X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka-przepiękna Lenka!!
    Ola wczoraj była tak zmęczona że zasnęła o 18!! Ale na szczęście teraz dopiero wstała;)
    Dzisiaj mamy wolne więc pewnie pójdziemy do parku na jakąś sesje mała bo piękne kolory są drzew:)

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Filip zasnał chyba po 17. Wstal o 4. Ale w miedzyczsie zdrzemnal sie jeszcze 30 minut z rana

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja juz tez na nogach. Narazie po sniadaniu juz z Lenka. Malz w pracy, Laura u Dziadkow na noc zostala wczoraj, bo moja Mama na cmentarz z nami jezdzila wieczorem. Dzis moja Siostra ma zabieg to planuje popoludniu do Niej skoczyc,posiedziec. W poludnie bedzie tam moja Mama to nie ma sensu we dwie siedziec. Lena juz nie moze sie doczekac,bo do Dziadziusia pojedzie,bo Malza popoludniu wraca i idzie do drugiej roboty.
    Dzis zapowiada sie ladniejsza pogoda niz wczoraj. Zimno mocno nie bylo ale troche deszcz mzyl i pochmurno bylo a dzis slonce choc troche przebija.

    Natalka tak dzis rano wstalam z mysla,ze Ty rodzisz listopad/grudzien a ja w tym czasie przeskakuje w 7msc i III trymestr :| to juz wtedy chyba poczuje sie jak w ciazy :p hehehe to juz nie przelewki beda ;) chyba dokladnie w Mikolajki mi wypada.

    Aneczka loki super! Moj malz mowil,ze pewnie na lokowke brane hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 08:00

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia oglądałaś uwagę? To tak w ramach ostatnich Twoich rozterek o porodach czy CC czy sn. Zmarła córką i zmarklla matka :-( nie miej do siebie żadnych pretensji

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso codziennie rano odpalam lokowke i kręcimy, przecież włosy muszą być ułożone:) haha Włosy Lena ma ładne, ale żeby jej rozczesac, uczesac.. masakra.

    My dziś mieliśmy w planach zoo Ale zrezygnowaliśmy. Mąż ma wolne, więc załatwimy kilka spraw, żelazko mi się wczoraj zepsuło :( trzeba dac do naprawy, podjedziemy zobaczyć foteliki dla dzidzi.. itd.
    Mój mąż jak się dowiedział, że będzie córka to mu się odmieniło i już mu się imię Laura nie podoba. A ja sobie już nie wyobrażam żadnego innego imienia ( Lena chyba tez) także chyba zostanie. Oczywiście foch na mnie, bo on jak zwykle nie ma zdania ;)

    justyna14, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam dziś 37tc. Odebrałam paczkę odkupilam prześliczne body 56 z tiulowa spódniczka i czerwony sweter ale większy bo 68. Ciuchy hm/Zara dziewczyna sprzedaje 10-25zl. Body będą na święta.
    My od 8 u teściów. Mąż pojechał z bratem na grzyby ja z małym siedzimy. Potem szwagier go weźmie na dwór.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Inso codziennie rano odpalam lokowke i kręcimy, przecież włosy muszą być ułożone:) haha Włosy Lena ma ładne, ale żeby jej rozczesac, uczesac.. masakra.

    My dziś mieliśmy w planach zoo Ale zrezygnowaliśmy. Mąż ma wolne, więc załatwimy kilka spraw, żelazko mi się wczoraj zepsuło :( trzeba dac do naprawy, podjedziemy zobaczyć foteliki dla dzidzi.. itd.
    Mój mąż jak się dowiedział, że będzie córka to mu się odmieniło i już mu się imię Laura nie podoba. A ja sobie już nie wyobrażam żadnego innego imienia ( Lena chyba tez) także chyba zostanie. Oczywiście foch na mnie, bo on jak zwykle nie ma zdania ;)
    Ale dobrze,ze umial nazwac :D nie uzyl slowa prostownica :p choc moja da sie w sumie krecic i loki ;)

    Edit.
    No kurde zwiesil sie pewnie,ze nie chlopak to juz staje okoniem. Przejdzie mu. Moj co do imienia Lidia nic nie mowi,bo w koncu razem wybralismy no i imie po Jego s.p. Babci..mamy Mamy takze ten.. ;)
    Za to jak ja ostatnio powiedzialam: a moze jakies inne imie wymyslimy?;p to popatrzyl na mnie jakby chcial zabic i powiedzial,ze jak jest wybrane mam juz nie wymyslac haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 09:51

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My siedzimy w domu, poki co dopiero wychodzi sloneczko.
    Im bardziej zbliza sie moj powrot do pracy (jutro) tym gorzej sie czuje. Teraz to juz ledwo mowie a z nosa to mi tak leci ze wciskam sobie chusteczki do nosa :D

    Dla poprawy humoru zaserwowalam gofry na śniadanie :D

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam zabrac sie za poukladanie alko ale opadly mi rece,bo juz w barze sie nie miesci, obok 2 polki...juz tez nie i tak stoi pare butelek na wierzchu i nie wiem co z nimi zrobic :| i dodam,ze to same kolorowe wodki,wina,likiery. Czystej moze pare butelek ale to takiej lepszej. Reszta samej czystej stoi w piwnicy i wiekszosc butelek czeka na Chrzest. Tak to jest jak jest sie w ciazy i nie mozna nic wypic ;p odrazu robi sie zapas hahahhaa

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso dokładnie, powiedział, że zgodził się na Laure, bo myślał, że będzie chłopak :) haha To teraz już musi zaakceptować.

    Natalka 37tc..jej Ale to brzmi poważnie.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto
    Foto
    Ktos moze chce zajechac? To zapraszam :D dodam,ze te polki sa dosc glebokie takze mozna tam glebiej cos lepszego znalezc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 06:24

    justyna14 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inso - mam taka sama kuchnie :D :D Tez mam takie jasne fronty, nawet te same uchwyty hahaha :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie, w sumie ja mam takie szare ale łapie sie od dolu do gory zeby otworzyc :D

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola454 wrote:
    inso - mam taka sama kuchnie :D :D Tez mam takie jasne fronty, nawet te same uchwyty hahaha :D
    Hehe ja mam w tym kolorze dolna czesc kuchni + scianke tam gdzie mikrofala i piekarnik a gorne fronty nad blatem sa w bezowym polysku, tak samo tyl baru jest w polysku. Blaty mam szare jak uchwyty ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 10:05

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso chętnie bym wpadła na jakiś likierek :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam blat szary z takim efektem bezu jeszcze wiec mi do frontow pasuje mega :D
    Tak, ja bym chętnie Jack'a chlapneła :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    dlgrdj.jpg
    2w7e0l1.jpg
    Ktos moze chce zajechac? To zapraszam :D dodam,ze te polki sa dosc glebokie takze mozna tam glebiej cos lepszego znalezc ;)
    ślij adres, jestem u Ciebie jeszcze dziś hahaha

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widze,ze mam z Kim wypic ;D full bar takze impreza pewnie przeciagnie sie do tygodnia napewno ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 2 listopada 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zapasy Inso! U nas nie ma opcji na barek, wszystko idzie na biezace potrzeby ;) maz wieczorem lubi piwko odpalić, ale sie tlumaczy tym ze jest smakoszem i wybiera dobre kraftowe. Ja w sumie tylko czerwone wino pije, czasem piwko. Jak mamy pare sztuk zapasu, to powolutku sączymy aż znow zostajemy z nimczym. A ze my w ogole nie robimy takich imprez alkoholowych w domu to nie ma po co zbierać.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia2015 wrote:
    Ale zapasy Inso! U nas nie ma opcji na barek, wszystko idzie na biezace potrzeby ;) maz wieczorem lubi piwko odpalić, ale sie tlumaczy tym ze jest smakoszem i wybiera dobre kraftowe. Ja w sumie tylko czerwone wino pije, czasem piwko. Jak mamy pare sztuk zapasu, to powolutku sączymy aż znow zostajemy z nimczym. A ze my w ogole nie robimy takich imprez alkoholowych w domu to nie ma po co zbierać.
    Julia ja z Malzem tez nie jestesmy z tych co "duzo" pija. Ale moj Malz lubi miec zeby miec. I jak widzi promocje alko to odrazu bierze, a tak zeby sobie wlasnie w domu postala. Albo w pracy od przedstawicieli za mniejsza cene bierze po buteleczce ;) U nas jak impreza w domu (raptem urodziny nasze;)) to przy czystej ale wystawiam tez dla Kobiet i kolorowa. A tak to na prezenty butelki tez leca.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3305 3306 3307 3308 3309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ