X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ilość USG
Odpowiedz

Ilość USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie widziałam podobnego tematu a zastanawiam się czy nie przesadzam z ilością USG. Jestem w 13tc a mialam ich już 7, chodzę do 2 lekarzy i za każdym razem mam robione USG. Lekarze twierdzą, że badanie nie daje żadnych negatywnych skutków dla dzidzi, ale co osoba to inne zdanie.
    Jeżeli macie ochote opiszcie jak to wyglada u Was, ja wspomnę jeszcze iż ciągle sie martwie czy wszystko dobrze z bobasem i najchętniej podlaczylabym się do tego USG na stałe :P

    Mia S lubi tę wiadomość

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam krwiaki i ciążę zagrożoną zatem parę razy leżałam w szpitalu i miałam bardzo często robione USG tak na oko (nie liczyłam) ponad 20. Dziecku nie zaszkodziło, chowa się zdrowo.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez kontrolowalam b czesto, co 2,5 tyg do konca 1go trym w zw z wczesniejszymi klopotami i mala jest zdrowa ;--))

    usg to nie rtg, moze mowi sie by czesto nie robic bo by kobiety nfz naciagaly he he

    ja tam widzialam potrzebe i fiz - dziecka czy ok rozwija sie i psych-wlasny spokoj

    Mia S lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ma usg często juz nawet nie zliczę ile razy
    Ale chodzę do dwóch lekarzy i na kazdej wizycie mam robione usg wskazaniem jest łożysko przodujące
    Dodatkowo usg genetyczne i połówkowe prywatnie

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że jeżeli są wskazania to jasne żeby robić ale jeżeli ciaza jest zdrowa to uwierz ze wszystko jest dobrze, wyluzuj i daj spokoj dzidzi :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi jestem trochę spokojniejsza, ostatnio wzięłam się za ogladanie i liczenie zdjęć USG i doznałam szoku :P myślę ze poprostu zdecyduje się na jednego lekarza :)

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałąm b. czesto usg, co tydzień, dwa u ginekologa, a potem w szpitalu jak leżałam to nieraz codziennie, nic to dziecku nie zaszkodziło.Pytałam o to tez mojego gina i mówił, że gdyby to szkodziło dziecku to by tak często mi nie robił.

    Majkowa lubi tę wiadomość

    relgkrhm1ojs0ctn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ