BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > gorąca kąpiel i farbowanie włosów
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

fifi
Przyjaciółka
49

Wysłany: 8 marca 2013, 13:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej założyłam ten wątek ponieważ już sama nie wiem jak to jest, mozna w końcu brać ciepłe kąpiele w wannie, czy jednak bardziej wskazany jest prysznic, no i co z tym farbowaniem włosów, wstrzymać się prze te 3-4 miesiące, czy nie ma to żadnego wpływu na nasze maluchy??? Piszcie :-)

[konto usunięte]

Wysłany: 8 marca 2013, 13:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fifi, obydwa te wątki już były, może skorzystaj z wyszukiwania? :)

Agnieszka
Autorytet
549

Wysłany: 8 marca 2013, 16:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo, to można robić obydwie te czynności, na swoim przykładzie mogę powiedzieć, ze od farbowania włosów wstrzymałam się przez pierwsze 3 miesiące, z gorących kąpieli tez nie zrezygnowałam, bo idealnie działają na obolałe plecy etc. jedynie przy kąpielach w wannie szczególnie z większym brzuszkiem trzeba uważać żeby nie stracić równowagi przy wchodzeniu i wychodzeniu

p19ucsqvxhad9jnf.png

h84fio4pjmll44p3.png

Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.

agga84aa
Autorytet
3366

Wysłany: 8 marca 2013, 16:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja farbowania włosów nie unikałam od początku ciąży. natomiast gorących kąpieli jak najbardziej - a zawsze lubiłam naprawdę wrzątek w wannie. teraz jak kąpię się w wannie to po prostu woda jest ciepła, ale nie gorąca.

relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png

Anette
Autorytet
792

Wysłany: 8 marca 2013, 17:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja juz pisalam- farbowalam po 3 miesiacu. Z tym ze u mnie nie bylo za bardzo widac roznicy, bo mam ciemny braz ( naturalny kolor) a farbuje na czarny z odcieniem granatu.
Co do kapieli- lekarka zabronila mi goracych i lezenia dluzej niz 15 min ( od samego poczatku), teraz niby moge na rwe kulszowa i ogolnie plecy ale tez woda tylko lekko ciepla i max 15 min.

Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
Staramy sie o kolejnego...

fifi
Przyjaciółka
49

Wysłany: 8 marca 2013, 17:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
wielkie dzięki :-)

fifi
Przyjaciółka
49

Wysłany: 8 marca 2013, 17:35
Cytuj | (0) | Zgłoś

fifi
Przyjaciółka
49

Wysłany: 8 marca 2013, 17:35
Cytuj | (0) | Zgłoś

Anka-Skakanka
Przyjaciółka
82

Wysłany: 8 marca 2013, 18:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
mi ostatnio na wizycie lekarz na do widzenia powiedział, zeby unikać gorących kąpieli, jazdy na rowerze i dźwigania. Myślę ze w ciepłej wodzie, nie za gorącej mozna sie kąpać-ja i tak preferuję prysznic.

A włosy farbowałam w dzien kiedy test wyszedł mi pozytywny (czyli 2 dni przed spodziewanym okresem):)
W poprzedniej ciąży regularnie co 3 miesiace robiłam balejage i wszystko było ok.

pasia27
Autorytet
11932

Wysłany: 9 marca 2013, 09:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
tez sie wybieram do fryzjera przed swietam na farbe ale w pierwszym trymestrze sie nie farbowalam.ze wzgledu na poczatkowe zagrozenie nie kapalam sie w wannie tylko prysznic i tak mi pozostalo.rach ciach prysznic,smarowanko i wyrko:-)

3i498u698lx7etrf.png
zrz6sg189ii5w2ru.png

monia
Autorytet
617

Wysłany: 9 marca 2013, 13:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Farbowanie tak. Gorące kąpiele nie.

1usa3e5ekxdyq5kw.png

bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)