X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 12 września 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hola odprowadzilam mala do zlobka, nie plakala, sama rece do pani wyciagnela. Ubralam ja w spodniczke, niech sie odroznia od chlopakow, bo w grupie ma tylko jedna dziewczynke oprocz siebie.
    Potem skoczylam z psem do piekarni, a jako ze maly zasnal, to stwierdzilam, ze jeszcze do sklepu po zarcie pojade zakupic wedline na kanapke a jak juz bylam w sklepie, to kupilam na jutro na obiad, bo przeciez nie wiadomo czy jutro bedzie szansa..i tak idzie dzien za dniem

    Kroko: czyli zawieszasz starania? A moze dzis sie uda? To moze atakuj chlopa bez wspominania o Franiu. Moj mi ostatnio powiedzial, ze byl zmeczony tym staraniem o Lucje, ze tak bylo to nie spontaniczne (a w koncu do zaplodnienia doszlo przy bardzo spontanicznej akcji)..

    Summi: biedna Zuzula, oby sie przyzwyczaila do zlobka, jednak ze starszym kumatym dzieckiem jest trudniej..

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 12 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ja tylko chciałam Wam powiedzieć, że czystek polecam.. naprawdę faszeruję nim dzieci odkąd u Patryka pojawił sie katar i infekcję przeszedł w dwa dni, już dziś jest o niebo lepiej, tylko trochę kataru zostało, ściągam po nocy, trochę po kilku h zabawy i przed snem.. Patryk teraz tylko to pije a tymek , gdy przyjdzie..my zresztą też:)

    Sumi, przyzwyczai się, zobaczysz.. zdrowia

    zgredko, oj tak, przy dzieciach trzeba myśleć "na zaś"

    nena, współczuję nocki

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry aaa mama autko kocham jeżdzić :)
    jade dziś po fotelik dla Lili i na ostatnią kontrole bioderek po Zuze i do domku :) ale ciesze sie jak dziecko hehehehehe

    zdrówka dla maluszków dla dzieciaków po 1 roku super jest groprinosin na moją Zuze działa reelacyjnie i Lili juz tez skorzystała przy katarku

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 12 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi: ale przeciez to niesmaczne, to jak on to pije?

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 12 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Konwi a w ciazy mozna czytek pic? bo kiedys pilam to moze wroce do tego jak mozna ;-)

    U nas ok, ale upaly mnie wykanczaja a dopiero poczatek tygodnia ma byc tak przez caly, o matko

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 12 września 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa, można, też piłam, robiłam mixy: czystek, pokrzywa, melisa, mięta i skrzyp

    zgredko, przecież dzieci tak naprawdę nie wiedzą co jest dobre a co niedobre.. Patryk się nawet nie krzywi, Tymek też..można dolać soku z malin i będzie słodsze
    Tymek przez 3,5 roku myślał że coca cola jest ochydna, bo jedyną jaką dostał to była wymieszana z obrzydliwym zielem kobylaka, dopiero dziadek go uświadomił..

    byliśmy na rowerze, Patryk znowu usnął mi w foteliku:)

    Biedo, a jak dziewczynki?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 12 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi to super juz zaparzam, ja tam lubie takie dziwne miksturki ;-) Leo juz zmeczony, ale spac jeszcze nie chce isc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 11:54

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 12 września 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi: no co Ty gadasz, moja jak jej nie smakuje to nie napiję się nie ma opcji, a jak jest to pokarm stały to wypluwa..

    Odkąd wróciłam mały nie chciał zasnąć, leżał na bujaczku, potem karmiony kilka razy potem znowu leżaczek i teraz odleciał, a muszę się zbierać po mała do żłobka, dziś przyjeżdża do niej chrzestna w odwiedziny, (przy okazji bycia w mieście)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 12 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo nadaje z pracy. Juz byłam w ZUSie ufff.
    Konwi a tego czystka kupujesz w saszetkach np z markecie czy takiego liściowego z zielaka??

    Kroko fajnie że noc przespana. Szkoda że Twój się wycofał, ale może faktycznie nie wspominaj o Franiu może go to strofuje że chcesz sie pogzić tylko dla plemnika a nie z przyjemności hmmm no faceci są tacy, mój też mówił mi że starania o jagodę były w późniejszej fazie "trudne".

    Nenuś no może będzie już coraz lepiej. U jagody w pokoju 26-27 stopni u nas tak samo można sie wyrzygać z gorąca i też mi śpi gorzej, no jak wszyscy.

    Summi a co tak pichcisz?
    Zgredka super że Lusia już przyzwyczaiła sie do nowego żłobka.
    Ja musiałam dziś wcześniej się w pracy pojawić więc wcześniej zawiozłam Jagodę (chwilę przed 8:00) i bbb żałuję już jej nie dam tak wześnie!!! miała fantastyczny humor, weszłyśmy do żłobka a tam dwoje dzieci w trakcie strasznej histerii nawet nie płaczu poprostu jeden wielki krzyk,,,w rezultacie mimo że miała świetny humor też się przestraszyła i rozpłakała...aż mnie serce bolało:( następnym razem wyjdę z nią na zewnątrz i poproszę panią żeby po nas przyszła jak się inne dzieci uspokoją, bo ja tego emocjonalnie nie zniose..zwłaszcza teraz.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale ja nie mowieo Franku tylko on ciągle gada że nie chce drugiego dziecka, potem niby się zgodził ale chyba to nie było szczere albo myślał że i tak się nie uda. Ja mu nawet o pecherzykach itd nie mówię ale przecież muszę powiedzieć o lekach bo kufa w tajemnicy przed nim mam w ciążę zachodzić?
    Nawet zignorował to że mu mówiłam o clo. Że niby nic takiego nie mówiłam..
    A kufa trza se dac spokoj i tyle.

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 12 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Nenaa, dzięki ze pytasz :*
    Żyje, jeszcze....
    Jestem u mamy, (znów moje miasteczko dzis w kręgu zainteresowania ;() ręce pełne roboty bo nie mamy zbyt dużo czasu a ogródek sam sie wyremontuje, przekopie itd takie tam ogrodowe sprawy, których jest po kokardę.
    Ania ok, ostatnio tylko budzi sie (a właściwie nie budzi) i jęczy, płacze, rzuca sie i wszystko to ok 4-5 rano, wtedy dostaje mleko i udaje sie przeważnie przespać dłużej. Choc wczoraj nie spała od po 5, o 11 miała 20 min drzemki i usnęła o 21, a właściwie padła. W okolicach krzyża ma jakaś wysypkę, nie wiem czy to ńie spowodowane przesikaniem pieluszki? Smaruje alantanem i jest poprawa.

    Zdrówka dla wszystkich potrzebujacych.

    Ania sie obudziła wiec uciekam. Miłego dnia

    Aha i dzis mam mega wqrwa, bo moja ciotka dała mi do zrozumienia ze mam isc z A do psychologa, a tylko dlatego ze A na jej widok wpadła w niesamowita histerie, ze jak to moja ciotka ujęła: nie widziała takiego przypadku. Wiec zabrałam mój wrzeszczący przypadek i poszłam, po chwili juz było ok. Nie wiem o co małej chodzi :(
    Co nie znaczy ze ktoś mi bedzie mówił ze mam nienormalne dziecko i mam isc z nia do lekarza ! Fuck

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 14:23

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 12 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manku, wiem co czujesz, Zuza histeryzuje nie tylko jak wychodzę, ale przez całe 4 godz (choć dziś było w miarę bez płaczu, dopiero pózniej).

    Lara, no tak, dziecko sie przestraszyło i psycholog - masakra. Ciocie dobra rada...

    Kroko, a może pogadaj z nim na spokojnie i szczerze, wiadomo, ze to poważna decyzja, a dodatkowy stres o to czy mauz chce, czy nie, Ci niepotrzebny...

    Konwi, tez słyszałam o czystki same superlatywy;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 12 września 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara, a to ciekawostka, czyli muszę biec z Diego do tego psychologa czym prędzej. Młody też tak reaguje na wybrane jednostki ;) A byłam pewna, że u większości dzieci w tym wieku to norma. Co za psychole z tych naszych dzieci! Wstyd.
    :D
    Ty to żeś ogrodniczka niezmordowana, owocnej roboty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:56

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 12 września 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara bez przesady, to małe dzieci są, może ciotka wyjątkowo nieurodziwa, albo ją czymś wystraszyła, nie ma to jak super rady, masakra, jak mnie tacy ludzie wkurzają...

    Kroko to czeka was poważna rozmowa, trzymam kciuki za pomyślne rozwiazanie i dogadanie się

    Leo,wreszcie padł, masakra z tym spaniem, myślę ze on ma jednak za dużo,bodźców, u nas dom otwarty, ciagle ktoś przychodzi i coś chce, Leo pokaż to zrob tamto i tak w kółko, nie ma czasu na odpoczynek

    Upał niemiłosierny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:36

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 12 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha No i dodała ze A jest strasznie rozpieszczona.
    Moja mama próbuje mi tłumaczyć, a ja wiem swoje. Póki co A cioci oglądać nie bedzie :/

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ostatnie usg bioderek jest ok uff
    fotelik zamówiony
    Konwi dziewczynki ok Lili odpukać zdrowa Zuza troszke smarka ale to szkoła wiadomo wirusy krążą

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 12 września 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara szkoda słow na taką ciocię...

    Biedro super,ze bioderka ok i zdrówka dla Zuzy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 września 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara ha ha ciotka doj*bała srogo. :D

    Dzięki dziewczyny ale ja gadać nie będę tylko jeśli się nie uda w tym cyklu w następnym biorę antyki.
    Ja po wizycie u gina i wiem, że nic nie wiem. ;) może owulacja była, może nie było, a może jest w trakcie. Ha ha. W środę sprawdzamy jeszcze raz.

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 12 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciotka jakaś nie teges, sama niech idzie do psychologa..

    Kroko, hehe, a Ty płacisz za wizytę?

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi 100zł na pierwszej wizycie za cały monitoring cyklu, bez względu na to czy usg będzie 3 razy czy 8.

‹‹ 2033 2034 2035 2036 2037 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ