X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie na weekend w ciązy
Odpowiedz

Gdzie na weekend w ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecicie jakieś przyjemne miejsce, hotel spa na kilka dni gdzieś w północnej Polsce?
    Chciałabym wybrać się aby wypocząć.

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanza. Odrestaurowany pałac ze spa w Borach Tucholskich pod Toruniem. Na pewno będzie Ci się tam podobało.
    Przede wszystkim pyszne jedzenie. Wszystko w hotelu jest świetne, ale to co go naprawdę wyróżnia to pełna polotu kuchnia. W menu na próżno szukać nudnych już - i co tu dużo mówić - przyciężkich "klasyków". Dominują świeże, lokalne produkty, podane w pełny smaku sposób.

    Poza tym strefa spa z basenami oraz saunami. Mozna wykupić sobie jak najbardziej zabiegi.
    https://hanzapalac.pl/25/wellness__spa/torun_hotel_spa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2019, 10:16

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama ostatnio się zastanawiałam gdzie wybrać sie na weekend. Czuję się bardzo dobrze tak wiec jakby sytuacja była inna to pewnie wybrałabym sie za granicę. W obecnej sytuacji jednak nie mam ochoty podróżowania do krajów na południe, szczególnie, ze nie wiadomo jak będzie tam z kwarantanną. Pewnie wynajmiemy sobie jakiś hotel w spokojnym miejscu na kilka dni, marzy mi się jezioro, las jak również kilka zabiegów spa ( mam ochotę sobie machnąć na wakacjach serię masazy dla kobiet w ciąży, szczegónie,ze zaczynam już odczuwać nieprzyjemne bóle pleców). Daje namiar na Dwór Kolesin http://dworkolesin.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2020, 08:18

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ