X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jakie badania muszę odbyć w ciąży?
Odpowiedz

Jakie badania muszę odbyć w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • florkka Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 11 września 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na teście pojawiły się upragnione dwie kreski i bardzo się z mężem cieszy, ale też nie mamy zielonego pojęcia co nas czeka. Możecie mi powiedzieć jakim badaniom w ciąży powinnam się obowiązkowo poddać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, wybierz lekarza prowadzącego, on będzie zlecał wszystkie konieczne badania :).

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 września 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, lekarz wszystko ci powie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • alexania Znajoma
    Postów: 26 17

    Wysłany: 12 września 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to gratulacje, najpierw to ty idz do swojego ginekologa ktory potwierdzi ciaze. wydaje mi sie, ze podstawowym badaniem w ciazy jest usg, potem badanie krwi i badania prenatalne.

  • Tysiak Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz Cię pokieruje, ja pamiętam swoje pierwsze USG które robiłam w Klinice Vesuna w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza. Ten moment w którym słyszysz bicie serduszka swojej kruszynki to niezapomniane chwile. A co do badań to sprawdź sobie szybko TSH bo u wielu kobiet tarczyca wariuje w ciąży, poza badaniami które opisała alexania powinnaś na pewnym etapie zrobić także krzywą cukrową.

  • florkka Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 18 września 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, właśnie jesteśmy po pierwszym USG i aaaaa widziałam moje dziecko, które jeszcze jest tak malutkie jak kropeczka.

  • MISqA Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 20 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi spokojnie teraz to już będzi tylko rosło ;) ja jeszcze polecam kupić takie słuchawki bo potem jak już dziecko będzie większe to możecie je do brzuszka przystawiać i słyszeć bicie serduszka waszego maluszka.

  • florkka Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 11 października 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz o słuchawkach nie słyszałam ;) muszę mężowi o tym powiedzieć.

  • leomadia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 16 października 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiak wrote:
    Lekarz Cię pokieruje, ja pamiętam swoje pierwsze USG które robiłam w Klinice Vesuna w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza. Ten moment w którym słyszysz bicie serduszka swojej kruszynki to niezapomniane chwile. A co do badań to sprawdź sobie szybko TSH bo u wielu kobiet tarczyca wariuje w ciąży, poza badaniami które opisała alexania powinnaś na pewnym etapie zrobić także krzywą cukrową.

    o kurczę, a myślałam, że jak ktoś ma problemy z tarczycą to raczej ma problem z zajściem w ciąże, a to może w ciąży się tak stać?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ