X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog - Gdańsk
Odpowiedz

Ginekolog - Gdańsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madelainemag Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam nadzieję, że to dobre miejsce na to pytanie :) jestem dopiero w 4 tygodniu ciąży, ale powoli rozglądam się za ginekologiem na pierwszą wizytę i prowadzenie ciąży. Jako że często się przeprowadzałam to nie udało mi się jeszcze znaleźć swojego lekarza i nie bardzo mam kogo podpytać, więc może jest tu ktoś z Gdańska i ma doświadczenia z jakimiś lekarzami? Na znanym lekarzu dobre opinie ma dr Kurkowski i słyszałam też o dr Adamskim (przyjmuje na Rajskiej). Z góry dzięki za pomoc :)

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre wybory, dr A pracuje w szpitalu Uck, nie wiem jak drugi, ale też rzuciło mi się to nazwisko w oczy ;)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam tutaj https://www.klinikaolszewscy.pl/

    ug37df9hq3eabxrz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ