X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas leci, już grudniowe mamusie :) Gratuluję dziewczynki <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież gratuluje, dopiero teraz poczułam jak ten czasie leci :-) trzymam kciuki za Was a Wy trzymajcie za nas :-)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia witam :) mówiłam, że wszystko będzie dobrze :) w oczekiwaniu na testowanie byłyśmy jeszcze przed chwilą :) hurrrra :)

    oby jak najwięcej Dziewczyn do nas dołączyło :)

    a my trzymamy kciuki za wszystkie ciężarne i wszystkie testujące i wszystkie staraczki :)

    amela lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że za tydzień do Was dołączę ;) Oby oby ;) Mam jakieś wewnętrzne przeczucie, że może się udać i tego się trzymam ;) Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i czekajcie na mnie i trzymajcie kciuki ;)

  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 26 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Dopisuje sie niesmialo z terminem 2 grudnia. To bedzie moje drugie dzieciatko :-)

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze :)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamax, a cóż tak nieśmiało :)

    mój to będzie 3 Dzidziuś :) i widzę, że przy drugim dziecku nie było czasu na kontemplację ciąży, a teraz to już wogóle :) euforia jest, ale człowiek zabiegany :)

    a ja już siw nie mogę doczekać wizyty 15 kwietnia :) już chcę zobaczyć Dzidziusia :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Milcia musisz się nacieszyć tą ciążą na maksa :) bo przy następnych będzie inaczej :)

    qbxwkvq.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nie dociera to do mnie i strasznie się boję, czy w ogóle coś będzie z tej ciąży, czy się utrzyma, czy dziecko będzie zdrowe. Dzisiaj jestem jakaś niespokojna. Plamienie mam od mocy, ale wiem, że to akurat normalne. Mam wysoką prolaktynę, biorę bromergon i nie wiem, czy go odstawić czy brać dalej. Gin mi nie odpisuje ani nie oddzwania. Biorę jeszcze aspirin cardio na hasimoto bo tak mi gin poleciła i tez nie wiem, czy odstawić. Dzisiaj mam dzień wielkich niewiadomych i to mnie też stresuje.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra- Niesmialo bo bardzo sie boje o moje bobo. Juz raz ciaze stracilam. Wtedy tez tak jak teraz bralam clo wiec leki i obawy powrocily...A do lekarza ide dopiero 7 kwietnia a ta niewiadoma nie pomaga...

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Mamax trzymam za Was kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :) musi być :) i wszystkie w grudniu zobaczymy swoje Fasolinki :)

    qbxwkvq.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja dołączam cichutko, ale tak bardzo sie boje, jestem po biochemicznej w 10.2013 i widmo spadającej bety krązy mi po głowie. Jutro ide na powtórke z krwi. Beta 11dpo 46. Macam cały czas cycki czy aby bolą, i nie wiem czy bolą z tego ze je macam, czy bola od progesteronu. Zwariuje ze nie utzymam kropka przy sobie, bo niby czemu miałaby sie utrzymac. O maj gasz! <walniecie w łeb na uspokojenie> Czy moj koszmar długich i snujacych staran sie skonczy? W kwietniu mielismy skladac podania o ivf bo pisalismy sie na refundcje, a tutaj taki psikus.

    Pozdrawiam i chce tutaj z Wami zostac na 9 miesiecy!

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby nasze grono TYLKO się powiększało :)

    HANA lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANA ja mam to samo uczucie, że beta nie przyrośnie, że może być puste jajo albo że coś będzie nie tak z dzieckiem. Dzisiaj mam podły nastrój. Moja beta w 26 dc 53,32 i wczoraj mnie mąż uświadomił, jak mu wynik pokazałam, że norma jest 1-10 tydzień od 207... Tak więc zwątpiłam. Jutro idę powtórzyć. Nie dociera do mnie to, że w końcu się udało i że zostanę mamą.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Te same obawy mamy! Najgorsze kilka tygodni przed nami, jutro tez i ja ide na powtórkę. Nie wiem jak Cie pocieszyć, bo wiem ze nic nie jest w stanie uspokoic nas. Ja nawet nie umiem pozytywnie myslec, ale mysle ze powinnam myslec pozytywnie, i sie stresuje przez samo myslenie ;D Tak bardzo sie boje ze znowu nie wyjdzie. Ze ta beta spadnie i ze nie jestem w stanie utzymac dziecka, milion mysli, ale Ty wiesz jak jest. Powodzonka ;)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje mamusiom grudniowym, zamykacie ten magiczny 2014 rok, a ja w grudniu będę miała okrągłe urodzinki ,bo 21 i świętować je będę z drugim już dzieciątkiem :) Powodzenia życzę w tych szczególnych 9 miesiącach :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamykany ale i strasznie się boimy niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odczuwacie juz jakos fasolke bo ja jakos malo niestety. Z synkiem o tej porze mialam mega mdlosci a teraz nic :-(

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw sie,kazda z nas inaczej przechodzi ciaze,ja do tej pory czuje sie tak,jakbym w niej nie byla :)

  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:10

    02502cdf1c.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ