X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, na pewno będzie was duzo bo to dopiero początek :)
    Jak ten czas leci szybko, pamietam jak nie pewnie zaczęłam udzielac sie na wrzesniowkach.
    Życzę wam aby wszystko bylo jak najlepiej i niech obędzie sie bez bólów brzucha oraz wymiotow :)

    Jeśli mogę podpowiedzieć, nie biegnijcie po pozytywnym tescie do lekarza bo zobaczycie tylko pęcherzyk , w 6tyg najlepsza chwila na wizyte poniewaz mozecie zobaczyc bijące serduszko :)

    Flakonik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze usg planuje na poczatku 7 albo 8tygodnia. Chce zeby juz bylo widac serduszko. Chociaz nie wiem czy wytrzymie tak dlugo. :)
    Jeszcze sie nie umawialam z lekarzem. Musze poszukac na razie jakiegos dobrego gina u ktorego chcialabym cala ciaze prowadzic.
    A wy?

    Harusiowa, Kourtney, Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jest nas kilka zaczynających 25 lutego :) Tylko każda w inny dzień z owulką :P

    Ja jestem ze śląska - Świętochłowice.

    Trochę mnie zmartwiłyście swoimi wynikami bety... 108 w 13 dpo. Ja w 15 dpo miałam nieco ponad 30 :/
    Oby to tylko nie okazała się jedno dniowa radość...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 19:05

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek pewnie mialas owulke pozniej i tyle ;) z ta beta to nie ma co porownywac . Najwazniejsze jest zeby byl wzrost
    Ja chyba znowu mialam wczesniej niz mysle.

    Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie, temperatura, śluz + dodatkowe objawy wskazują owulkę w 12 dc.
    No nic jutro popołudniu się okaże, czy czasem nie cieszyłam się przedwcześnie.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG grudniówki 2015:-P jak ten czas leci....
    Ja jako styczniówka 2015 życzę Wam spokojnej, nudnej, zdrowej i szczęśliwej ciąży oraz szybkiego i bez problemowego porodu:-D

    Flakonik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z tempkami? Ja mam troche podwyzszona 37.1°. Czytam i czytam i wychodzi mi ze tak moze byc na tym etapie.

    Marronek trzymam kciuki zeby beta urosla :)
    Kazdej z nas tego zycze :)

    Zadnych objawow przed @ nie mam. nawet cycki mnie nie bola a zawsze bolaly juz kilka dni przed.
    A zaczynam miec troche stresa ze jutro sie pojawi...

    Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Widzę, że jest nas kilka zaczynających 25 lutego :) Tylko każda w inny dzień z owulką :P

    Ja jestem ze śląska - Świętochłowice.

    Trochę mnie zmartwiłyście swoimi wynikami bety... 108 w 13 dpo. Ja w 15 dpo miałam nieco ponad 30 :/
    Oby to tylko nie okazała się jedno dniowa radość...
    Ja miałam zagnieżdżenie ok. 5-6 dpo, więc dość wcześnie. Wtedy spadła mi temp. i plamiłam. Pewnie to kwestia tego, bo przecież zagnieżdżenie może być nawet do 12dpo.

    Temp. mam ok. 37, w poprzedniej ciąży miałam podobne. A macie wykresy na owu?

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykresu nie mam. Bylam tylko czytelniczka forum i dopiero dzisiaj zalozylam konto :)
    Ja mialam chyba 6-7dpo , nie plamilam ale pamietam ze klulo mnie w jajniku i tempka akurat mi podskoczyla do 37.

    Wlasnie Marronek nizsza beta moze oznaczac ze zarodek sie pozniej zagniezdzil.

    Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mam 37,05. A mini spadek (z 37 na 36,88) był w 11 dpo.

    Co do objawów małpowych, były jak zawsze. Lekki ból podbrzusza, bolące i wrażliwe piersi/sutki.
    Teraz większość przeszła :) Tylko dalej sutki wrażliwe.

    Ja swoje wszystkie wykresy mam na owu udostępnione :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wykresy na ovu ;) u mnie ogromny ból piersi. Spać nie daje. Dziś obudziłam się po 4 nad ranem i stwierdziłam, że natychmiast muszę zrobić test..
    Pierwszy- cień,cienia a drugi już blada kreseczka. :) wciąż nie mogę uwierzyć. Wydaje mi się, ze to sen.u mnie tempka powyżej 37.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! :) ale czas leci. Teraz życzę dużo cierpliwości i spokoju dbajcie o siebie drogie mamy :)
    Ktoras z was pisała o pierwszym usg- moja mała rada nie ma co lecieć za wcześnie. Sama chciałam juz widzieć i na przełomie 4-5tc było widać jedynie pęcherzyk w macicy i gin kazał przyjść za 2 tyg

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybieram za 3 tygodnie i jeden dzień, czyli będę wtedy 6+6. W poprzedniej ciąży słyszałam serce w 6+5. Mam nadzieję, że dzidziuś dotrwa do tego czasu, bo realność jest taka, niestety, że do poronienia może dojść na tym etapie.

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moze juz przed 8 jak mi sie uda dodzwonic bede znala wynik .
    Cos dzisiaj zle spalam
    @ na razie brak. A zawsze wstawalam rano to juz byla. Takze nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jaki sie balam rano pojsc do lazienki. ;) Ale nic nie ma.
    Tylko piersi zaczely mnke w nocy tak mocno bolec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 06:37

    Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 184 - 13dpo :)
    Alee jestem szczesliwa!!!
    Oby to szczescie z nami zostalo.
    A teraz juz czas do pracy...i tak jestem juz spozniona. Bede sie musiala postarac jak najszybciej o L4 bo mam za bardzo stresujaca i odpowiedzialna prace.

    naox, Harusiowa, Beatrice, Blair lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik - piękny przyrost, gratuluje :)

    Ja oddałam krew, wynik najwcześniej między 16-17... Tak bardzo się boję....

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynik bety 50 11dpo :)Także super jutro lecę na kolejną, powinno być ok 200

    Flakonik lubi tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane i ogromnie gratuluje :)!!!
    Życzę nudnej ciąży, bez stesu i zmartwień. Czerwcówka 2015 :)

    naox, Flakonik lubią tę wiadomość

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek nie bój się, będzie wszystko dobrze. Daj znać jak odbierzesz wynik.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... ja nie mogę uwierzyć, że nam się udało i zaszłam w ciążę. Jestem zawieszona psychicznie gdzieś daleeeko w chmurach. Szczęście miesza się z lękiem. Odczuwam tysiące emocji na minutę. Nawet ciężko mi to opisać. Nie mogło nam się przydarzyć nic cudowniejszego. Jak Wy się czujecie?

    Ja na USG pójdę między 6 a 7 tygodniem :)

    Flakonik lubi tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ