X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog NFZ Warszawa
Odpowiedz

Ginekolog NFZ Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Effelinaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jestem aktualnie w drugim miesiącu ciąży i szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży.

    Zależy mi, by przyjmował na NFZ i co najważniejsze, przy każdej wizycie wykonywał USG.

    Czy możecie kogoś polecić?

    Najchętniej Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ursynów, Praga Płd :)

    Aktualnie chodzę do szpitala na Wołoskiej, ale jestem średnio zadowolona. Niby lekarz w porządku, ale o wszystko muszę sama dopytywać, a na wszelkie wątpliwości i pytania zawsze ta sama odpowiedź "tak ma być, to normalne".... Także szukam kogoś, kto rzeczowo potrafi odpowiadać na pytania i ewentualnie rozwiać obawy przewrażliwionej przyszłej mamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 18:42

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama chodziłam przez jakiś czas do ginekologa na fundusz, jednak postanowiłam potem wybrać się prywatnie. I jestem zdania, ze naprawdę warto jest znaleźć trochę kasy miesięcznie aby chodzić prywatnie. Mam wrażenie,ze lekarze prywatnie maja o wiele lepsze podejście do pacjentek niż lekarze na fundusz.

    Obie moje ciąże prowadziła pani doktor Mazanowska Natalia. Świetna specjalistka. http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 20:06

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chodzę prywatnie do Doroty Sosnowskiej do Medispace.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ