X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Implanty piersi w czasie i po ciąży
Odpowiedz

Implanty piersi w czasie i po ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dziewczyn, które w czasie ciąży miały już implanty piersi. Zastanawia mnie, jak zachowywały się w czasie ciąży, czy karmiłyście piersią, a jeśli nie, czy hormony wpłynęły niekorzystnie na ich wygląd lub Wasze odczucia, natomiast jeśli tak, to jak to wyglądało? (podobno nawet jeśli się nie karmi, hormony robią swoje i implanty się przemieszczają, sprawiają ból itp). Czy implanty były podskórne czy podmięśniowe? Ile czasu przed ciążą je robiłyście?
    Mam nadzieję, że znajdę tu kogoś zorientowanego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 21:55

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam koleżankę Argentynkę, która ma implanty od kilku lat, a od roku karmi synka piersią. Nie narzeka, nic nie boli, nie przemieszcza się. Nie wiem czy podskórne i czy podmięśniowe. Zapytam :)

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • anioleczka Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Felice, ja mam implanty podmiesniowo od wrzesnia 2013 r,z miseczki male B robilam D, narazie piersi mi urosly nieznacznie, nic mnie nie boli, nic sie nie znieksztalca ( narazie, mam nadzieje ze tak zostanie)
    z tymi podmiesniowymi mozna normalnie karmic, dlatego tez zdecydowalam sie na takie, mam nadzieje ze bede karmila normalnie, ze nic sie nie bedzie dzialo

    Synuś Gabrys 5 lat
    Aniołek w niebie 15.07.2014
    Synus Aron 1 miesiąc
    w4sqdqk39s83v7ix.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi :) już się bałam, że tu tyle dziewczyn i żadna nie ma implantów :)

    Moje piersi po dwóch ciążach to po prostu totalna masakra. Sama skóra i otoczki brodawek, jak u murzynki. Planuję powiększenie z podniesieniem, ale też trzecie dziecko, stąd moje pytanie. Najchętniej zdecydowałabym się na zabieg zanim znów zajdę w ciążę, bo samej mi ze sobą po prostu źle.

    Bergo, jak się uda, to podpytaj proszę koleżankę.

    Aniołeczko, czyli Ty piersi zrobiłaś już po urodzeniu Gabrysia, tak? A opiszesz jeszcze, jak to wyglądało, jak szybko się zagoiło, jak długo bolało i czy/kiedy przyzwyczaiłaś się do odczuwania implantów w środku i jakie odczucia z tym związane ma Twój mąż?
    Z góry dziękuję! :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felka,ja wprawdzie nie mam implantów, ale ja chyba poczekałabym i zrobiła je już po 3cim porodzie...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • anioleczka Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flice implanty zrobilam jak moj synek mial prawie 4 lata, zdecydowalam sie na nie, poniewaz zawsze mialam maly biust i bylo to moim marzeniem. Wkoncu namowilam mojego meza bo on bardzo nie chcial, żebym robila choc stac nas bylo na zabieg. Wkoncu dal sie namowic i tak trafilam do Krakowa do pani doktor M.Keller. Przesympatyczna osoba, taka z sercem, rozumiejaca twoje kompleksy a takze obawy, pieknie wszystko tlumaczy. Sam zabieg trwal okolo3 godzin jak mi pozniej powiedziala, ja ogolnie mialam bardzo ladne , choc male piesi, byly okragle ale takie niepelne przy dotyku, to po pierwszej ciazy zauwazylam ze takie sie staly. implanty mam po 275 ml ksztalt anatomiczny. nie chcialam tych okraglych pileczek, chcialam zeby wygladaly jak najbardziej naturalnie i rzeczywiscie taki jest efekt. po zabiegu na drugi dzien juz wrocilam do domu, pierwsze 4 dni to byl poprostu koszmar, nie moglam sama podniesc sie z lozka, mialam wrazenie jakby slon stal mi na klatce piersiowej i miazdzyl zebra. Masakra poprostu, pozniej z kazdym dniem czulam sie lepiej i wracalam powoli do siebie, ale przez 2 tygodnie nie bylo mowy o prowadzeniu samochodu bo rece odmawialy posluszenstwa, tak samo z podnoszeniem rak do gory czy myciem samodzielnie glowy, maz mi musial omagac myc wlosy i musialam sie zaopatrzec w rozpinane bluzki bo nie da sie rak podniesc. ogolnie mowiac z miesiac cierpienia lecz z kazdym dniem mniejsze.
    co do meza to na poczatku tak dziwnie sie na nie patrzyl i mowil ze w dotyku sa calkiem inne ( to prawda sa inne ale za to piekne) ale potem zaczely mu sie podobac i chetnie je dotykal, teraz nawet mowil ze tez jest szczesliwy skoro ja jestem (nie oszukujmy sie jak to facet )
    aA jesli chodzi o moja samoocene i wizualne wrazenie to jest poprostu idealny, piekny, rowny, pelny, naturalny ksztalt lezki, taki kobiecy, taki jak zawsze chcialam, wiec ani minuty tego bolu nie zaluje
    dzis z perspektywy czasu powiem ci ze dla takiego efektu warto bylo i bez wachania zrobilabym to jeszcze raz .

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Synuś Gabrys 5 lat
    Aniołek w niebie 15.07.2014
    Synus Aron 1 miesiąc
    w4sqdqk39s83v7ix.png
  • anioleczka Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze przestalam czuc implanty tak po okolo 3 miesiacach, po 2 miesiacach schodzi calkowity obrzek i opuchlizna ale ksztalt taki jaki ma byc osiaga sie po okolo pol roku, bo na poczatku sa jeszcze opuchniete wewnatrz, tak jakby twoje cialo chcialo odrzucic, wkoncu to cialo obce, i sa wieksze a potem sa juz takie jaki byl zamierzony fekt, czyli wymarzone :)
    mam nadzieje ze ci pomoglam :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Synuś Gabrys 5 lat
    Aniołek w niebie 15.07.2014
    Synus Aron 1 miesiąc
    w4sqdqk39s83v7ix.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB - niby też chciałam poczekać ale.... to, co mam na klacie to jakiś smętny żart i nieporozumienie. Już po pierwszej ciąży było źle, a teraz serio, sama na siebie nie mogę patrzeć. To nie jest tak, jak u Aniołeczki, biust mały, ale ładny. Ja mam po prostu dwa wiszące worki, balony, z których ktoś wypuścił prawie całe powietrze, nagrzaną słońcem plastelinę. MASAKRA. Kiedyś miałam śliczne A. Stojące, jędrne. Małe, ale czaderskie. Potem zaszłam w ciążę, urodziłam i w ciągu doby z mojego A zrobiło się wielkie, opuchnięte E. Nawał mleka w pierwszej dobie. Skóra nie wytrzymała, rozstępy mam od otoczek do dekoltu, pach i podstawy piersi. Teraz to i tak są ładne, bo wtedy były krwawo-fioletowe. No i bonus, otoczka ma ok 6 cm średnicy.... (sic! ). Młodego karmiłam 8 miesięcy. Przez 5 mleka było tyle, że mogłabym wykarmić trojaczki. Co oznacza mniej więcej tyle, że te bidne cycki były non stop kolor takie napięte i rozciągnięte. I... tak zostały. Tylko mleka w nich już nie ma, więc elegancko zjechały w dół.... teraz to lepkie małe B ;) po drugiej ciąży, mimo że uważałam to za niewykonalne, zjechały jeszcze niżej (lol, to możliwe). Katastrofa. Dlatego poza powiększeniem, czeka mnie totalna plastyka i podniesienie.

    Aniołku - dziękuję za odpowiedź :)

    Bosz... jak to się człowiek uzewnętrza na forum :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 21:56

    anioleczka lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felice marzenia są po to by je realizować :-) Życzę więc wymarzonych efektów :-)

    anioleczka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • olasicka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiększyłam piersi po pierwszej ciąży, a niedawno urodziłam drugie dziecko. I nie mam żadnych problemów :) Myślę, że w dużej mierze jest to też kwestia implantów- mam konturowe Mentor- polecam, sa bardzo bezpieczne, mają niski odsetek powikłań. No i można bez problemu dopasowac odpowiedni kształt i rozmiar. Mam konturowe, bo zależało mi na takim efekcie łezki- taka pierś wygląda bardzo naturalnie, zero sztuczności :)

    olasicka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ