X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Ja mam dziś mega wyrzuty..Lena dziś bardzo nie chciała iść do przedszkola. Nawet do sali Nie chciała wejść choć była jej ulubioną Pani. Teraz mi głupio, że ja tu w domu a ona tam smutna. Tak się zastanawiam czy może chora nie będzie :(
    no coś Ty, ona tam się już na pewno świetnie bawi, także nie miej żadnych wyrzutów. Dzieci czasem pomarudzą a potem zapominają i jest super zabawa, a Ty się zadręczasz.
    A czemu mówisz, że może chora będzie? jakieś oznaki?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- moja Ola też ma dni że nie chce zostać z opiekunka czy z babcią ale potem popołudniu nie chce wracać do domu także nie martw sie i odpoczywaj:*

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się nadal ze szpitala, Filip musi skonczyć antybiotyki ktore dostaje dożylnie i ponoc nie ma zamiennika doustnego, wiec jutro najwczesniej wyjdziemy, o ile nas w weekend wypuszcza. Raczej tak, w poniedzialek najwyzej odbierze sie wypis.
    Ale nic jeszcze nie wiem, czekam na obchód.
    Swiruje juz tutaj. Na dodatek nie jest tu zbyt cieplo, w pokoju jeszcze jeszcze ale świetlicy dla dzieci zimno jak cholera. Przytargał z drugim chlopcem zabawki do pokoju i sie bawia w pokoju.

  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że jest tak jak piszecie :)
    Justyna nie na objawów.. to takie matczyne przeczucia.

    Ola życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domu.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też takie zimne poranki? U nas rano -10 stopni. Mąż nam rano odmrozil autko i zawiozlam Lene samochodem. Niby daleko nie mamy Ale nie miałam sumienia iść z nią w taki mróz.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    U Was też takie zimne poranki? U nas rano -10 stopni. Mąż nam rano odmrozil autko i zawiozlam Lene samochodem. Niby daleko nie mamy Ale nie miałam sumienia iść z nią w taki mróz.
    tak, u nas dziś w nocy -12, rano -8 jak dzieci wychodziły, teraz -4.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Mam nadzieję, że jest tak jak piszecie :)
    Justyna nie na objawów.. to takie matczyne przeczucia.

    Ola życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domu.
    gdyby coś nie tak w przedszkolu było to by dzwonili :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Melduję się nadal ze szpitala, Filip musi skonczyć antybiotyki ktore dostaje dożylnie i ponoc nie ma zamiennika doustnego, wiec jutro najwczesniej wyjdziemy, o ile nas w weekend wypuszcza. Raczej tak, w poniedzialek najwyzej odbierze sie wypis.
    Ale nic jeszcze nie wiem, czekam na obchód.
    Swiruje juz tutaj. Na dodatek nie jest tu zbyt cieplo, w pokoju jeszcze jeszcze ale świetlicy dla dzieci zimno jak cholera. Przytargał z drugim chlopcem zabawki do pokoju i sie bawia w pokoju.
    ojej kochana, ale się umęczycie. Ale dobrze, że z Filipkiem lepiej. współczuję pobytu w szpitalu, ale jak mus to mus.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odkurzyłam dom, wstawiłam zmywarkę Antusia właśnie bujam i myślę, co tu na te urodziny przygotować. u nas w tym roku łączone męża i Poli bo nie chce mi się co tydzień imprezki robić :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka masz rację, czas szybko leci. Antek już ma 4 miesiące, dziewczyny już tak wysoko w ciąży i niedługo będą rodzić... Ja się nie mogę doczekać aż się skończy zima bo nie lubię kurtek itp ale boje się że rok mi szybko zleci i będę musiała wracać do pracy.

    Co do urodzin to zaprosiliśmy najbliższą rodzinę ,czyli rodziców, rodzeństwo z dziećmi i mężami żonami i chrzestnego Szymka i wyszło nam 24 osoby:-D
    Część się wykruszyła bo chora, szwagierka pojechał w delegacje, a szwagierka też chora jak diabli j pojechała najpierw do dzieciaków i ich zaraziła, dlatego nie przyjadą. Jak dalej będzie tak smarkacz to nawet niech się do mnie nie wybiera. Zresztą wie o tym, ale ona ma takie dziwne zachowania. 3 dni weźmie jakieś leki a potem kursuje w odwiedziny. Chora niech siedzi w domu.

    Szykujemy na obiad zupę meksykańska, upiekę sernik i będzie tort. Robimy 2 sałatki, krokiety z kapustą i pieczarkami, tortille zawijane z kurczakiem i zapiekane, parowki w cieście, nuggetsy, takie mini hamburgery i przekąski nadziewane ryba i mięsem. I chyba wszystko. Głównie takie przekąski do ręki bo nie będzie stołu oficjalnego tylko szwedzki stół.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka a co to za przekąski nadziewane rybą i miesem ? dasz jakiś przepis? i na tortille z kurczakiem?

    u mnie na pewno będą dwie sałatki jedna z selerem druga ze szpinakiem. Do tego tradycyjnie wedlinka na półmisku, pomidor z mozarellą, tortilla z łososiem, jajka na twardo. Na obiad chyba zrobię karkówkę z przepisu od Aneczki na słodko z ziemniakami i surówką z pekinskiej.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna serio 4 miesiące? No szok.. dopiero co zdecydowałaś się na 3 dziecko.
    A teraz mi zostało niewiele ponad 2 miesiące do porodu.

    Lena już w domu. Podobno miała dziś ciężki poranek Ale potem już było super. Dzieci dziś miały piknik andrzejkowy taki na niby w sali. Ognisko, zabawy.. wszyscy przynieśli przekąski.

    Justyna cieszę się, że karkówka smakuje :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    natalka a co to za przekąski nadziewane rybą i miesem ? dasz jakiś przepis? i na tortille z kurczakiem?

    u mnie na pewno będą dwie sałatki jedna z selerem druga ze szpinakiem. Do tego tradycyjnie wedlinka na półmisku, pomidor z mozarellą, tortilla z łososiem, jajka na twardo. Na obiad chyba zrobię karkówkę z przepisu od Aneczki na słodko z ziemniakami i surówką z pekinskiej.
    Justyna przepis wrzucę najlepiej na maila zdjęcie bo nie chce mi się przepisywac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:08

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29m3rk1.jpg

    29peycg.jpg

    To te tortille. My układamy na blaszce do tarty. Można ułożyć drugą warstwę tortilli na górze jeszcze

    justyna14, iNso87 lubią tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. jak przyjmiesz to wysyłam email. wyglada pysznie :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Justyna serio 4 miesiące? No szok.. dopiero co zdecydowałaś się na 3 dziecko.
    A teraz mi zostało niewiele ponad 2 miesiące do porodu.

    Lena już w domu. Podobno miała dziś ciężki poranek Ale potem już było super. Dzieci dziś miały piknik andrzejkowy taki na niby w sali. Ognisko, zabawy.. wszyscy przynieśli przekąski.

    Justyna cieszę się, że karkówka smakuje :)
    no widzisz :) u nas tez dzis jakies zabawy andrzejkowe i mam pózniej ich odebrac bo trwaja od 15 do 16.30 a ja zawsze po 15 ich odbieram.

    Aneczka Ty lada moment rodzisz, tak serio to po swietach to juz tylko na to bedziemy tu czekac :) zleci szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:35

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja zaraz Was nadrobie. Dopiero moglam chwycic za tela. Ale rzucily mi sie w oczy jakies tortille :D matko a ja wlasnie cos chce zjesc..i nie mam takiej dobroci :(

    A to dokonczona sciana w pokoiku.
    Foto
    A tu Aneczka domek blizej ;) jest super :D
    Foto

    I moja Gwiazda :D
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 19:56

    Aneczka86, sabinaaa lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso gdzie kupiłaś ten stolik i krzesełko? Szymek chyba dostanie takie na urodziny. A ta mata na blat to fajny pomysł bo mi Szymek będzie pisał pewnie pisakami po nim.

    Justyna już akceptuję

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Inso gdzie kupiłaś ten stolik i krzesełko? Szymek chyba dostanie takie na urodziny. A ta mata na blat to fajny pomysł bo mi Szymek będzie pisał pewnie pisakami po nim.

    Justyna już akceptuję
    Biurko i krzeselko jest z Ikei. Tylko krzeselko nie jest z tego samego kompletu. Do biurka jest inne w komplecie ale ja chcialam te. ;) A podkladka to juz dobita Laury z biurka :D nie mialam czasu Lenie nowej kupic. W biedrze nawet czasem badz Lidlu one sa za male pieniadze.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Antoś skończył 4 msc :)
    O masz! :D juz 4? Matko jak szybko.... super!:D

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3351 3352 3353 3354 3355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ