X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog Niepołomice
Odpowiedz

Ginekolog Niepołomice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dkdk Koleżanka
    Postów: 87 1

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam polecenia dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży z Niepołomic. Czy chodziłyście do lekarza na nfz czy może jednak prywatnie?

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę napisać, ze moje doświadczenie jest takie, że wybrałam takiego lekarza, który potem zajął się mną w szpitalu czyli poszłam rodzic niejako za lekarzem. Opieka prywatna, bo na NFZ nie miałam dobrego doświadczenia. Owszem, sporo to kosztuje ale najwyżej odmowię sobie czegoś a zdrowie Maluszka jest najważniejsze.

    Mogę Ci polecić tę przychodnię w Niepołomicach:
    https://rcmniepolomice.pl/


    I doktor Kasperską albo Staśkiewicz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2023, 09:57

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ