X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamy 2019
Odpowiedz

Grudniowe mamy 2019

Oceń ten wątek:
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 25 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łyska wrote:
    U mnie też tandem, jeżeli córka w ciąży się nie odstawi. A w ogole rozczulilo mnie, ze napisalam starsza coreczka... Ech, kilka dni, a jak juz sie mozg zmienia ;)

    Haha, i o ile mleka nam nie zabraknie.... Można się przed tym jakoś uchronić?


    Raaaaaany. Ale mam zgagę. Taką to ostatnio na koniec ciąży miałam jak mi mdłości przeszły. A teraz na początek się rzuciło. Ale i tak lepsze to niż te mdłości jednak.

    pawojoszka lubi tę wiadomość

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 25 marca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę samych nudnych i bezproblemowych ciąż. Święta będą dla Was piękne w tym roku ❤️ Dla mnie były piękne w 2018 bo zobaczyłam dwie kreski, a tutaj już wątek urodzeniowy grudniowy 2019 :)

    Mama wrześniowa 2019

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co robiłam test a już końcówka, powodzenia dziewczyny i przede wszystkim wzorowych ciąż! <3

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, około 20 tygonia pod wpływem hormonow mleka może być mniej i może zmienić smak - często dzieci wtedy dostawiają się same, zwłaszcza te starsze, bo im się smak nie podoba, bo się wkurzają, że jest mniej. Twoj synek jeszcze mały będzie, więc mam nadzieję, że nie będzie tak u Was :)

    morowa lubi tę wiadomość

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Jestem Agnieszka, lat 27 i szczęśliwa mama prawie dwuletniego synka :) Wczoraj po prawie roku starań zobaczyłam jasną kreseczke na teście a dziś beta 74,89mIU/ml :) trochę mam obawy czy nie jest za niska.. ale za dwa dni powtórka i oby ładnie rosła. Według owulacji termin na 1 grudnia :) bo według daty ostatniej miesiączki to bez sensu bo u mnie późnaaa owulacja :/

    Beti82 lubi tę wiadomość

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 witaj i rozgość się na dobre

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łyska wrote:
    morowa, dzięki, po to zostałam doulą i promotorką karmienia piersią :)

    Ja też zaraz wybieram się na betę, trochę dla własnej przyjemności, bo krechy wyraźne ;) Tylko starsza córka musi skończyć robić milion ważnych rzeczy ;)


    Kiedy planujecie iść do gina? Ja dopiero gdzieś w 7 tygodniu - żeby spokojnie było widać wszystko i słychać było serduszko. Ciężko będzie czekać tak dłużej, ale przynajmniej nie będzie stresu jak wcześniej nic nie zobaczy.

    Ja chyba pójdę już 2 kwietnia, ginekolog mi napisał, żebym przyszła w piątym tygodniu, bo może jakieś leki mi przepisze (we wrześniu miałam puste jajo plodowe).

    Wolałabym pójść później, żeby było już coś widać, ale posłucham się lekarza, na wszelki wielki..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agus92, też mam prawie 2 letniego synka, ciekawe jak nasze pociechy przyjmą rodzeństwo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi, wiadomo, to inna sytuacja, gdy lekarz zaprasza na wizytę.

    Dla ciekawości dodam - swoją pierwszą ciążę prowadziłam u leakrza i położnej równolegle, a tę zamierzam tylko u położnej, po potwierdzeniu na usg, ze wszystko ok i potem na duże USG.

    O, chyba poki co nie ma wśród nas kobiety w pierwszej ciąży :)

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do lekarza planuje iść dopiero za dwa tygodnie, 8 albo 10 kwietnia to będzie 7 tydzień:) Chociaż mąż mówi że mam iść już za tydzień:p

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ależ mi wyszła turbo beta: 2570,9 mIU/ml

    W pierwszej ciąży w tym momencie mialam chyba 305, a tutaj taki gigant. No nic, nie da się tej ciąży nie stwierdzić:D

    Agus92, morowa, sisi lubią tę wiadomość

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łyska wrote:
    Dziewczyny, ależ mi wyszła turbo beta: 2570,9 mIU/ml

    W pierwszej ciąży w tym momencie mialam chyba 305, a tutaj taki gigant. No nic, nie da się tej ciąży nie stwierdzić:D

    Wow!! A który to dzień po owulacji ? Może szykują się bliźniaki:)

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 wrote:
    Wow!! A który to dzień po owulacji ? Może szykują się bliźniaki:)

    14 dzień po owu. Test zrobilam w 12dpo i wyszedl grubaśny.
    Przeszlo mi to przez mysl, ale to tylko usg potwierdzi, kto tam sobie rośnie. To będą długie dwa tygodnie...

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurczę to teraz z moją beta 75 w 15dpo to już naprawdę myślę że coś jest nie tak :/ ale nie zamartwiam się na zapas. W końcu ciaze każda kobieta przechodzi inaczej :) nie bez powodu są takie rozbieżności w normach bety. Ważny przyrost nie wynik :)

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 14 dpo Beta 69.
    Trochę się martwię czytając o waszych turbo betach

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    U mnie dzisiaj 14 dpo Beta 69.
    Trochę się martwię czytając o waszych turbo betach

    Widzę że dwa dni temu miałaś 33 także przyrasta pięknie:) nie martw się:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 22:00

    Iga66 lubi tę wiadomość

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nasze bety pokazjują, dlaczego te normy mają tak duże widełki. Piękny przykład na to, że tak jak i bety są różne, tak i dzieci będą różne i nie ma co ich porównywać ;)

    Agus92 lubi tę wiadomość

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 26 marca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć szczęśliwe przyszłe i obecne mamuśki;)
    Dołączam do Waszego grona, na pokładzie z niespełna roczną córcią:) Mam nadzieje, że będzie nam miło i szybko upływał czas do grudnia :)

    Agus92 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 26 marca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Cześć szczęśliwe przyszłe i obecne mamuśki;)
    Dołączam do Waszego grona, na pokładzie z niespełna roczną córcią:) Mam nadzieje, że będzie nam miło i szybko upływał czas do grudnia :)

    Super dzieciaczki rok po roku :) Też chcieliśmy tak szybko ale cóż starania trwały znowu długo:/ ale ważne że się w końcu udało:)

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Monn.
    My też chcieiśmy szybko dziecko, ale długo się naczekałam na pierwszy okres (choc oczywiscie owulacja mogla byc wczesniej), a potem kolejny rok żeby zajść. Summa summarum jest dobrze :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ