BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kasiat
Koleżanka
24

Wysłany: 1 lipca 2014, 14:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny udało się! jestem w ciązy, przynajmniej 5 pozytywnych testów na to wskazuje, bylam dzis u lekarza ale powiedzial ze 2tyg ciazy jeszcze nie widzi, kazal brac kwas foliowy, nie zalecil zadnych witamin, ale ja sie tak boje ze dzidzi bedzie brakowac jakis witamin itd, i moje pytanie czy moge zażywać vitalsss multiwitamina i mineraly? to takie tabletki musujace z biedronki. Zawiera wit c, niacyne, wit e, kwas pantotenowy, wit b6, b12, b1, kwas foliowy, biotyna, wit b12, magnez, wapn, fosfor, sod i potas. Jak sadzicie?

[konto usunięte]

Wysłany: 6 lipca 2014, 18:33
Cytuj | (1) | Zgłoś
Na poczatek wystarczy ci kwas foliowy, a witaminy z jedzenia a nie z tabletek :-)

Duchess lubi tę wiadomość

Camilia
Autorytet
2619

Wysłany: 6 lipca 2014, 19:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
To prawda, że na początku wystarczy prawidłowo się odżywiać i brać kwas foliowy. Jeśli jednak chcesz brać jakieś witaminy to radziłabym witaminy prenatalne apteczne a nie te z biedronki. Pozdrawiam :-)

ex2bi09kagxa44s8.png
ex2bdf9hh28r1eq2.png

[konto usunięte]

Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
czy brała któraś z Was witaminy "Falvit mama" ?

loki-koki
Ekspertka
61

Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja jestem tydzień przed terminem porodu i napiszę tak pierwsze 3 miesiące tylko kwas foliowy dopiero od 4 miesiaca witaminy (podobno w pierwszym trymestrze to witaminy mogą nawet zaszkodzić). Od drugiego trymestru brałam Vita miner Prenatal DHA, 30 tabletek + 30 kapsułek polecam bo są dobre w składzie i chyba najtansze z tych z DHA cos ok 26-32zł

dqpranli4dnq2fwj.png

maniamani8
Nowa
0

Wysłany: 8 października 2017, 10:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli chodzi o żelazo dla dzieci to zdecydowanie polecam Meltiki. Mają truskawkowy smak i nie zawierają cukru. Dodatkowo mój Kubuś ma problem z połykaniem tabletek, a Meltiki szybko i łatwo rozpuszczają się na języku.

[konto usunięte]

Wysłany: 6 września, 10:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Podbijam :)
Co bierzecie w pierwszym trymestrze?
Mi lekarz endokrynolog zaleciła Duphavit (mam niskie żelazo); czy któraś z Was je bierze?
Ze względu na braki w składzie dodatkowo biorę- wit D1000, magnez forte, wit b complex, biotynę, dha z wit E.

Magch
Nowa
0

Wysłany: 20 września, 09:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja bym raczej nie eksperymentowała sama z braniem witamin. Jeśli bierzesz tyle tabletek łatwo się pomylić i coś przedawkować. Kiedy byłam w ciąży brałam mama dha premium plus. Mój lekarz mi je polecił i powiedział, że zawierają wszystkie niezbędne dla dziecka składniki, a dodatkowo też dla mnie. No i pamiętajcie, aby nie brać nic bez konsultacji z lekarzem.

malami91
Autorytet
424

Wysłany: 20 września, 15:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja nie biorę nic. Kwas foliowy już odstawiony, żadnych suplementów lekarz nie zalecił brać. Kazał postawić na racjonalną dietę.

3jgx3e3kygj8xgtc.png
ckaidqk3e6vdzxcy.png

elinka333
Nowa
1

Wysłany: 1 grudnia, 14:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
A znacie Ovarin, ma dobry skład i szybko pomaga gospodarke hormonalna wyregulować.U mnie własnie pomógł w zajściu w ciąże :) i jestem też w 3 miesiacu

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)