X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Hipoplazja/opóźnione kostnienie nosa
Odpowiedz

Hipoplazja/opóźnione kostnienie nosa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nulka06 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 8 listopada 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Czy któraś z Was była w takiej sytuacji, że na USG 11-14 tydz okazało się że dziecko ma opóźnione kostnienie nosa a reszta parametrów była dobra ? Jak to się dalej potoczylo ? 🙄

  • mammam Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 marca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej I jak się u Ciebie potoczyło?
    Ja mam właśnie podobnie NT niskie, A NB hipoplazja

  • Aga82# Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    jestem załamana. Mam 38 lat i dwóch wspaniałych zdrowych synów, obecnie jestem w 13 tc. Tydzień temu robiłam badania prenatalne (ze względu na wiek). Na USG wszystkie parametry prawidłowe jedynie kość nosowa brak/hypoplastyczna. Jak to powiedziała Pani dr na jednym zdjęciu widzi tą kość ale na innych już nie. Generalnie nawet jak jest to jest mało widoczna.
    Dziś odebrałam wyniki testu Pappa i ryzyko wystąpienia zespołu Downa- wynik 1:4
    Pozostałe ryzyka bardzo niskie.
    Czy któraś z Was miała takie wyniki?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ