X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 maja 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do sierpnia zamierzam zamienic znowu! Pokoje dziewczynom hahaha.Ktory to juz raz w tym domu!:D Laura wraca do malego pokoju juz sama;p ( tego co niedawno dla Dusi robilam ;D ) a Lena i Lidia wskakuja obie do wiekszego ze swoim dobytkiem zabawkowym ;D i wlasnie,zamierzam zamowic pietrowe lozko! Dusia do 6msc okolo bedzie w kolysce a potem jesli bedzie za mala juz dla Niej albo zacznie siadac chcialam Ja "wrzucic" tu na dol:
    jrpjdg.jpg

    Co myslicie? :) pozniej jak bedzie starsza barierka sie wymienia dolna dla Starszego dziecka.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 18 maja 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso łóżko fajne tylko ja bym się obawiała tej drabinki. Nie wiem jak Twoja Lena Ale moja w nocy potrafi przyjść po tatusia.

    My dziś na imieninach u mojej mamy.. I wróciłam z bólem gardła, chyba od głośnego mówienia. Lena grzecznie powiedziała z godzinę A potem poszła z córka mojej siostry na hulajnoge A Laura chwilę snu i też grzecznie siedziała 😊 A wogole to Lena dziś wstała z tą burza i o 10 mówię do niej, żeby poszła spać i co... poszła i o 13 nie mogłam jej dobudzic. A teraz mąż próbuje ja uśpić 😂

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka co do tesciowej , moja mieszka blisko od dwoch miesiecy jest w domu na zwnzwnieniu i nie byla u nad nawet na 15 min. Wiec wiem co czujesz.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso napisze tylko ZNOWU? Kobieto ja juz sie gubie

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso fajne to łóżko, podoba mi się.

    Ja dziś spałam do 4.50... masakra. Szymek wstało koło 7. Dziś przyjechała moja siostra i pojechaliśmy nad morze. Nad samym morzem wiał zimny wiatr, ale na takim deptaku było super ciepło. Pola była pierwszy raz i mimo że powinna spać to ona się śmiała, gadała, piszczała. Imprezowiczka na całego. Potem pojechaliśmy na girlla do teściów na działkę.

    Ja w sumie nie prowadziłam z szymkiem.rozmow. ale nie wiem czy wam pisałam że był taki okres że wchodziłam do pokoju a on za drzwiami siedział że ściągniętymi spodniami i majstrował przy siusiaku. Nie chciałam panikować jak to zobaczyłam tylko na spokojnie żeby go nie wystraszyc mówiłam żeby tak nie robił. W sumie to nie wiedziałam jak mam reagować bo sam fakt że się chował za drzwiami już znaczył że wiedział że tak się nie robi. Przeszło mu samo.
    A mnie jakoś słowo wagina jakoś odstręcza, może dlatego że nie jest to słowo powszechne używane.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 maja 2019, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka moja Lena od tygodnia,dwoch lapie sie za swoj "dol". To chyba norma w tym wieku. I u nas mowi normalnie Cipcia ;) A wogole to sama doszla do tego,ze Tata ma jajka;p juz nawet nie pamietam jak to bylo ale od dawna nasza Lena wie co i jak u chlopca i dziewczynki.

    Justyna to ostatnia zamiana. Nawet remontem bym tego nie nazwala ;D wszystko przenosze z Dusi pokoju do wiekszego. Nawet scian malowac nie bede bo nie ma po co. Tylko sprzedaje meble Laury i kupuje ta szafe z Ikei toaletke i male biurko. :)

    Aneczka ja dzis tez z burza o 6 wstalam ale chyba z koncowka. Teraz tez leje u nas :| a burze slyszalam jakos wczesniej jak sie przebudzilam ale dalej zasnelam ;)
    Nasza Lena nigdy nie przychodzila sama w nocy,zawsze wolala lezac w lozku. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 00:38

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 19 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka to my wychowujemy inaczej dzieci. U nas Olek by sie nie chowal bo nie uwaza ze jegi penis to cos wstydliwego. My go wrecz zachecamy czasem zeby sie nim ze tak powiem pobawil zebh nie mial potem problemu ze stulejka. To normalne ze dzieci sie dotykaja i nie powinnas moim zdaniem sprawiac zebh sie tego wstydzily. Ale to moje zdanie.

    Inso lozeczko sliczne. Czekamh na efekty koncowe.

    My w tym roku robimh porzadek nanie podworku. Uadamy kostke nowy garaz kupijemy i jak sie uda to elewacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 07:56

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso- łóżko rewelacja pod warunkiem że Lena nie wędruje w nocy do was. Moja przychodzi często nad ranem więc zlecialaby z hukiem:p

    Nam powoli się rodzi w głowach pomysł na przeorganizowanie pokoju na potrzeby Justynki;) na pewno będzie dostawka do naszego łóżka ale jeszcze marzylaby mi się kołyska na kółkach za grosze żebym w kuchni mogła mieć na oku jak będę np. gotować. Muszę olx oglądać może się coś trafi. Max 100 zł chce wydać na to jak już.

    Ja przez dziecku się przebierać,maz zresztą też, nie robimy z tego tematu tabu. Ale tłumaczymy że obcym ludziom nie wolno ani patrzeć ani dotykac tym bardziej.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 19 maja 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka Justynka bedzie? :) u nas podobnie jak u Was jesli chodzi o przebiranie i rozmowe o dotykaniu.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 19 maja 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wreszcie mąż sie zdecydował że Justynka:D mnie się bardzo podoba,jakos wcześniej na to nie wpadłam:D co prawda smiejemy się że wszyscy tak dluuugasnie się nazywamy bo imiona długie a nazwisko nie dość że długie to jeszcze mega trudne np dla obcokrajowców:p jedynie ja mam krótkie imię:p

    justyna14 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę! Mam ostatnio z Ola dziwny problem.... Od jakiś 3 tygodni ma akcje że robi kupę w majtki... Tzn zaczyna a potem już resztę na ubikacje ale zanim ją przekonany żeby poszła do łazienki to Masakra. Ona płacze, widać że to przeżywa, wstydzi się. Ona robi kupę tylko w domu, i to się zdarza tylko w domu... Nie wiem o co chodzi... Siku woła, ładnie chodzi wszystko jest dobrze a z tą kupa taki problem ostatnio... Jak myślicie co to może być???

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Sory ze nic sie nie odzywalam, nadal jestem u męża.
    Animka: Ale normalnie robila wczesniej do kibelka? Moze to przejsciowe tylko, moze jakas sytuacja miala na to wplyw. Ciezko ocenić

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka a pytałaś czemu nie chce w łazience? moze twardsze kupy i wygodniej jej? albo czegos sie boi w toalecie?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Czesc dziewczyny! Sory ze nic sie nie odzywalam, nadal jestem u męża.
    Animka: Ale normalnie robila wczesniej do kibelka? Moze to przejsciowe tylko, moze jakas sytuacja miala na to wplyw. Ciezko ocenić
    jak Ci tam, opowiadaj

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za każdym razem pytamy to mówi że zapomniała bo się bawiła i reszte bez problemu robi na ubikacje... Nawet mąż jej zrobił włącznik do światła na jej wysokości to cieszy się siku chodzi a kupa nie... a kupy właśnie normalne. Nie twarde bo też już myślałam o tym....

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 maja 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Za każdym razem pytamy to mówi że zapomniała bo się bawiła i reszte bez problemu robi na ubikacje... Nawet mąż jej zrobił włącznik do światła na jej wysokości to cieszy się siku chodzi a kupa nie... a kupy właśnie normalne. Nie twarde bo też już myślałam o tym....
    Mysle ze to chwilowe i jak samo przyszlo tak pojdzie. Moze powiedz jej, zeby starala sie jednak wczesniej isc na kupe bo np mjteczki pobrudzi czy cos.takiego delikatnie moze to jakos pomoze.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 20 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Pola miala zly sen z serii tych po ktorych zasnac ciezko wiec pol nocygodziny spala z nami. Ale i.caly dzien bala sie po tym snie i teraz wieczorem tez. Jakies duchy jej sie snily. Nikt jej nic ani nie opowiadal ani nic niewlasciwego nie ogladala. A jednak :/ zrobilismy wieczorne szukanie duchow w pokojach troche sie po tym uspokoila ze nigdzie nic nie ma ale jednak martwi mnie ze tak przezywa.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka a może ona miała kiedyś jakieś zatwardzenie i próbuje wstrzymywać dlatego nie idzie do kibelka. Myślę że to minie samo. Zabawi się i zapomni może. Na pewno minie.

    Pamiętacie jakie posiłki wasze dzieci jadły w wieku 6 miesięcy? Bo jak czytam na listopadowkach to dziewczyny dają już 3 posiłki i to w ilościach po całym dużym słoiczku i micha kaszki.

    Ja narazie dawalam na zmianę zupkę, kaszkę lub owoce. Teraz już na stałe wprowadzam zupkę codziennie i jutro spróbuję dać cały skoczek bo widzę że jak dostanie pół to ma ochotę na więcej. Ogólnie narazie ona tak bardziej je dla smaku niż żeby się najeść. Choć wczoraj dałam wieczorem kaszkę żeby się nie budziła tak często, bo teraz mam pobudkę co 2 h max. Ale nic to nie dało...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 21 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- w wieku 6 miesięcy to Ola dopiero raz na tydzień poznawała nowe warzywka i jakiś owocek potem. Ale głównie cyculila:p

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie bo przecież w zaleceniach jest żeby rozszerzać dietę po 6 miesiącu. Czyli u nas jest ok :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 12:25

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
‹‹ 3480 3481 3482 3483 3484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ