BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Gdzie kupujecie ubrania
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Britka
Koleżanka
4

Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Głównie ubrania ciążowe?
Przez internet czy stacjonarnie?

Sama raczej kupuję stacjonarnie :)

sucharek85
Autorytet
747

Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja kupuje online. W sumie z ciażowych mam tylko 2 pary spodni, sweter, kurtke i rajstopy 😉
Spodnie z lidla i bonprixa, kurtka z HM odkupiona na market place, a rajstopy chyba z gatty.

ofzvhvs.png
polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
22.03 - crio ;(
06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
7dpt 43, 9dpt 106, 15dpt 2349, 28dpt ❤

zwaniola
Znajoma
0

Wysłany: 11 grudnia 2019, 13:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja właśnie lubie kupować w sklepach internetowych. Ceny są o wiele bardziej promocyjne niż w sklepach stacjonarnych. Poza tym jest to normalniej w świecie wygodniejsze. Wybieracie sobie to co chcecie w sieci. Nie musicie biegac po galeriach handlowych ( z wózkiem).
Wybieram najczęsciej sklepy , w których można kupić orygionalne ubrania dobrych marek. Lubię kupic sobie coś rzadziej ale lepszej jakości.
Podobnie jest z ubraniami dla dzieci, staram się stawiac na jakosć, głównie jeśli chodzi o zakup butów dla nich. Fajne kapcie niemowlęce mają tutaj.

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 grudnia 2019, 11:50

Annite
Znajoma
0

Wysłany: 18 czerwca, 10:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wolę zamawianie przez internet. Do tej pory kupowałam głównie przez internet, rzadziej w sklepach stacjonarnych. Jednak przez sytuację w jakiej się znaleźliśmy przerzuciłam się praktycznie na zamawiani przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze i przyznam, ze w tym roku sklepy internetowe maja naprawdę dobre promocje. Nie mogłam najdłużej w sumie przekonać się do kupowania przez internet butów. Wolałam przymierzyć. Potem jednak zamówiłam raz, dwa i obecnie kupuję rownież i obuwie. Jeśli rozmiar jest nieodpowiedni, zawsze mogę buty zwrócić :) Wśród promocji w sklepach bardzo fajne sa w sklepie Pantofelek https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Klapki-damskie_Klapki-z-futerkiem-767.html

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 czerwca, 13:31

daria1
Przyjaciółka
24

Wysłany: 15 lipca, 10:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
ubranka dla dziecka kupuje się najlepiej bo nie trzeba przymierzac i tak beda pasowały :)

daria1
Przyjaciółka
24

Wysłany: 27 lipca, 13:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
ktoś ma jeszcze jakieś inne ubranka dla porównania? Chodzi mi o polskie nie chinskie

Annite
Znajoma
0

Wysłany: 7 sierpnia, 08:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Podobnie jak dziewczyny powyżej w sieci. Nie mam dużego brzucha tak wiec wiele ubrań nadal noszę ze swojej szafy. Ale preferuję ubrania luźniejsze bo są wygodniejsze no i wydaje mi sie, ze lepiej w takich wygladam. NIe przepadam za obciskaniem (szczególnie brzucha).

Jeśli szukacie dobrych jakościowo koszulek, które po wielu praniach nadal będą wygladaly dobrze, polecam kupienie sobie ciuszków we Frazesach. W sklepie kilka razy kupowałam ubrania oraz byłam zadowolona :) https://frazesy.com/dla-niego/autorsko/koszulki Tutaj jest ich strona www

Ciuszków dziecięcych na razie nie kupuje :) Dostaję od rodziny.

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 sierpnia, 12:29

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)