X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Infekcja we wczesnej ciazy. Pomocy 🙏
Odpowiedz

Infekcja we wczesnej ciazy. Pomocy 🙏

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 24 lutego 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuje pomocy.
    Z moich obliczeń wynika że jestem w 4-5 tyg ciazy. Ale dopadła mnie okropna infekcja. Bol i pieczenie..
    Lekarza mam dopiero za tydzień. Co mogę stosowac ?

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3440 6981

    Wysłany: 24 lutego 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na własną rękę nie stosowałabym nic, tylko przyspieszyła konsultacje u ginekologa - choćby w formie telekomsultacji. Rzeczy bez recepty najprawdopodobniej nie wyleczą poważnej infekcji, z bezpieczeństwem stosowania też bywa różnie, a czekanie z tym tydzień to nie najlepszy pomysł.

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 24 lutego 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie lekarza nie ma do poniedziałku.
    I nie wiem czy mogę tyle czekać czy nie zgłosić się dzisiaj do lekarza rodzinnego

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3440 6981

    Wysłany: 24 lutego 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepszy rodzinny niż nic. Możesz też wyklikac sobie teleporade zdalnie przez Znanego Lekarza, z jakikolwiek ginekologiem z całej Polski. Albo receptomat - oddzwania do ciebie lekarz odpowiedniej specjalizacji i wystawia ci receptę po konsultacji telefonicznej.

    15.06.2022 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 24 lutego 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do ginekologa i przepisał mi :
    Coltrimazolul, Gynoxin i tantum rosa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ