X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gdańszczanki- koniec pierwszego trymestru
Odpowiedz

Gdańszczanki- koniec pierwszego trymestru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, szukam kogoś w podobnym stanie/ wiek ciąży:)/ z Gdańska, żeby mieć z kim wybrać się np. na fitness dla babeczek z ciąży badź na aqua aerobik, też dla ciężarnych. Jak któraś z Was będzie miała ochotę się wybrać to proszę o wiadomość na priv.

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 13 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, to ja odpadam, bo mam trochę starszą ciążę. :D Można wiedzieć do kogo wybierasz się na genetyczne i połówkowe? :) Od marca na morenie ruszają zapisy do szkoły rodzenia na nfz. ^^

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się do doktora Olszewskiego chociaż moja lekarka prowadzącą jest Anna Abacjew, ale robie tez testy Pappa i zaleciła mi zapisanie się na ten raz do niego bo ma odpowiedni sprzęt do analizy:) Mam nadzieję że będzie tak dobry jak opinie o nim bo bede tam pierwszy raz.
    Nalka, ja w przyszłym tygodniu mam wizyte i jak lekarz pozwoli to zczynam chodzić na zajęcia. Wiem ze masz starszą ciąże ale jakbyś chciała się przyłaczyć to daj znać:)

  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 16 lutego 2014, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z chęcią bym sie poruszała bo boczki rosną ale wiem, ze jest jeszcze za wcześnie... Narazie dzidzia musi podrosnąć :)
    Ja chodzę do dr Adamskiego

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie jak dzidzia podrośnie to daj znać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz o tym myslalam i wiem ze bardzo fajne zajecia prowadzone sa na morenie. Troszke do konca trymestru mi zostalo ale juz blizej niz dalej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chodze do dr Fiutowskiego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam fajne ćwiczenia w Gymnasionie w Madisonie dwa razy w tygodniu:) Zajęcia kosztuja 20 zł za jedne badź karnet 120 zł za miesiąc- to w przypadku jakby ktos byl zainteresowany:) Zajcia sa w poniedziałki i czwartki o 11 i 12, wiec o tyle dobrze ze przy centrum nie ma jeszcze tragedii z parkowaniem;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ