X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie najlepsze USG 3D w Łodzi ?
Odpowiedz

Gdzie najlepsze USG 3D w Łodzi ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem umówiona na środę do dr Dudarewicza na ust 3 trymestru, póki co nikt nie dzwonił że jest odwołane a i moja gin mówiła w zeszłym tygodniu ze u niego wizyty odbywają się normalnie. Więc może tam spróbuj, tylko problem może być z terminami.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienne wrote:
    Orientujecie się czy jest możliwośc wykonania takiego badania obecnie w Łodzi?
    Wiele gabinetów prywatnych ma taki sprzęt, polecam po prostu dzwonić oraz się pytać. W dużych klinikach powinnaś znaleźć przyjmujacych ginekologów. Pytanie jednak jak z terminami .Z doświadczenia wiem, ze warto jest rezerwować sobie takie terminy znacznie wcześniej aby nie obudzić się z przysłowiową reką w nocniku. Badanie zdecydowanie warto jest wykonać pomimo ceny bo wrazenia są niesamowite, tak jak tutaj dziewczyny powyżej piszą.
    Zorientuj sie w Salve medica, dobra duża klinika, daję tutaj kontakt:
    ul. Szparagowa 10
    91-211 Łódź
    tel: 42 254-64-00

    Myślę, ze powinnaś mieć tam taka możliwość.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ