X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdzie kupujecie ubrania
Odpowiedz

Gdzie kupujecie ubrania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie ubrania ciążowe?
    Przez internet czy stacjonarnie?

    Sama raczej kupuję stacjonarnie :)

  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje online. W sumie z ciażowych mam tylko 2 pary spodni, sweter, kurtke i rajstopy 😉
    Spodnie z lidla i bonprixa, kurtka z HM odkupiona na market place, a rajstopy chyba z gatty.

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie lubie kupować w sklepach internetowych. Ceny są o wiele bardziej promocyjne niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym jest to normalniej w świecie wygodniejsze. Wybieracie sobie to co chcecie w sieci. Nie musicie biegac po galeriach handlowych ( z wózkiem).
    Wybieram najczęsciej sklepy , w których można kupić orygionalne ubrania dobrych marek. Lubię kupic sobie coś rzadziej ale lepszej jakości.
    Podobnie jest z ubraniami dla dzieci, staram się stawiac na jakosć, głównie jeśli chodzi o zakup butów dla nich. Fajne kapcie niemowlęce mają tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2019, 11:50

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolę zamawianie przez internet. Do tej pory kupowałam głównie przez internet, rzadziej w sklepach stacjonarnych. Jednak przez sytuację w jakiej się znaleźliśmy przerzuciłam się praktycznie na zamawiani przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze i przyznam, ze w tym roku sklepy internetowe maja naprawdę dobre promocje. Nie mogłam najdłużej w sumie przekonać się do kupowania przez internet butów. Wolałam przymierzyć. Potem jednak zamówiłam raz, dwa i obecnie kupuję rownież i obuwie. Jeśli rozmiar jest nieodpowiedni, zawsze mogę buty zwrócić :) Wśród promocji w sklepach bardzo fajne sa w sklepie Pantofelek https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Klapki-damskie_Klapki-z-futerkiem-767.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2020, 13:31

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 15 lipca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ubranka dla dziecka kupuje się najlepiej bo nie trzeba przymierzac i tak beda pasowały :)

    ubranka dla niemowląt
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 27 lipca 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś ma jeszcze jakieś inne ubranka dla porównania? Chodzi mi o polskie nie chinskie

    ubranka dla niemowląt
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie jak dziewczyny powyżej w sieci. Nie mam dużego brzucha tak wiec wiele ubrań nadal noszę ze swojej szafy. Ale preferuję ubrania luźniejsze bo są wygodniejsze no i wydaje mi sie, ze lepiej w takich wygladam. NIe przepadam za obciskaniem (szczególnie brzucha).

    Jeśli szukacie dobrych jakościowo koszulek, które po wielu praniach nadal będą wygladaly dobrze, polecam kupienie sobie ciuszków we Frazesach. W sklepie kilka razy kupowałam ubrania oraz byłam zadowolona :) https://frazesy.com/dla-niego/autorsko/koszulki Tutaj jest ich strona www

    Ciuszków dziecięcych na razie nie kupuje :) Dostaję od rodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2020, 12:29

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 5 października 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem na etapie wymieniania garderoby na porządną, ale bez spiny. Mnie najbardziej irytuje to, ze na 5 kupionych rzeczy 3 wracają na reklamacje do sklepu bo są tak liche, a nie są tanie. Irytuje mnie to ze względu na czas, poświęcony na zakupy, czas składania oczekiwania i odbioru reklamacji (o ile będzie uznana, ale to osobny temat) i to ze koniec końców nadal nie mam tego czego potrzebuję.

    Dobrej jakości ciuchy można znaleźć na przykląd na Answear, poszukajcie kuponów rabatowych na tej stronie https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/answear

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2020, 12:27

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie jak Wy w sklepach online. Nie kupuję często, ale jeśli już kupuję to zwykle jest to coś wykonanego porządnie. Na przyklad buty wybieram jedynie z prawdziwej skóry - wygodnej się w nich chodzi oraz but lepiej prezentują sie na nodze.

    Ostatnio szukałam dla siebie butów na wiosnę na wyprzedażach w sklepach oraz spore wyprzedaże są obecnie w sklepie Suzana. Dobrze jest zajrzec jesli szukacie dla siebie dobrze wykonanego obuwia ze skóry.
    https://republikakobiet.pl/artykuly-sg/co-nosic-zima-przeglad-stylowych-butow-damskich/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2020, 09:38

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam podobnie. Ubrania oraz inne dodatki zamawiam głównie przez internet

    Jest o wiele taniej, w sklepach online są lepsze promocje niż stacjonarnie.Również poza okresami wyprzedaży.
    Zamawianie jest wygodniejsze.
    No i zakupy sa bardziej przemyślane, nie muszę marnować czasu na chodzenie w po sklepach. W razie czego zawsze mam te 14 dni na odeslanie zamówionej rzeczy :)

    Aktualnie polujé na jakieś wygodne białe trampki:
    https://daria-porcelain.pl/2022/03/biale-trampki-damskie-ponadczasowym-dodatkiem-na-sezon-wiosenno-letni/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2022, 12:01

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1134

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży kupiłam tylko 3 pary legginsów ciazowych, resztę rzeczy pożyczyłam od mamy 🤣 ale ogólnie to jestem zwolennikiem zakupow online bo nienawidzę chodzić po sklepach

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla ubranka dla dziecka to kupuje z FAZYMAZY polski producent, moge przez interent bo nie trzeba przymierzać, polska rozmiarówka zawsze się zgadza. A jak dla siebie to Pepco albo jakis market stacjonarnie.

    ubranka dla niemowląt
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 25 maja 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vinted ❤️

    Jusia 82 lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama rownież mam vinted, jednak o ile kupuję w nim ubrania to nie kupuję obuwia. Obuwie jest jedną z tych rzeczy, którą lubię kupować nową :) I nie wyobrażam sobie raczej kupowania w sieci w sklepach z używaną odzieżą. Ubrania da się wyprać,. butów z kolei tak dobrze się nie dopierze, nawet jeśli są to buty sportowe.


    Stawiam na sklepy z dobrej jakości polskim obuwiem, wykonanym ze skóry
    https://fashion-queen.pl/buty-na-slupku-niezbednikiem-w-szafie-kazdej-polki

    Na stronie jest kilka podpowiedzi w jakich sklepach kupować dla siebie buty na słupku. Polecam zajrzęc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2022, 14:08

    Jusia 82 lubi tę wiadomość

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co mam sporo ubrań ciążowych w bardzo dobrym stanie :) Zapraszam na swój profil: https://www.vinted.pl/member/90429603-bittersweetsymph

    Mam również dużo ubranek dla dziewczynki :)

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • MamaOlci Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dwa razy w ciąży i chyba tylko raz zdarzyło mi się kupić spodnie ciążowe. Jakoś nie chciałam mieć ubrań stricte ciążowych, tylko takie które mi posłużą jeszcze po porodzie. Kupowałam ubrania oversize, bluzki minimalistyczne troszkę większe (większość mam z tej strony) https://flawless.pl/tag/bluzki-damskie-bawelniane/. Teraz będąc mamą dalej je noszę i mam uczucie dobrze wydanych pieniędzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 15:25

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 273 199

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli kupuję przez internet to tam gdzie dostawa i zwrot są bezproblemowe i najlepiej darmowe (np. H&M, eobuwie, CCC). Jeśli często się przegląda ulubione sklepy łatwiej wyhaczyć dobre promocje.
    Też staram się nie gromadzić ubrań ciążowych, bo co ja z nimi potem zrobię, a tanie nie są. Kupiłam tylko jedne jeansy, leginsy, jakieś rajstopy. Mam trochę luźnych swetrów czy koszul więc myślę, że wystarczy. I jeszcze kurtkę zamówiłam nie ciążową ale taką oversize, żeby sobie w niej jeszcze chodzić w przyszłości.
    Niektóre ubrania są też tak projektowane, że można je nosić z brzuszkiem i bez - stawiała bym na coś takiego (np. HM before & after).

    age.png

    preg.png
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 16 lutego 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez myslalam ze nie mam sie w co ubrać, ale raz usiadłam i ""na sile"" tworzylam stylizacje. Okazalo sie ze myslalam ze nic do siebie nie pasuje a finalnie stworzylam pare fajnych stylowek. Zaczelam tez ogladac kilka kanalow na yt odnosnie tworzenia stylizacji- polecam zophia albo di_meder ;)

    Nie jestem w stanie wskazać jednej marki ubrań, kupuję to co mi się podoba, zwracam też uwagę na jakość, jednka jeśli szukacie ładnych kolekcji na wiosnę, polecam ten sklep:
    https://roseboutique.pl/pol_m_NOWOSCI-151.html

    Mają sporo nowości.
    pol_il_Przekladana-spodnica-mini-w-kwiaty-18074.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2023, 13:35

  • lopolo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 lutego 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jesteś gotowy, aby odświeżyć swoją garderobę o wysokiej jakości markową odzież i obuwie? Modivo oferuje szeroką gamę modnych i stylowych artykułów w przystępnych cenach dzięki zniżkom. Dziennik rabaty zapewnia rabaty, dzięki którym możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na swoich zakupach. Po co więc czekać? Radzę się pospieszyć i kupować tylko rzeczy wysokiej jakości w przystępnych cenach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2023, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani jak działa platforma logistyczna, to polecam Wam sprawdzic obszerny artykuł w tym temacie na stronie - https://clickflash.pl/jak-dziala-platforma-logistyczna/ .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2023, 18:46

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ