BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

agniecha2101
Autorytet
1387

Wysłany: 2 listopada, 09:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kai napisała:
Hej, hej! Musimy wytrwać na tej ostatniej prostej. Niestety później nie będzie lepiej. Nieprzespane noce, zmęczenie okrutne, zamieszanie jeszcze większe, zagadki typu: czemu płacze, czy się najada, czy się nie przeziebi, czy się nie przegrzeje itp. Do tego schodzace hormony, które w połączeniu z troskliwymi pytaniami i radami, wywołują burze z piorunami albo fontannę łez. Może więc, dziewczyny, cieszmy się z tego, co mamy teraz, a potem będziemy się cieszyły z obecności naszych maluszków, bo pomartwic się i ponarzekać zawsze będzie na co. ;-)
Bylyscie wczoraj na cmentarzu? Ja odpuscilam już, zostalam z synkiem w domu, bo pod cmentarzami w Krakowie tłumy, zaparkować nie było gdzie, podjechać też trudno, a ja z brzuchem i z wózkiem, to się nie pchalam juz na długie wędrówki. Rano tylko bylam kościele.
Racja, trzeba cieszyć się chwilą obecną ;-)
Ja niestety nie miałam możliwości, żeby odwiedzić groby :-( na tym etapie słabo mi się widzi już wycieczka do PL :-P Przykro mi było wczoraj z tego powodu, bo dla mnie to dość ważne, a tu nawet nie czuć, że jest takie święto :-( ale nic nie poradzę.

p19ucsqvqqo9rp4n.png
5cs o pierwsze maleństwo szczęśliwy :-)

mkgk
Autorytet
490

Wysłany: 2 listopada, 09:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej u mnie tez dzis skonczony 36 tydzien. Od kilku dni rano mam i wieczorem uplawy. W ciagu dnia nie. Zastanawiam sie czy to nie wody zaczely sie saczyc. W pon mam wizyte w luxmed to podpytam.

Ja na grobach bylam bo niestety jak pisalam mam juz ojca po tamtej str. Nie wyobrazam sobie nie byc... chociaz przyznam dojsc nie bylo latwo i wrocic plus cala mszs siedziec w niedopietej kurtce :) Bo ja nie kupowalam na ten czas ciazowej chyba wyrobie jeszcze ten msc

zi13rjjgy7oea2if.png

Lotopałanka
Autorytet
903

Wysłany: 2 listopada, 09:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
No mkgk idziemy rowniutko... Ja kurtkę ciążowa pożyczyłam od siostry... Tak też bym nie kupiła... Ale i tak o tyle dobrze ze ta pogoda nie jest taka zła... Jak na listopad to ciepło jest w sumie

p19uskjomfjj944b.png
atdcanli4g0f7t2i.png

Aniołki:
Wrzesień 2014 6tc
Październik 2017 6tc

agulineczka
Autorytet
4163

Wysłany: 2 listopada, 10:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam na szczęście kurtke ciazowa od przyjaciolki, rozmiar idealny takze bardzo sie ciesze.

Ja mam z kolei inne uczucia. Z jednej strony bardzo sie ciesze, ze juz tak niedlugo zobacze Malutka (za lekko ponad tydzien, szok!) , w koncu tyle sie na nia naczekalismy, z drugiej strony szkoda mi, ze ciaza sie juz konczy. Naprawde nie mialam na co narzekac i mimo, ze teraz ciezej wstac z lozka, ruchy nie te co przed ciąża, tak wiem, ze szybko zatesknie za kopniaczkami :)
To nasze drugie dziecko, mozliwe, ze zdecydujemy sie na jeszcze jedno, ale wiek 33 nie jest juz najmłodszy. Zreszta musimy zobaczyc jak radzimy sobie z dwojka maluchow :)

8p3o3e3k9n5pb3t6.png
atdc2n0aamb32ga5.png
2 Aniołki 10tc i 6tc <3
MTHFR hetero PAI-1 4G homo | niedobór białka S

agulineczka
Autorytet
4163

Wysłany: 2 listopada, 10:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lotopalanka ja tez mam w poniedziałek wizyte :) bedzie ktg i usg. To juz ostatnia wizyta przed porodem.

8p3o3e3k9n5pb3t6.png
atdc2n0aamb32ga5.png
2 Aniołki 10tc i 6tc <3
MTHFR hetero PAI-1 4G homo | niedobór białka S

Lotopałanka
Autorytet
903

Wysłany: 2 listopada, 10:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Agulineczka zazdroszczę mojego gina to o wszystko chyba trzeba się prosic

p19uskjomfjj944b.png
atdcanli4g0f7t2i.png

Aniołki:
Wrzesień 2014 6tc
Październik 2017 6tc

mkgk
Autorytet
490

Wysłany: 2 listopada, 12:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja ani razu nie mialam ktg

zi13rjjgy7oea2if.png

futuremama
Autorytet
1811

Wysłany: 2 listopada, 16:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Agniecha miałam teraz zacząć pić ale mam wizytę za 10 dni, więc poczekam do niej :) Jak mała nadal będzie tydzień do przodu i wszystko ok to już sobie zacznę chociaż raz dziennie :)
W pierwszej ciąży piłam od chyba skończonego 37 czy 38 tc bo wcześniej się bałam. Urodziłam 5 dni po tp więc nie sądzę żeby miała coś przyspieszać ale jak do porodu szłam to lekarz szyjkę określił jako papierową, w sensie że tak skrócona że cienka jak papierek :) Ale też chodziłam codziennie na spacery przynajmniej na 1,5h więc to pewnie też pomogło :)

agniecha2101 lubi tę wiadomość

hchy9jcgr7hphvsg.png
mhsvpx9ikkhwn9ej.png

futuremama
Autorytet
1811

Wysłany: 2 listopada, 16:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja w pierwszej ciąży miałam tylko ktg jakoś w 39tc dopiero a potem już w szpitalu a tak to też nie. Teraz jeszcze nie wiem, póki co na wizytę czekam.
My byliśmy wczoraj na grobach w mojej rodzinnej miejscowości, niestety zjazd ż obwodnicy jest ten sam co na cmentarz tu więc była rzeźnia. Udało nam się jakoś naokoło inna drogą pojechać. Ale na cmentarzu z godzinkę byliśmy bo z naszym małym żywiołem inaczej się nie da :D Dziś mąż w pracy a małego w domu zostawiłam bo w przedszkolu łącza grupę ż wszystkich dzieci, bo mało się wpisało. Także czasu brak, w weekend pewnie tutaj na groby pójdziemy, mam nadzieję że będzie trochę spokojniej ł

hchy9jcgr7hphvsg.png
mhsvpx9ikkhwn9ej.png

Kai
Autorytet
1748

Wysłany: 2 listopada, 17:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
agulineczka napisała:
Ja mam na szczęście kurtke ciazowa od przyjaciolki, rozmiar idealny takze bardzo sie ciesze.

Ja mam z kolei inne uczucia. Z jednej strony bardzo sie ciesze, ze juz tak niedlugo zobacze Malutka (za lekko ponad tydzien, szok!) , w koncu tyle sie na nia naczekalismy, z drugiej strony szkoda mi, ze ciaza sie juz konczy. Naprawde nie mialam na co narzekac i mimo, ze teraz ciezej wstac z lozka, ruchy nie te co przed ciąża, tak wiem, ze szybko zatesknie za kopniaczkami :)
To nasze drugie dziecko, mozliwe, ze zdecydujemy sie na jeszcze jedno, ale wiek 33 nie jest juz najmłodszy. Zreszta musimy zobaczyc jak radzimy sobie z dwojka maluchow :)
Oj tam, ja pierwsze rodziłam, jak mialam 34 lata, a teraz drugie w wieku 36. Gdybym chciała trzecie, to nie balabym się, że nie zdążę.
Ja się bardzo cieszę, że czas ciąży się kończy i nie sądzę, bym za nim tesknila.
Bylam dziś na cmentarzu w cienkiej bluzce. 20 stopni, nawet lekko ponad.

f2wli09kh9pki1f2.png
oar8rjjglv5gnqom.png

asylia
Autorytet
179

Wysłany: 2 listopada, 19:34
Cytuj | (7) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, ktoś mnie pamięta? :)

Jesteście już na ostatniej prostej - cudownie. <3 Życzę Wam sił na te ostatnie tygodnie i ekspresowych porodów.

Wszystko wskazuje na to, że będę Mamą czerwcową 2019, więc z Glutkiem prosimy o kciuki. :*

Pozdrawiam
Sylwia :)

mkgk, Kai, Aga9090, futuremama, Lotopałanka, Dip88, JaKa lubią tę wiadomość

7u22rjjg269yrzch.png

Kai
Autorytet
1748

Wysłany: 2 listopada, 20:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
asylia napisała:

Jesteście już na ostatniej prostej - cudownie. <3 Życzę Wam sił na te ostatnie tygodnie i ekspresowych porodów.

Wszystko wskazuje na to, że będę Mamą czerwcową 2019, więc z Glutkiem prosimy o kciuki. :*

Pozdrawiam
Pewnie, że Cię pamiętamy! Gratuluję i trzymam kciuki!

f2wli09kh9pki1f2.png
oar8rjjglv5gnqom.png

MagNolia55
Autorytet
637

Wysłany: 2 listopada, 20:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny :)

Pragnę gorąco pogratulować przyszłym, grudniowym mamusiom. Jeszcze trochę i będziecie tulić Wasze wyczekane maleństwa <3 Ja również powoli doświadczam tego szczęścia po raz drugi, po 8 latach uśmiechnęło się do mnie szczęście <3
Jednak tym razem z grudnia mam termin na marzec i tym razem zamiast córci będzie synek <3

Dziewczyny, tyle lat trzymałam ciuszki z myślą o drugim dziecku...jednak okaża sie noeprzydatne z powyższego względu ;) Zatem jeśli któraś nie ma jeszcze wyprawki dla córki to zapraszam, napiszcie do mnie priv a odeślę link do aukcji. Oferuję naprawdę ciuszki za grosze, a jeśli któraś zdecydowałaby się na całość to napewno dogadamy się co do niższej ceny :)

Ciuszki nie są zniszczone, głównie angielskich firm, Tup-Tup, Coccodrillo i H&M od rozm. 56-80 :)

Pozdrawiam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 listopada, 20:20

p19udqk3acj99zqn.pngl22nvcqgy0flc3os.png

futuremama
Autorytet
1811

Wysłany: 2 listopada, 20:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
asylia napisała:

Pozdrawiam

Jasne,że pamiętamy i bardzo się cieszę:) Kciuki zaciśnięte najmocniej jak się da :)

hchy9jcgr7hphvsg.png
mhsvpx9ikkhwn9ej.png

Lotopałanka
Autorytet
903

Wysłany: 2 listopada, 21:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
asylia napisała:

Pozdrawiam

Jasne że pamiętamy.... Super wieści....gratuluję i bardzo się cieszę.... Kciuki zacisniete.... Trzymajcie się i rosnijcie zdrowo.... :)

p19uskjomfjj944b.png
atdcanli4g0f7t2i.png

Aniołki:
Wrzesień 2014 6tc
Październik 2017 6tc

mkgk
Autorytet
490

Wysłany: 3 listopada, 11:28
Cytuj | (2) | Zgłoś
Zostalo 27 dni do poznania lokatora... boje sie typka troche:)

Aga9090, Kai lubią tę wiadomość

zi13rjjgy7oea2if.png

Lotopałanka
Autorytet
903

Wysłany: 3 listopada, 13:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
Oj mkgk też się boję... Czy sobie poradzę z dziewczyną i w sumie z dwójką szkrabow....

Kai lubi tę wiadomość

p19uskjomfjj944b.png
atdcanli4g0f7t2i.png

Aniołki:
Wrzesień 2014 6tc
Październik 2017 6tc

Kai
Autorytet
1748

Wysłany: 3 listopada, 14:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też się boję, jak to będzie z dwójką...

f2wli09kh9pki1f2.png
oar8rjjglv5gnqom.png

Aga9090
Autorytet
3087

Wysłany: 3 listopada, 15:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kai napisała:
Ja też się boję, jak to będzie z dwójką...
A ja się boję jak będzie z czwórka :P
Damy radę!!!

Nenusia / walcz wojowniku :*
c55fcsqvcjay4909.png
22.06 usunięto prawy jajnik, jajowód i torbiel surowiczą (19x14x9cm)

annika
Przyjaciółka
53

Wysłany: 3 listopada, 16:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Musimy dac radę

zud36vgcvfr4tqma.png
ex2b2n0akzay8udr.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)