X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grupa krwi ciąża pomocy
Odpowiedz

Grupa krwi ciąża pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klara12 Przyjaciółka
    Postów: 94 21

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do was pytanie jest w 11 tygodniu ciąży zrobiłam badanie na grupę krwi i wyszło mi trochę dziwnie bo zawsze myślałam że mam A RH+ a teraz wyszło mi 0 RHD+ również zrobił mój mąż i wyszło mu A Rhd - czyli mogą być problemy martwię się. Bo w laboratorium powiedziała mi że muszę wykonać 2 razy żeby było potwierdzone. Ale martwię się że ja mam plus a mój mąż minus mogą być jakieś problemy??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 15:08

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konflikt jest tylko gdy to matka ma Rh -, a ojciec Rh +.

    Betti37 lubi tę wiadomość

    M&M
  • Klara12 Przyjaciółka
    Postów: 94 21

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa ok dziękuję czyli innej opcji nie ma żeby był konflikt dzięki bo już nerwy. Mam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ