X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ginekolog_trojmiasto
Odpowiedz

ginekolog_trojmiasto

Oceń ten wątek:
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 13 stycznia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. niestety ,musze sie przeprowadzic do Gdanska i zostawic swoja zaufana pania ginekolog.moze ktoras z Was slyszala o dobrej pani ginekolog w Trojmiescie?pozdrawiam

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej patti też jestem z Gdańska . Powiedz jakiego lekarza w koncu wybrałaś

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadowolona jesteś. Ja właśnie szukam lekarza jestem na samym początku i niestety znowu mam kłopoty z ciązą i jetem na dupastonie . Szukam dobrego lekarza

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patti a planujesz rodzić na klinicznej

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki mam zamiar:-) najbardziej mi odpowiada ze wszystkich innych szpitali

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprzednią ciążę miałam też z przebojami i pod sam koniec byłam tam na 1 dzień na oksytocynie żeby sprawdzić jak maluszek reaguje na skurcze itd. Byłam zadowolona ... Niestety rodziłam w Redłowie , porodówka masakra ale oddział dla mamy z dzieckiem super . Niestety mocne oblężenie

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu tak duze oblezenie w redlowie?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jedyny szpital w Gdyni bo tam jakiś był remontowany i zjeżdzały się tam kobitki z Gdyni sopotu a nawet Gdańska i taka trochę masówka

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 23:59

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 31 maja 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie . Ja Ci powiem ,ze Puck miał super opinie już jak byłam w pierwszej ciąży a było to 9 lat temu.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja miałam zamiar rodzić na klinicznej ze względu na najlepszą neonatologię w razie gdyby coś się z dzieckiem zadziało, ale suma sumarum wylądowałam w Redłowie, bo w całym gdańsku nie było dla mnie miejsca ani w wojewódzkim, ani na zaspie.. masakra jakaś, ale mimo, że rodziłam w Gdyni byłam zadowolona, porodówka nie jest taka zła, choć nie ma znieczulenia i w sumie nie dali mi nawet piłki, żebym sobie poskakała, ale za to opieka przy porodzie położnej i lekarze bardzo dobrzy.. ja miałam problem bo nie umiałam przeć i tylko dzięki doktorkowi poszło szybko i sprawnie, opieka na salach poporodowych też ok.. jednak mam nadzieję, że tym razem uda mi się rodzić w Gdańsku :)

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka wrote:
    dziewczyny ja miałam zamiar rodzić na klinicznej ze względu na najlepszą neonatologię w razie gdyby coś się z dzieckiem zadziało, ale suma sumarum wylądowałam w Redłowie, bo w całym gdańsku nie było dla mnie miejsca ani w wojewódzkim, ani na zaspie.. masakra jakaś, ale mimo, że rodziłam w Gdyni byłam zadowolona, porodówka nie jest taka zła, choć nie ma znieczulenia i w sumie nie dali mi nawet piłki, żebym sobie poskakała, ale za to opieka przy porodzie położnej i lekarze bardzo dobrzy.. ja miałam problem bo nie umiałam przeć i tylko dzięki doktorkowi poszło szybko i sprawnie, opieka na salach poporodowych też ok.. jednak mam nadzieję, że tym razem uda mi się rodzić w Gdańsku :)

    no ,a ile to bylo lat temu?taki nawal kobiet akurat byl?a mialas skierowanie do szpitala?nawet nie wiem, ile kobiet moze rodzic jednoczesnie na klinicznej, pewnie niebawem sie dowiem.ja bym bardzo chciala na klinicznej.

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz mnie też się bardzo podoba porodówka na klinicznej.Poza tym chyba połowa sukcesu to na jaki trafimy dyżur. Moim marzeniem jest swissmed ale nie wiem jak fundusze pozwolą.Mój pierwszy poród to była rzeź...niestety i skończyła się transfuzją krwi u mnie i było źle, zamiast wyjść po 3 dniach wyszłam po 2 tyg. i nie ukrywam ,że boję się bardzo ...chciałabym mieć jak najlepszą opiekę

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puck ma bardzo złą opinię. Niedawno rodziła tam moja koleżanka, zarazili ją salmonellą, ona zaraziła dziecko, starszą córkę i męża. Masakra, 2 misiace z dzieckiem w szpitalu, sanepid im mieszkanie odkażał. Zresztą słyszałam same złe opinie o tym szpitalu.
    Ja rodziłam w Wejherowie a teraz nie mam pojęcia :)

    Asi, genoweffa lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jak widać czas wiele zmienia. Ja byłam ze szpitalami na bieżąco 8 lat temu teraz jeszcze nawet lekarza nie wybrałam . Mam tylko nadzieję ,że tym razem będzie inaczej.
    Chociaż z ciążą też miało być inaczej a powtórka z rozrywki i plamienia dokładnie w tym samym tygodniu ciąży i ponownie duphaston i łózko...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi, przykro mi ,ze tak Ci sie ciaza rozpoczela.
    A co do swissmed -znajoma zle przezyla pierwszy porod i gdy zaszla w 2 ciaze za zadne skarby nie chciala rodzic naturalnie i jej tata w prezenice na 30 urodziny oplacil jej swissmed -podobno bylo jej tam bardzo dobrze.no coz, drogi jest ten szpital

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze chciałabym dostać taki prezent :) W swissmedzie kasują 6000 trochę jest no ale byle maluch się tam w brzuchu na dobre zadomowił i dobrze rozwijał a potem zobaczymy :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Kurcze chciałabym dostać taki prezent :) W swissmedzie kasują 6000 trochę jest no ale byle maluch się tam w brzuchu na dobre zadomowił i dobrze rozwijał a potem zobaczymy :)

    w swissmedzie tylko cesarki sa ,prawda?nie mozesz jakos zorganizowac sobie cesarki w zwyklum szpitalu?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie i cesarki i zwykłe porody też :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ