X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog - kraków
Odpowiedz

Ginekolog - kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozecie mi podpowiedxiec jakiegos lekarza w krakowie, ktory dobrze prowadzi ciaże i wizyty nue sa bardzo drogie? Dobrze tez gdyby pracowal tez w szpitalu aby migl byc przy porodziem, bo czasem tak sie udaje.

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciaze prowadzi dr sylwia koryga-wszolek wizyta z usg i samolotem 150 zl jestem bardzo zadowolona z podejscia pani dr.
    Pracuje na Ujastku. Tam tez bede rodzic

    Kate

    np55zzc.png
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Milewicz, ordynator w szpitalu na Kopernika. Ceny 100 wizyta. Druga osoba to Agnieszka Janiak saif. bardzo kompetentne osoby

  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam lekarki w gabinecie OVUM na ul. Urzędniczej. Przed ciążą miałam okazję być u każdej i wszystkie są bardzo w porządku. Potem sobie wybrałam tę, która mi najbardziej spasowała i tyle :) Wszystkie polecam. Jeśli jakieś szczegóły i nazwiska to mogę na priv podać :)

    Minus, że nie pracują w żadnym szpitalu obecnie.

    Za wizytę co miesięczną z badaniem i usg w ciąży płacę 100 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 00:50

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Anna Sus-Urban. Pracuje na Kopernika, niestety wizyta z USG 200 zł na ul. Rakowickiej.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellabella wrote:
    Dr Milewicz, ordynator w szpitalu na Kopernika. Ceny 100 wizyta. Druga osoba to Agnieszka Janiak saif. bardzo kompetentne osoby

    Ale ordynator jakiego oddziału?Bo ordynatorem położnictwa jest prof Huras, sama się do niego wybieram teraz, bo po 1 ciąży zmieniam szpital i lekarza. Niestety prof jest drogi, pierwsza wizyta 300 zł, a każda następna 150. No ale moja sis pracuje na ginekologi w koperniku i tam wszyscy go polecają

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Andrzeja wojtysia do scm.. Pracuje na Kopernika w szpitalu.. Wizyta z usg 180

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 21:00

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja polecam pania dr Anne Wójtowicz! nie spotkalam lepszej lekarki :) Pani dr rowniez pracuje na Kopernika, a prywatnie przyjmuje na Krowoderskiej 59/5 .

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Pana Andrzeja Bałasza. Przyjmuje prywatnie ale jak na razie nigdy nie spotkałam lepszego gina. Przyjmuje w Rydygierze i w NZOZ Arka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 17:34

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabciu w zakładce poród jest wątek: Gdzie rodzić w Krakowie. Tam są opinie o różnych szpitalach.

    Żabcia_ lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 17:34

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 13 marca 2023, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medyczna opieka w gabinecie przy Os. II Pułku Lotniczego stoi na bardzo wysokim poziomie, można liczyć na doktor Monikę Knapik – Rybka. Doświadczona w tym co robi, profesjonalna medyczna pomoc dla każdego.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ