BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Herbatka z liści malin
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AdaZ91
Znajoma
15

Wysłany: 17 maja, 13:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, dużo czytałam ostatnio o tym, że pity regularnie od 32tc napar z liści malin a od 37tc olej z wiesiołka wspomagają macicę i zmiekczają szyjkę, powiedzcie jak to było u Was? Czy w jakikolwiek sposób usprawnilo to poród albo złagodzilo ból?

calineczka88
Autorytet
141

Wysłany: 17 maja, 18:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, ja stosowałam tę herbatkę i olej z wiesiołka ale dopiero w terminie porodu, bo już byłam zdesperowana aby urodzić, a nic się nie działo ;) Urodziłam jakieś 5 dni później, więc nie wiem czy pomogło, czy to tylko taki zbieg okoliczności, ale pierwsze skurcze przepowiadające dostałam rzeczywiście w dzień, w który rano zaczęłam stosować te wszystkie metody (plus długi spacer, chodzenie po schodach itd.) Co do porodu to myślę, że jak na pierwszy poród to był całkiem ok, co prawda ja miałam znieczulenie więc ciężko powiedzieć... Ale nie mam pojęcia czy wspomaganie się tymi metodami w jakikolwiek sposób wpłynęło.

31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
lgpm6ba.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)