X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ginekolog_trojmiasto
Odpowiedz

ginekolog_trojmiasto

Oceń ten wątek:
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    nie i cesarki i zwykłe porody też :)

    wiem ,ze w Warszawie jest wiecej mozliwosci -moja kolezanka rodzila w Piaszecznie, zaplacila 2500 tys, miala swoj pokoik ,jej maz mogl tam byc, bylo znieczulenie i super opieka -2500 to jest wzgledna cena , swissmed troche przesadza.Wiem ,ze kolezanka ma dobre wspomnienia z porodu.Warszawa jednak jest daleko

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz za taką kwotę to masz tam wszystkich wokół siebie. Jest wanna i wszystko czego potrzebujesz. W sumie wiele szpitali państwowych też to wszystko ma , ale niestety nie zawsze rodząca może z tego korzystać. Łatwiej położyć taką pacjentkę i iść na kawkę. W moim przypadku właśnie tak było i mam strasznie złe wspomnienia :( ale jak nie będę miała na taki poród jeszcze kilka koleżanek poleca swoją położna. Mniejsze pieniądze dużżżżo a masz opiekę i pomoc przez cały poród

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patti wrote:
    Asi wrote:
    nie i cesarki i zwykłe porody też :)

    wiem ,ze w Warszawie jest wiecej mozliwosci -moja kolezanka rodzila w Piaszecznie, zaplacila 2500 tys, miala swoj pokoik ,jej maz mogl tam byc, bylo znieczulenie i super opieka -2500 to jest wzgledna cena , swissmed troche przesadza.Wiem ,ze kolezanka ma dobre wspomnienia z porodu.Warszawa jednak jest daleko

    Wiesz co ja byłabym skłonna dopłacić w szpitalu państwowym za poród jak w prywatnym bo wyposażenie jest np. na Klinicznej super a tak jak sobie patrzałam to lekarze pracują Ci sami. A 2500 to bym uzbierała tylko masz rację trochę daleko no i + nocleg i wyżywienie dla męża to już się tak uzbiera

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak sprawy wygladaja ze swoja polozna???kurcze, ja przeprowadzilam sie z woj. mazowieckiego i tam dobra znajoma mojejj mamy jest polozna i bym miala super opieke gdybym rodzila wlasnie tam.
    czyli w swissmedzie mozna rodzic w wannie???
    kolezanka rodzila tak w Anglii i byla bardzo zadowolona

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co aż tak bardzo nie znam szczegółów ale wiem ,że dziewczyny rodzą ze swoją położną a nawet ze swoim lekarzem i tak wiem ,że est to kwota od 500 do 2000 zł ale napewno będę się dowiadywać.

    A chodzisz do szkoły rodzenia? Może zapytaj o to lekarkę jak pracuje na klinicznej to napewno się orientuje co i jak . Jak będę coś jeszcze wiedziała to dam Ci znać

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na trójmiasto.pl są oceny szpitali i min jest swissmed sa też zdjęcia

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki.a powiedz mi ,czy na klinicznej faktycznie z latwoscia mozna dostac znieczulenie w kregoslup ,czy traczej z tym ciezko.
    polozna na szkole rodzenia mowila ,ze nie mozna sobie wybrac poloznej na klinicznej

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wiem jak ze znieczuleniem.Ja wiem ,że wszędzie się migają dlatego trochę mam obawy. W Gdyni nie dostałam bo anastezjolog był zajęty

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 23:59

    genoweffa lubi tę wiadomość

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie...migaja sie od znieczulen, moja kolezanak jak zaplacila to nie bylo problemu. na szkole rodzenia polozna tez mowila, zeby od razu nie nastawiac sie na znieczulenie -polska to jednak jest sto lat za murzynami w pewnych kwestiach

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swój pierwszy poród wspominam tragicznie. Nie dość ,że moje życie było zagrożone to i maluszka. I tak to chodzi o personel. Zanim urodziłam miałam trzy podejścia do porodu pod oksytocyną i trzy razy miałam super położne naprawdę i jeszcze się śmiałam,że chcę rodzić na ich zmianie.Jak przyszło do porodu to położna była tragiczna i lekarz też.

    Tak jak pisałam warunki są fajne i tylko czasami brakuje życzliwego personelu. Ja gdybym miała pieniadze nie żałowałabym na poród. Myślę,że warto . To jest taki ból i taki moment w życiu ,że potrzeba kogoś kto będzie dla Ciebie a nie traktuje Cię jak kłodę u nogi.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Patti jak tak się naczytałam stron rodzić po ludzku a potem się zderzyłam z rzeczywistością to....lepiej nie mówić. Pierwsza faza porodu niby można się ruszać iść pod prysznic itd. a mnie jak położyli po przebiciu pęchęrza to od 9:00 - 20:00 nie wstałam .Raz udało mi się pod prysznic wyjść tylko dlatego ,że zaczełam się wydzierać ,że znam swoje prawa ( w bólu to bredziłam rózne rzeczy :) )

    Aj najgorsze ,że człowiek jest bezsilny a jak boli to jest skazany na tych ludzi...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patti wrote:

    no ,a ile to bylo lat temu?taki nawal kobiet akurat byl?a mialas skierowanie do szpitala?nawet nie wiem, ile kobiet moze rodzic jednoczesnie na klinicznej, pewnie niebawem sie dowiem.ja bym bardzo chciala na klinicznej.

    rodziłam w czerwcu 2011, 2 lata temu :) zaczęłam rodzić 2 dni przed terminem, żadnego skierowania nie miałam bo prywatny ginekolog daje dopiero jak jest grubo po terminie, po prostu pech chciał, że to był długi weekend i podejrzewam, że dlatego nie chcieli mnie na klinicznej przyjąć, żeby nie robić sobie dodatkowej roboty :/

    patti lubi tę wiadomość

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a opowiem wam coś o Redłowie, moja koleżanka rodziła tam kilka dni temu drugi raz (pierwsze dziecko tak jak ja 2 lata temu też w Redłowie) i mówiła mi że dużo się pozmieniało przez te 2 lata..
    mianowicie po porodzie można nosić majtki siateczkowe cały czas, a nie jak wcześniej sam podkład, smoczek dziecku można dawać i nie marudzą jak wcześniej, jeśli nie masz dość pokarmu możesz nakarmić dziecko z własnej butelki i odrazu dają ci mleczko, a nie jak wcześniej musiałam błagać żeby mi dziecko dokarmili bo tak płakało no i nie kąpią już dzieci tylko wyciera się je chustkami nawilżonymi, żeby jak najdłużej utrzymały przeciwciała z wód płodowych i od matki :) tyle zmian na dobre, ale odnośnie samego porodu nie zdała mi jeszcze relacji bo nie byłam jeszcze u niej, w lipcu się wybiorę to napiszę wam potem co i jak z porodem w Gdyni :)

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka, ja ostatnio gdzies wyczytalam, ze jak chca odeslac ze szptala ,to trzeba poprosic o pisemna odmowe przyjecia -wowczas podobno potrafia przyjac jesli faktycznie symuluja brak miejsc, bo jesli nie ma miejscowek , to i tak odesla.
    kokomonka ,a Ty chodzilas prywatnie do jakiegos ginekologa z klinicznej?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak kobieta ma chodzić z samym podkładem, bez majtek? Dobrze, że to się zmieniło

    201306215365.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patti chodziłam do doktora Olszewskiego, ma gabinet na dmowskiego we wrzeszczu, ale on nie jest z klinicznej, jego żona za to tak, ona też jest ginekologiem, ale na klinicznej zajmuje się chorobami kobiecymi niestety nie ma dyżurów na porodówce itd.

    she tak było i ja tak chodziłam, musiałyśmy trzymać między udami podkłady żeby nam nie wypadły :/

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Kokomonka.ja preferuje ginekologow kobiety;-)czuje sie z nimi swobodniej.a gdzie etraz planujesz rodzic?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 23:52

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym znowu uderzyć na kliniczną, tylko nie wiem czy się uda :/ moja ginka dr Żmudzińska do której teraz chodzę, jest z klinicznej ale też na chorobach kobiecych, jednak wiem że ona może załatwić mi przyjęcie do tego szpitala

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ