X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 14 lipca 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka masz inne skarpetki z tej firmy? Bo my mamy takie same w 3paku były nie? I są bardzo fajne, nie kulkuja się i nie zjeżdżają że stopy. Chciałabym kupić dłuższe skarpetki nie stopki

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 14 lipca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka moja Lena od zawsze była ruchliwym dzieckiem. Od kiedy pamiętam nigdy nie usiedziala w miejscu. Taki typ.
    Pamiętam jak zazdroscilam szwagierka, że ich mała pięknie siedzi i się bawi spokojnie 😂

    Co do skarpetek to ja zamawiam dziewczynom z sowki i ja jestem bardzo zadowolona. Zamawiam również rajstopki i baaardzo polecam. Duży wybór wzorow/kolorów i dobre ceny 😉 Lena ma głównie białe stopki i są super, nic się nie zsuwa.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 14 lipca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka-moja też taka wiercidupa zawsze była. Teraz też mega czymś musi się zająć żeby dłużej siedzieć;) czasem jak widzę.w kościele takie spokojne dzieci to śmieje się do męża że jakby Ola taka była to chyba bym się martwiła:p już tak przywyklam że jest taka pokrecona;) hihihi

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka serio wiertusia masz małego :-) ruchliwa mega, Antus aż taki nie był ale teraz za to podobnie tylko już jest bardziej samodzielny bo jak na nogach nie dojdzie to na czworaka i jest zadowolony :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 14 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię wam, sekundy nie usiedzi. I jeszcze mi lubi wyrywać włosy. Jak usypia lub ssie pierś to musi włosy ruszyć bo inaczej nie zje spokojnie.

    W ogóle ten miesiąc będzie przełomowy u Polci. Wczoraj wstała, ciągle próbuje wstawać, złapie mnie za ciuchy i się siłuje. Mam nadzieję że szybko nie odkryje że można wstać przy szafce RTV bo aż się boje jak głowę na niej będzie rozbijać.
    Dziś zaczęła raczkować, narazie powoli i niezdarnie ale już idzie na czworakach.
    No i dziś zauważyłam że pękło dziąsło na dole i wychodzi ząbek.

    Aneczka ja właśnie mam z sówki te skarpetki z myszką i kilka par rajstop, ale narazie rajstop nie nosiła często więc nie widać jak z jakością. Za to te skarpetki to mój nr 1

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 lipca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wątpliwości bo Pola mi za wszelką cenę chce stawać. Wspina się po ubraniu moim i zaczyna łapać za meble. Ale te nogi to jeszcze nie są do wstawania. Takie wiotkie i koślawe. Zwłaszcza jej prawa się ustawia jakby do środka. Boje się żeby nie pokrzywila nóg takim wstawaniem. Co myślicie?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- wiesz co dzieci od mojej siostry też najpierw stały a dopiero potem siadały. Nie masz może jakiegoś sensownego fizjoterapeuty? Ja bym się przeszła do rehabilitanta żeby spojrzał jak mała się zachowuje i uspokoisz się.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lipca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Przyszedl mi w koncu dywan to chwale sie Laury pokojem ;) Zostala i komoda i szafa,ktora kupilam z mysla o Lidce ;)
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 09:00

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka a mi sie wydaje,ze za bardzo bierzesz do glowy. Moze sie myle ale ja bym sie nie przejmowala absolutnie niczym. Widocznie tak Jej sie podoba. Moja Lena i Laura staly przy meblach od 9 msc wiec ja tu nic niepokojacego nie widze. Kazde dziecko zrobi to co uwaza,nic zlego sobie napewno nie robi :)
    Moja Lidka w tym momencie ma w du## juz przewracanie sie z plecow na brzuch i woli lezec na plecach jak kloda i sie bawic:D haha a jak Ja poloze na brzuch to polezy troche i zaraz jest placz,bo chce albo lezec w krzeselku i widziec wszystko albo lezec na plecach bo stad tez ma lepsze opcje widzenia ;p
    Bylismy na spacerze spacerowka juz,i Lidka nie miala nic przeciwko ;) grzecznie spala a potem wstala to dalam gryzaka i sie bawila. Takze nie jest zle! Dobrze,ze pozbylam sie gondoli. W spacerowce tak jak w krzeselku do karmienia Ona lezy troche pod katem,takze glowa jest wyzej i lepiej Jej sie jednak patrzy niz z gondoli calkiem na plasko.

    Edit.
    Rozszerzanie diety u nas pelna para a co za tym idzie kupki sa gigant! Robi teraz 1 dziennie i to taka na calego pamperaa,plecy, brzuch, na boki.. ostatnio zesrala sie cala z tylu i na krzeselko .. dzis rano dalam Jej marchewke,skonczyla to jeszcze posiedziala troche z gryzakiem w nim a ja zaczelam ogarniac w kuchni i robic obiad. Po 15min zaczela juz piszczec i sie zalic. Wyjmuje Ja i wzielam Ja tak,jak do odbicia,bo myslalam,ze moze chce odbic,potem przewracam odwrotnie a Lena sie smieje kupa!! Ja patrze a Ona caly przod w kupie, ja z przodu w kupie...makabra hahahaha Tak Ja przycisnelam na odbicie,ze gora z przodu wyszlo ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 11:11

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso super pokój, toaletka większa niż biurko, jak przystało na prawdziwą kobietę hehe. Bardzo fajnie urządzony.

    Co do kupki to ja w zasadzie miałam może kilka razy takie akcje grube. Wczoraj Pola zrobiła wieczorem kupę na całego pampersa. Wsadziła ręce w to jak jej odpielam i wysmarowała sobie brzuch. Rozebrałam ja i wsadziłam do wanny do Szymka bo akurat się kapal. Tak chlapali i mieli tyle radochy że szok. Ja cała mokra oczywiście hehe

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toaletka z mysla..o mnie ;p a co sypialni nie mam to gdzies swoje rzeczy trzymac musze. A,ze Mloda jeszcze pare lat i tez dorosnie to i tak sie przyda. A w sumie to biurko ;) ikejowskie,tak bylo na opakowaniu napisane ale juz na stronie figuruje jako toaletka. Nie chcialam typowej,bo sa male i nie pasuje mi styl tych toaletek juz z lustrem.
    U Laury napewno z czasem zmienie jeszcze lozko na pojedyncze z metalowym stelazem. Mysle o tym z ikei,ktore mozna zrobic podwojne w razie wu. Jak sie zmiesci..

    Hehehe ja tez odrazu musialam leciec dzis do wanny,bo masakra sie dziala. Ja wczoraj weszlam z Lidka do wanny do Leny jak sie kapala. :) Nie moge sie doczekac az Lidka usiadzie sama i bede mogla Ja wsadzic do Leny razem do kapieli i usunac stelaz i wanienke z lazienki..to nastepne rzeczy,ktore ida won niedlugo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 13:06

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso- piękny pokój! Bardzo gustownie dla takiej prawie nastolatki:D

    Myśmy w sobotę trochę przemeblowali, zrobiło się miejsce w szafce dla Justyny także coraz lepiej jest i nawet mi się podoba;) haha

    iNso87 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka troche Tobie teraz zazdroszcze tego luzu przedporodowego :D Ja wlasnie polozylam Lidke do spania a Lena zasnela "mi na rekach"bo czytalam Jej bajke. Tak sie oparla o mnie,ze po 5min dopiero zczailam,ze spi jak zachrapala haha

    Ale pogoda paskudna jeju.. a my w piatek na wies sie wybieramy na tydzien. Mam nadzieje,ze zrobi sie cieplo,bo nie po to jade,zeby w domu siedziec tam :/ Ale i tak chce jechac,bo jada moi rodzice i siostra a w weekend zawsze tam sporo ludzi przyjezdza to bede miala chwile,zeby "dac"Mala dla "nianiek" ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso-właśnie coraz bardziej mnie przeraża jak ja to sobie poukładam z dwójką bąbli. Maz cały wrzesień będzie miał wolne także z początku będzie mi łatwiej,zwlaszcza po cc,bo wiem jak źle znoszę wszystkie operacje i zabiegi to pewnie będę umierać:p a potem to ciekawa jestem. Niby Ola chce potem chodzić do opiekunki i chyba się zgodzę na to,bo widzę ile ma z tego radości a też ja będę miała trochę lżej. Chyba to nie jest jakieś wyrodne z mojej strony nie???

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 17 lipca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso - super pokój!!!
    Proszę przyjedź do mnie, bo niby remont skończony Ale brakuje mi wszelkich dodatków A inspiracji totalnie brak 🙈🙈

    Natalka, mam takie samo zdanie jak Inso. Jeśli chce to czemu zabraniac. Lena miała 8 miesięcy jak raczkowala, 8,5 jak już stawała. Także wiesz.. każde dziecko inne i w innym tempie się rozwija.

    Inso.. moja Laura za to przeciwnie.. tylko ja położę i jest hyc na brzuchu..nawet puelyche trudno zmienić.. A już szczególnie jak jest kupa 😂

    Animka - napewno nie jesteś wyrodna matką!! Jeśli Ola chce chodzić to czemu jej zabraniac? Moim zdaniem jakbyś zabronila to mogłaby się gorzej poczuć. Takie moje zdanie.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 17 lipca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- no ja właśnie też tak myślę, że jak ona sama chce to krzywdę bym jej zrobiła zabraniając. Zresztą to chyba tak jakby chodziła do przedszkola.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 18 lipca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wczoraj przyszło zamówienie z aliexpress. Zamówiłam koraliki i zrobiłam zawieszkę do smoczka a druga typowo gryzakową. Mam jeszcze materiał na trzecią to dam w prezencie sąsiadce jak urodzi.
    2vifbe8.jpg

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 18 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka supcio 🙂 Ja się kiedyś zastanawiałam czy się opłaca, bo każda rzecz osobno A jeszcze chciałam literki. Ostatecznie kupiłam Laurze na ali bez literek za 3 zł 😁 Tera myślę, żeby zakupić tutaj.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 18 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie literek nie kupowałam bo trzeba było kupić po 10szt każdej. Zresztą nawet chyba wolę bez literek. Zapłaciłam za wszystko ok 75zl. Zrobiłam 3 takie zawieszki i jeszcze trochę kulek zostalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2019, 09:15

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 18 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka, dlatego właśnie zrezygnowałam, bo w pl na necie można kupić za 30 parę zł już z imieniem.
    Na Ali kupuje teraz gumki i spinki do włosów dla Leny. U nas takie gumki są 3 lub 4 razy droższe. A ja nie lubię tych dziecinnych tych np z kokardkami.
    Albo te słynne teraz spinki z perelkami..na Ali są za grosze.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
‹‹ 3499 3500 3501 3502 3503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ