X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne jednodniowe plamienie
Odpowiedz

jednodniowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Może któraś z Was tak miała? W poniedziałek wieczorem miałam różowe plamienie, we wtorek tylko parę pomarańczowych kropek, wieczorem ustało. Poczekałam do dziś i nie pojechałam na IP. Minęło. Mam nadzieję, że źle nie zrobiłam. Dodam, że w te dwa dni miałam bardzo dużo stresujących sytuacji, dużo załatwień, dużo chodziłam i musiałam zrobić sama autem ponad 500 km.

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, moim zdaniem nie masz powodów do zmartwień, skoro ustąpiło tak szybko. Pewnie to przez stres i wysiłek...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Martwię się czy moje dziecko żyje, bo jedną ciążę straciła. W poniedziałek prenatalne. Poczekam chyba do nich. I jeszcze w dniu plamienia miałam straszne zaparcie i musiałam się siłować w toalecie. Może to też powód?

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu u mnie plamienia w ciąży to niestety chleb powszedni. Od początku ciąży zdarzają się średnio co 10-14 dni. Choć dzisiaj pojawiły się szybko (po tygodniu od zakończenia ostatniego plamienia). Nie martw się, odpoczywaj :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i Kasia:) Ale fajnie, że u Ciebie wszystko dobrze, bardzo się cieszę:) Kasiu widziałam na Twoim wykresie, że masz te plamienia. Ale co na nie bierzesz i jaki ich powód? Jesteś na zwolnieniu lekarskim?

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ