde zawsze pod górkę

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron badałam w 11 dpo i był na poziomie 13.1... Jedyne co tłumaczy te dziwactwa to to, że owulacja może była jakies 5,6 dni później, stąd testy negatywne. miałam po tej niby owulacji jeden dziwny spadek temp. może to było podejście nr 2 i wtedy zaskoczyło a ja liczyłam, że to spadek implantacyjny.
    Nie nastawiam się na ciaze to wszystko jest zbyt dziwne żeby było prawdziwe. :(

  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś beta z 136 wzrosła do 176 (po równych 24 h). Progesteron 2.02... (w sumie się nie dziwię jestem po miesiączce. Czy to poronienie w toku (cały czas plamię). Ciąży ektopowej też nie można wykluczyć... :( jestem mega załamana.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziuula wrote:
    Dziś beta z 136 wzrosła do 176 (po równych 24 h). Progesteron 2.02... (w sumie się nie dziwię jestem po miesiączce. Czy to poronienie w toku (cały czas plamię). Ciąży ektopowej też nie można wykluczyć... :( jestem mega załamana.

    a byłaś z tym u lekarza? Albo masz kontakt z jakimś? Bo warto by tu skonsultować z lekarzem, tu na forum można gdybać itp...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziuula wrote:
    Dziś beta z 136 wzrosła do 176 (po równych 24 h). Progesteron 2.02... (w sumie się nie dziwię jestem po miesiączce. Czy to poronienie w toku (cały czas plamię). Ciąży ektopowej też nie można wykluczyć... :( jestem mega załamana.[/QUOTE

    I bada się po 48 a nie 24... Moim zdaniem powinnaś zapylać do gina i suplować progesteron :) Bo jak na ten przyrost według kalkulatora jest bardzo dobrze, ale wygląda to na wczesną ciążę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam i powiedziała, że nie wygląda jej to na ciąże. I że jeśli to ciąża pozamaciczna lub poronienie to szkoda ja blokować, natura ma zrobić swoje. Nie wiem już co myśleć.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jadziuula wrote:
    Dziś beta z 136 wzrosła do 176 (po równych 24 h). Progesteron 2.02... (w sumie się nie dziwię jestem po miesiączce. Czy to poronienie w toku (cały czas plamię). Ciąży ektopowej też nie można wykluczyć... :( jestem mega załamana.[/QUOTE

    I bada się po 48 a nie 24... Moim zdaniem powinnaś zapylać do gina i suplować progesteron :) Bo jak na ten przyrost według kalkulatora jest bardzo dobrze, ale wygląda to na wczesną ciążę.
    Wiem, że bada się po 48h ale chciałam mieć szybki podgląd na sytuację. Liczyłam, że będzie spadać.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, nie znam się, ciąża pozamaciczna ma podobno wysokie bety... i przyrosty ponad normę... a jakbyś poroniła to by to spadało. Mogę jedynie powiedzieć, że moja koleżanka z forum miała betę 120 parę w 4tc i 3 dniu :P więc jak masz dziś ten 11 dc... to tak jakby owulacja była ok 15 dni temu :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że seksu do tego byłoby trzeba. Ostatnie przytulanki były 7 kwietnia. Gdybym miała progesteron choć minimum 10 to jeszcze bym rozważała duphaston albo luteine ale myślę, że to 2 z kawałkiem nie daje żadnej nadzieji :/

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziula, no nie wiem co Ci powiedzieć, lekarzem nie jestem, ja bym to konsultowała jeszcze z kimś innym.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jadziuula Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultowalam, mam czekać do poniedziałku i wtedy zrobić betę która powinna coś więcej powiedzieć...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 19:16

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak ten przyrost sprawdzałaś jeszcze? Wg mnie trochę mało. To może byc też torbiel one tez wytwarzaja bhcg. Koniecznie musisz to sprawdzić bo przy takim progu ciąża zdrowa raczej nie może zaistnieć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    I jak ten przyrost sprawdzałaś jeszcze? Wg mnie trochę mało. To może byc też torbiel one tez wytwarzaja bhcg. Koniecznie musisz to sprawdzić bo przy takim progu ciąża zdrowa raczej nie może zaistnieć...

    Oj nie strasz niepotrzebnie dziewczyny...różne rzeczy tu czytałam i nawet przy becie 5 dziewczyny mialy zdrowe ciaze...
    Medycyna nie jest w stanie wszystkiego wyjasnic

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ