X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 8 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś 8 rocznica ślubu :-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 8 października 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ostatnich nowości to Pola skończyła antybiotyk to mnie dopadło chorobsko. Przeszlo że mnie na męża
    Dzieci na razie na szczęście zdrowe
    .obu tak dalej. W pracy super, powiem Wam że nigdy takiego rwania nie miał jak teraz. :-) czuję się porządną w pracy, aż głupie aleile, że mężczyźni wodza za mną oczami :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 października 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    U nas dziś 8 rocznica ślubu :-)
    Wszystkiego najlepszego. Dużo cierpliwości i miłości

    justyna14 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 października 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Tak się cieszy że stoi 😁😁😊😊
    Ale superowa. Szybko zaczęła stawać. My mamy podobne zdjęcie z podobnego okresu. Pola tak się śmiała że prawie migdałki było widać.

    Ona zaczyna się coraz więcej puszczac, ręce do góry podnosi i tańczy. Raz nawet się puściła i dała króla, ale zaraz upadła. Za ręce jak na prowadzę to biegnie że ledwo nadążam. Ale idzie na palcach i nogi idą szybciej niż reszta więc jej nie prowadzam. Ciekawe czy na roczek pójdzie, bo do świąt myślę że tak. Ona bardzo lubi raczkowanie, ale chodzenie też jej się zaczyna podobać.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 października 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubierania. Szymek ma koszulkę na długi rękaw, bluzę i kurtkę jakby parkę, trochę dłuższą bo do pupy mu siega. Narazie nie marudzi że mu zimno. Cienki komin i jednowarstwowa czapka z bawełny.
    Pola tak samo ale w wózku przykryta kocem ale narazie w samych cienkich legginsach. Ale że ciągle kopie nogami i ten koc spada to wyjęłam dziś śpiworek. Trochę ta jej kurtka cienka jest i nie wiem czy jej nie będzie zaraz zimno. Ale mam jeszcze taką przeciwdeszczowa, gumowaną i chyba ta jej będę ubierać bo nie przepuszcza wiatru.
    Widzę że dzieci w botkach lub zimowych kurtkach już chodza ale jak teraz ich tak ubiorę to co założą jak będzie -10?

    Rozgladacje się już za butami zimowymi? Jakie kupujecie? Macie jakieś fajne sklepy internetowe, bo u mnie stacjonarnie to lipa.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 października 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- ja też właśnie się zastanawiam co potem tym dzieciom ubiora jak już teraz zimowe rzeczy używają. U nas dzisiaj 9 stopni więc poszła w swetrze i kamizelce na to. Już czuję komentarze teściowej ze mroze dziecko:p

    Co do butow to my mamy niedaleko domu sklep gdzie mają wszystkie te firmy co mi odpowiadają. Emele, primigii itd. Także coś wybierzemy. Ale czekam jeszcze. Na razie na botki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 07:37

    201512131765.png

    201909081765.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 października 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna- dużo miłości dla was:*

    Aneczka-jaka słodka!

    justyna14, Aneczka86 lubią tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 października 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubieram warstwowo. W przedszkolu mają ciepło więc zakładają podkoszulkę na ramiączka coś z krótkim i z długim rękawem i na to kurtka już z ocieplina czapka i szalik bawełniane.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 października 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka-no z takim dzieckiem to jest już super bo właśnie powie że zimno czy ciepło. Moje dziecko akurat jest zimno wychowane i te spojrzenia ludzi są czasem bezcenne jak widzą jaknola jest ubrana:p a jak ja ja próbuję bardziej ubrać yo ma takiego wkurwa że bez kija nienpodchodz😂😂😂

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 października 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde u nas owsiki Lena chyba ma :/ już jesteśmy po kuracji Pyrantelum. Zaczęło się od gorączki...potem ból brzucha i głowy, sraczka.. że tak brzydko powiem. Myślałam,że to poprostu rotawirusa ale znalazłam jednego robaczka w kupie,bo kazalam siedząc Jej na nocnik. Chciałam sprawdzić kiedy zmieni się już kupka w sensie,że będzie stała tzn że już po wszystkim..a tu proszę. I podejrzenie owsicy. Bo coz by innego? Wczoraj rano jak dałam 5ml syropu tego to było chyba z 10 kupek z białymi kawałeczkami...wieczorem już dwie normalne tzn bez białego.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 października 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso-o matko ty moja! A skąd to dziadostwo się bierze?!

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 października 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś w końcu z Lidka szczepienie. Miałam odraczać ale pediatra mówiła,że to żadne przeciwwskazanie a i tak już odkładam to jedno szczepienie i odkładam...
    Zaraz nadrobię Was

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 października 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Inso-o matko ty moja! A skąd to dziadostwo się bierze?!
    Pewnie z przedszkola bo nigdy tego nie mieliśmy i ja pierwszy raz to widze....

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 października 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś. Napewno z przedszkola. My rok temu musieliśmy zrobić badanie i przynieść zaświadczenie od lekarza czy dziecko nie ma owsików.
    Ale owsiki ponoć swędzą nie skarży się Lenka. Zresztą najlepiej sprawdzić po nocy pupę czy nic nie ma.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Masakra jakaś. Napewno z przedszkola. My rok temu musieliśmy zrobić badanie i przynieść zaświadczenie od lekarza czy dziecko nie ma owsików.
    Ale owsiki ponoć swędzą nie skarży się Lenka. Zresztą najlepiej sprawdzić po nocy pupę czy nic nie ma.
    No właśnie ona się nie drapała..nigdy. nawet teraz. Albo przypadkiem wyszło i to był "jakiś" początek. Albo nie wiem.. bo i w nocy normalnie śpi dzieciak. Nigdy się nie kręci Lena. Siedzi bajki jak ogląda to normalnie. Na dywanie w przedszkolu też siedzi i słucha. Dlatego mnie to dziwi. Kurde może to co innego? Nie wiem ;/ no już się wkurwilam. Jak tak źle to tak niedobrze.

    Jedziemy właśnie na szczepienie podpytam swoją pediatrę o Lenę. Wogole kiedy kał mam zrobić zapytam.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 10 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za cisza????

    Lidka będzie chyba laska w tej rodzinie.. ma 7msc a waży 7750g... Jest w 50centylu. Będzie patykiem w porównaniu do Sióstr które już grubo 9kg ważyły hahhą

    Z owsikami mam aż tak nie brać do głowy.. żadnego kału nie kazała badać.. odrobaczyc i tyle. Jeju jakąś masakra. Na łeb mi się to rzuca bo ja nienawidze robaków,pająków i wszelkiego gówna takiego..a co mówić jak widzialam to u Leny..znaczy się wiadomo gdzie...wrrrr

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 10 października 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Pole wczoraj ważyłam bo coś tak czuje że coraz ciężej mi jak ja nosze. I waży 8.73kg więc przybrała jakieś 300g przez chyba nie cały miesiąc.
    Ale to jest taka moja przylepia że szok. Jak się budzi to biorę ja na ręce, ona zarzuca mu ręce na szyję i się przytula. I ogólnie to jest jej ulubioną pozycja więc jak jestem z nią samą to nic nie mogę zrobić. ewentualnie uczepi się za nogę i tak wisi. Ostatnio nauczyła się krzyczec i jak janodstawie na ziemię i coś robię w kuchni, to stanie przy szafkach i na mnie krzyczy na cały głos "eee"
    Jak jej dam coś do jedzenia ci jej smakuje to daje mi buziaki za każdym kęsem
    .za to za jej pobudki nocne i dzienne też, bo w dzień też na bakier ze spaniem, to mam ochotę ja rozszarpac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 22:55

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 12 października 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chorobą powiedzmy zażegnana. Znaczy się rotawirusa Leny. O robactwie nawet nie myślę...pościel wyprana przedszkolna i piżamka. Jeszcze jedną dawkę leku muszę podać z parę dni. A Lena biedna już dziś pytała o przedszkole jak wstała..Była w czwartek popołudniu na chwilę na Zumbie płatnej. Małz woził,bo już było ok.

    Ja dziś ciężki dzień bo Malz od 7-19 w pracy.. już mam dość poprostu :/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 12 października 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 07:08

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 października 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Moja Laurcia dziś kończy 8 miesięcy.. niech ktoś zatrzyma czas.. zdecydowanie za szybko płynie 🙁
    100lat!:D duża już! Ja to raz chce,żeby Lidka była już duża a raz właśnie nie... ;)
    Nie mam czasem jak tu wejść,bo cały czas na pełnych obrotach jestem.. teraz też z resztą idę ogarnąć dzieci .. jeść, kąpiel, spać itp itd a potem jestem wypompowana,że nawet jak leżę i czytam co napisalyscie to albo zasnę..albo sama nie rozumiem co czytać,zero koncentracji. Masakra.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3522 3523 3524 3525 3526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ