X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od trzech dni mamy jedno auto - masakra organizacyjna
    Mąż zawozi dzieci ja obrabiam w domu siebie i Antka wraca Antoś zdąży zasnąć to go rozbudzam i pakuje w kombinezon i do fotelika (tak małego w kombinezon a nie bez) i jedziemy męża odwieźć do pracy. Wraca do 15 luz jako taki i potem po dzieci a potem kombinacje alpejskie jakeza odebrać. Mam nadzieję, że w weekend kupimy drugie auto :/

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pojechalam na bete przez młodego, tak sie guzdrał, w przedszkolu ociagal sie, nie chcial puscic (jak na zlosc?) ze nawet noe podjechalam do labo bo zanim bym gdzies zaparkowala, puscila krwi to bym sie do pracy spoznila ;/ Wrrr, czemu tylko na mojej glowie jest wozenie dziecka do przedszkola? :x

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo wiem jak to jest. Tez sie jakis czas temu wozilismy jednym, a tu jeszcze dwie osoby do pracy, jedno do przedszkola :D Masakra. Ale mamy juz 2

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola na bete to za wcześnie chyba. Jeszcze nie ma spadku na wykresie , więc spokojnie. A tak to zazwyczaj jest że jak się gdzieś spieszysz to akurat wybuch wulkanu i po planach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 07:47

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Oooo wiem jak to jest. Tez sie jakis czas temu wozilismy jednym, a tu jeszcze dwie osoby do pracy, jedno do przedszkola :D Masakra. Ale mamy juz 2
    Obyśmy i my zaraz mieli bo masakra. Antek zasnął a mąż zaraz wróci i budź dziecko :-/

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • animka Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 16 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola- radze Ci z dobrego serca lepiej nie rob tak wcześnie bety!poczekaj jeszcze. bo nie potrzebnie się będziesz stresować.

    kasiakasia11 lubi tę wiadomość

    animka
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, pomylilam sie jak pisalam :D Mialam napisac proga a napisalam bete :D Sorry za pomylke, spieszylam sie :P

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-aaa no to co innego;) hehe

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze jakas podminowana i sama nie wiem od czego... no vos mnie wkur wewnetrznie i nie wiem co :D moj Malz i dzieci schodza mi dzis z drogi normalnie.

    Mam ochote posprzatac,bo patrzec na mieszkanie nie moge ale tak mi sie dzis nie chce.. no masakra. Czuje sie jakbym miala w sobie dwie osobowosci (poniekad tak jest hahaha fakt ;) )

    Co do fotelikow tez sie nie wypowiadam. Obie jezdza w kurtkach zapiete pasem i przodem. No Laura to w sumie duza i bez fotelika to moge pominac.

    Przegladalam dzis kurtki na necie uzywane i kurde nic mi sie niepodoba a jak sie spodoba to cena kosmos,prawie jak za nowa :/ a ja nie chce duzo wydac wiadomo,na 3msc raptem.. moglaby ta zima byc ciepla. Temp 10C jak ostatnie tygodnie :p Juz mysle,ze chyba zatrudnie Tate na caly etatu do wozenia Laury i odbierania ze szkoly na zmiane z Malzem. Sama bede starac sie nie wychodzic z domu.. to moze jakos i bez kurtki przetrwam:/ Choc z Lena dzien w dzien to chyba zwraiuje jak gdzies nie wyjde eh

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka czytalam tez o tej Dziewczynie z Lutowkowego watku co stracila malenstwo teraz :(( brak slow.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dostalam telefon z przedszkola.. tego gdzie chcialam Lene zapisac,do Laury szkoly.. zwolnilo sie miejsce. Mam czas do pn zeby odp bo sa jeszcze inne podania a Pani Dyrektor nasze pierwsze wziela. Serio?! Akurat teraz...:/ i co ja mam zrobic? Chyba odmowie? Nie wiem czy trauma po tamtym nie przeszla.. no i znowu bede musiala wozic,zawozic i przy okazji Urodze jak znowu cos nie tak bedzie.. boje sie,ze zrazi sie jeszcze do tego przedszkola i od nastepnego roku od wrzesnia nie bedzie chciala isc :/ Ale sytuacja. Po co ja Ja tam puszczalam eh;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 14:52

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inso Wasza decyzja, Twoja i męża. Można by zapytać córkę wprost co sądzi.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso nie mogłaś przewidzieć co tam się będzie działo.
    A dobre są opinie o tym przedszkolu co dzwonili? Jak tak to ja bym chyba spróbowała oddać. Lena to zuch dziewczyna :) A Tobie byłoby lżej.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Aneczka czytalam tez o tej Dziewczynie z Lutowkowego watku co stracila malenstwo teraz :(( brak slow.
    Czytałam.. straszna tragedia ;(
    Już na jednej z grup na fb była podobna sytuacja i jakoś mniej czytam te fora.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso to witaj w klubie podminowanych. Mówię do męża, że chyba mam dziś za dużo kofeiny we krwi dziś :D Mąż dziś wcześniej szedł do pracy I jak się obudziłam z jego budzikiem i jak już mi się przysypialo to Lena zrobiła pobudkę o 6.30, bo miała zły sen...także dziś jestem na kawie.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso ja nie wiem co bym zrobiła. Chyba bym się zdecydowała przez pryzmat tego żeby zająć miejsce na przyszły rok. U nas jak jest komplet w czterolatkach to nowe czterolatki dają do tzrylatków.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    inso Wasza decyzja, Twoja i męża. Można by zapytać córkę wprost co sądzi.
    Zapytalam wprost..chce isc do przedszkola. Ale wiecie ja sama mam jakas traume z oddaniem jej z powrotem. Fakt,ze do innych ludzi i Laura zawsze moze zejsc zobaczyc co sie dzieje na przerwie. Przedszkole ladne,zadbane,plac zabaw nowy. Przeciwienstwo tamtego. Ale najwazniejsze i tak sa Panie:/ nie znam zadnej. Dyrektorka tylko to Babka do rany przyloz,bo to jest jedna i szkolna i przedszkolna. Kurde no sama nie wiem;/
    Aneczka tu chodza dzieci z osiedla naszego(duzo powiedziane z osiedla,mamy 20 malych bloczkow 2 pietrowych;p )i chodzi tez brat kolezanki z klasy Laury. Tylko On chyba juz w tamtym roku 3lata skonczyl.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Inso to witaj w klubie podminowanych. Mówię do męża, że chyba mam dziś za dużo kofeiny we krwi dziś :D Mąż dziś wcześniej szedł do pracy I jak się obudziłam z jego budzikiem i jak już mi się przysypialo to Lena zrobiła pobudkę o 6.30, bo miała zły sen...także dziś jestem na kawie.
    Co do kawy. Ja dzis chcialam wypic jedna. A tak pomyslalam,ze moze juz mi sie odmienilo. Sprobowalam najpierw z inka i niestety nie wypilam.. nie smakowala mi. I darowalam rozpuszczalna haha

    Kasia tez nad tym sie zastanawiam jak to by bylo we wrzesniu? Czy w sumie sie dostanie.. hmm no nie wiem co robic serio. Mam metlik w glowie. Malza nie pytam,bo wtedy zapisal sam i bylo zle i teraz umywa rece i mam robic co chce.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 16 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inso jak Lenka chce to ja bym spróbowała. Moja Pola już się otrzaskała i nie ma płaczu, nawet teraz po tej przerwie, śmieje się, że takie nudy ze mną w domu że woli przedszkole :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 16 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, wiadomo, ze powinnas posluchac swojen intuicji, ale ja tez bym sprobowala drugi raz. Jak juz raz mieliscie takiego pecha do pan, to chyba nie moze sie to zdarzyc drugi raz. Tak xakladam. A naprawde bedzie ci mega lżej jak pod koniec ciazy bedziesz mogla ją na kilka godzin odstawic. To nir jest praca, jak rano stwierdzisz ze masz zly dzien, to mozesz jej zrobic wagary :p a bliskosc domu, znajomosc dyrektorki i to, ze Laura w podstawowce to duzy atut. U nas do 4 latkow duzo dzieci sie nie dostaje, akurat wyjatkowo w tym roku robili 2 grupy trzylatkow i nie bylo kompletu, wiec jedna grupa sa 3 i 4 latki, ale pierszenstwo mialy 3latki.

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
‹‹ 3326 3327 3328 3329 3330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ