X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jakie ksiązki dla 3 latka
Odpowiedz

Jakie ksiązki dla 3 latka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jakie polecicie wartościowe ksiazki dla 3 latka? Szukam czegoś na prezent dla siostrzenicy.

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś i lekcje ze Stumilowego Lasu, (w serii jest jeszcze Kubuś i jego gromadka, Kubuś i dobre maniery) w interpretacji Chotomskiej zrobiła u nas fururę w tym wieku, niestety są trudno dostepne aktualnie.

    Jesłi nie znajdziesz, polecam zajrzeć sobie na stronę wydawnictwa Bookolika:
    https://bookolika.pl/pokaz-produkt/elementarz-3-latka-z-cwiczeniami-wielka-akademia/18

    Znajdziesz tutaj wiele wartościowych edukacyjnych elementarzy dla dzieci. Jak ten z ćwiczeniami.
    1650375382.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2022, 15:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ