X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 10 września 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko ściskam kciuki za Franka co by juz powstał :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 września 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek co za buras faktycznie :-/
    Jak was czytam ze niby takie nie ogarniete to az mi wstyd ja nie mam dziecka i nie mam czasu gotowac o praniu jak przypomne sobie to wdtawiam kilka godzin bo zawsze coś :-P

    Izolku mam nadzieję ze te nereczki jakos dadza rade moze bez zabiegu

    Kroko nooo to działajcue korzystajcie obohe :-P
    Co do wizyty 22 wrzesien moze juz poznam plec choc zapewme bardziej bede sie stresowac czy badania sa ok czekam na to afp i czuje jakbym siedzuala na lasce dynamitu mam nadzieję ze z kregoslupem bedzuw ok noby dr sprawdzila ostatnio ale oby reszta dzialala sprawnie niby kwas foliowy chroni malucha od moich lekow ale strach i tak jest...

    Zgrdeka faktycznie twoj chlop ma humorki :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 22:56

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 11 września 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dołączam do grona z chorymi dzieciakami :-(
    Tomek wybudzal się kilka razy z płaczem, byłam pewna, że boli go brzuszek. Płakał, stekał i się prężył. No i zaczął wymiotować. Było już ze cztery serie wymiotów. No i teraz nie wiem czy to jednorazowe zatrucie, bo było wiele dużych niepogryzionych kawałków parówki z drugiego śniadania i kawałów sera żółtego z kanapki, czy to jednak jelitowka. Co jakiś czas jeszcze się przebudza i jest mu nie dobrze, ale idzie dalej spać. Umówiliśmy siee z mężem na dyżury czuwania przy małym i teraz do 2 w nocy mój czas, potem jego. Bardzo się boję, że byśmy oboje zasnelęli, a on nie daj Boże zakrztusił się czy zadławił wymiocinami. Masakra

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 11 września 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Alu i jak noc?

    Maniek faktycznie ten kolega to idiota. Nie przejmuj się nim.

    Kroko trzymam kciuki za Franka.

    Miłej niedzieli

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 11 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoł,
    U nas noc znowu nieprzespana, przewiercona, przejęczana. Nie wiem co jest ale chujnia jest.

    Ala, o nieee, zdrowia dla Małego!

    Maniuś, ej no, nie mów, że wzięłaś sobie do serca ten komentarz kolegi, trzeba było odpowiedzieć, że pięcioraczki idą. Nie przejmuj się głupotami ;)

    Dobrego dnia!


    Krokodylica lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka melduje sie na posterunku

    Nocka jak zawsze, szkoda gadac

    Maniek co za burak ten kolega, brak słów, a wygladacie pięknie <3

    Zdrowka dla chorowitkow

    Konwi Kroko jak dzieciaczki?

    MANIEK, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 11 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hola,
    Zdrowia dla wszystkich chorych.
    Maniek: mi tez ale juz po porodzie powiedzial ktos, ze myslal, ze to blizniaki. Nie przejmuj sie, na fotach wczorajszych to w ogole nie jestes duza, a mowilas, zes wielka, normalny szczuplak z Ciebie..

    U mnie wiercenie sie i budzenie z placzem to normalka, to dzieci nie maja tak normalnie?

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka własbie coraz bardziej przekonuje sie do tego stwierdzenia ze dzieci tak maja, moze jak sie z tym pogodze bedzie latwiej ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 11 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, bez jaj, kilka pobudek w nocy, to może i "normalne", natomiast niezliczoną ilość w ciągu godziny to już normalnoscią bym nie nazwała. A tak ostatnio u nas jest, jeszcze kilka nocy temu tak nie miał, więc uważam to za anomalię. Moje 2 czy 3h spania na dobę to chyba też nie norma. Także ten, coś Młodego męczy.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 września 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry zdrówka dla maluszków łacznie z moim starszakiem :)

    Kroko kciuki zaciskam

    Beszka kurcze moze inny lekarza jakaś konsultacja??

    my bylismy na wsi wczoraj wrócilismy auteczkiem ale sie ciesze :)
    a dzis zamawiam inna pralkę niz miałam wybrana

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 11 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo nasprzatalam sie jak głupia. Teraz leżakuje jagoda spi mężu leczo zrobił a babcia jsk to babcia leży na kanapie i tv ogłada, co jakiś czas pytając mnie czy pojedziemy do galerii wrrrr.
    Dziekuje za miłe słowa zem szczupła :) ubieram luźne kiecki bo gorac i mi wygodnie to i brzuchol mało widoczny, ale widzę ze rosnę jsk z jagoda szybko, duzo i po całości :( mam 19 tc i 7 kg juz do przodu buuuu.
    Ala współczuje i zdrowka dla Tomka. Jak sie dzis czuje?
    Nena tak sobie myślałam o Was bo moja sie tak budzi i wierci gdy jest gorąco a jak ma w pokoju 21-22 stopnie to spi ładnie, moze Diego tez woli chodek w nocy? Jsk u Was jest macie klime? Bo przecież tam afrykański gorac.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 września 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek z ta temperatura moze tak byc, u nas teraz gorac niesamowity i spi masakrycznie, w pokoju mam 24 ponad,a w nocy 23, mozna zdechnac

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 11 września 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak Maniuś, ten ukrop też pewnie nie pomaga. Klima jest ale nie chodzi całą dobę. Rzygam tym piekłem już. Normalnie we wrześniu powinno się juz trochę ochłodzić, przynajmniej noce, a w tym roku skwar okrutny nadal. Nocą tutejsze temperatury nieznacznie niższe niż w dzień. Okropieństwo. Ogólnie w tym rejonie pogoda niezmienna. Zawsze wiadomo czego się spodziewać na drugi dzień. Duchoty czyli ;)
    Dziwne tylko, że wcześniej jakoś bardzo mu to nie przeszkadzało...hnmmm.
    A może to faktycznie te zębiska, górne trójki i czwórki idą stadami.
    Pieron wie, mam nadzieję, że szybko wrócimy do normy, czyli w przypadku Diego, do tych kilku pobudek nocnych zamiast całej nocy takiej niespokojnej.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 11 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 28 stopni, w domu teraz 26. Moja zwalila wlasnie giga kupe potem zdjela pieluche oparla sie dupa i kanape i sie zlala mega, a teraz recznikiem papierowym czysci dywan (ja juz umylam, ale nie mam motywacji, bo planuje go wywalic), a teraz znowu chce zerwac pieluche..

    Dzis maly ostro oberwal,a ja w odruchu trzepnelammala w reke, ale zaraz placzaca wzielamna reke, co pewnie jeszcze bardziej namieszalo jej w glowie

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 11 września 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, noc była koszmarna. Mały wymiotował do 2 w nocy, potem się czesto wybudzał, rzucał po łóżku, kręcił strasznie. Spałam max godzinę. Dziś już nie ma wymiotow, za to mega cieknacy katar. Już czuję, że dzisiejsza noc będzie równie udana :-(

    Dziękuję za miłe słowa z życzeniami zdrowia dla Tomcia, oby jak najszybciej wyzdrowiał. Wzięłam jeszcze wolne na jutro, posiedze z nim w domu, do żłobka nie pójdzie. A dziś kilka razy wspominał 'dzidzi' bo tak nazywamy żłobek i leciał do drzwi, więc chyba chciał tam jechać :-)

    U nas też dziś było meeeega gorąco

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 11 września 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza. Wy to w weekend pewnie szalejecie poza domem,.skoro nikogo tu nie ma, tylko moje zycie takie nudne :/

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 12 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Zgredko nie tylko Twoje życie nudne.., z dziećmi tak małymi to norma.. My może byśmy jeszcze gdzieś pojechali ale z Patrykiem to bez sensu.. Raz że nie zapamięta z tego nic, dwa że się umeczymy.. ZA ROK, Będzie łatwiej

    Alu miło czytać ze jednak Franek polubił żłobek, nawet jeśli rozstania są ciężkie. Jak noc?

    Miłego poniedziałkowego dnia

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj poczytałam ale nie miałam siły odpisać.
    Dopadł mnie ból gardła i katar. Kufa.
    Z mężem się chciałam pogzić ale on nie, bo go jeszcze zarażę.. tak naprawdę myślę że się wymigał żeby przypadkiem Franka nie spłodzić. Trochę to głupie że tak na niego nalegam, odpuszczam ze staraniami i tyle.
    Dziś i jutro nie ma niani, więc od rana siedzimy na placu zabaw.
    Wczoraj wieczorem udało się odciagnać smarki bez krzyku - sama sobie odciągnęła i mimo że ma jeszcze katar przespala całą noc do 6:30 w swoim łóżeczku.
    Przynajmniej ja mogłam pospać, może mi szybciej przejdzie przeziębienie.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 12 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie nadrobię - i'm sorry;(

    U nas walki ciąg dalszy - Zuza od tyg. wyje non stop w przedszkolu, a ja koczuje pod drzwiami (no w Sadybie;)), w pogotowiu...ale w pt było juz trochę lepiej, wiec jest nadzieja. Dodatkowo, przeszliśmy na dietę, wiec tylko przygarach stoję;( a teraz jeszcze obie zakatarzoną i histeryzują...ech, życie, życie

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 12 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody jeszcze śpi, noc do 4.30 względna, później przerwa w spaniu, rano się dziecku przysnęło i odsypia harce.

    Lara, co tam?

    Kroko, dobrze, że odpoczęłaś, kurujcie się szybciutko.
    Ciężko z tymi staraniami u Was, trudno się zgrać...Porozumienia życzę ;)

    Summerko, cierpliwości! I zdrowia dla Młodzieży oczywiście.

    Już po łikendzie więc kolejno odlicz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 09:19

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 2032 2033 2034 2035 2036 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ