X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam, nie ma innego wytłumaczenia jak to, że to nie jest dobry czas. Mam jednak nadzieję, że ten dobry czas w końcu nadejdzie. Nie mam na to wpływu zbyt dużego, jedynie mogę o siebie dbać. :)
    mi_lejdi nie mogę ogarnąć, że Ty masz skończone 37 tygodni za sobą!:D

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch i jeszcze jedna rada :) Przez jakiś czas nie używaj internetu, ja wiem że bez tego sie żyć nie da w współczesnym świecie, ale internet w pierwszych tygodniach ciąży to złooooooooo.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziękuję Wam, nie ma innego wytłumaczenia jak to, że to nie jest dobry czas. Mam jednak nadzieję, że ten dobry czas w końcu nadejdzie. Nie mam na to wpływu zbyt dużego, jedynie mogę o siebie dbać. :)
    mi_lejdi nie mogę ogarnąć, że Ty masz skończone 37 tygodni za sobą!:D

    Dobuska to będzie rok staraczek, wszystkie pary które się długo starały, oznajmują że spodziewają się dzieciątka, to będzie też Twój rok. Bliżej jak dalej ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve_2.0 wrote:
    Anutka - zrobisz jak uwazasz, zaproponowal Ci chociaz częstrze USG? Nie mowie zebys czytała fora- ale jest trochę artykułów np w medycynie po dyplomie. Moj lekarz powiedzial ze to niedobrze ze mam stycznosc z chorym dzieckiem i nakazal zrobic badania - a w razie zlego wyniku od razu przyjechac.To nie jest przeziebienie, dla mnie jest to nie do pomyslenia zeby w przypadku gdy są pewne procedury przy takim zagrozrniu lekarz je olewał i pokładał nadzieje w mocy pozytywnego myslenia. Wedlug roznych zrodel w 2 trymestrze ryzyko przekazania dziecku zarazenia wynosi 30-50%. Najlepiej zrobic badanie na obecnosc IgG i IgM przeciwko parwowirusowi b19. Mysle ze zlejcewazenie tego to lekkomyslnosc i pisze to w dobrych zamiarach.
    A jaki jest koszt takiego badania z krwi ?
    A kolejna wizyte mam miec 19.04 - upomne sie wtedy o usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 19:31

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tu się dzieje, nadążyć za Wami nie mogę ;) Jednak cieszę się, wątek trochę ożył. Aż strach pomyśleć co będzie na FB ;)

    LadySavage. Najlepszego dla Nikosia :)
    Na testdna.pl zestaw do badania kosztuje 277zl i wysyłają poczta. Dla mnie to też drogo, bo chciałabym zrobić Emilce i sobie. Kombinuję jak to zorganizować, może na razie zrobię tylko jej, jeszcze myślę.

    MiLejdi. A to nie czkawka takie rytmiczne ruchy?

    Moniczko. Emi w spacerówce od 4go miesiąca i od tego czasu jesteśmy w stanie wyjść z domu. Wydawało mi sie, jednak, że spacery będą się wydłużały z czasem, ale niestety, ona jest w stanie wytrzymać w wózku tylko 30min. Trudno, ale cieszę się, że chociaż tyle, bo to pozwala nam chodzić na wszystkie grupy dla mam z dziećmi, więc ja mam trochę kontaktu z ludźmi i tyle w domu nie siedzę :)

    Dobuska. Jak najbardziej pisz nam o swoich emocjach. Gdzie jak nie tu masz się wygadać i wyrzucić to z siebie? Nie jest zdrowe trzymanie tego w sobie. To jest Twoje miejsce w sieci :)

    Spioch. Nie wierzę co za lekarz. Ja bym do niej już nigdy nie poszła. Jak można przygotowywać na poronienie kobietę, u której ciąża prawidłowo się rozwija? Wiadomo, że w pierwszym trymestrze jest największe ryzyko, ale po co o tym gadać bez sensu. Nie czytaj o takich przypadkach w necie! To Ci w niczym nie pomoże, wręcz odwrotnie.
    Gratuluję pęcherzyka, za chwilę pojawi się zarodek i serduszko :)

    spioch2, kaka470, moniczko. lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • spioch2 Przyjaciółka
    Postów: 76 118

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny wczoraj wróciłam z pracy i padłam :*

    Lekarka bardzo mnie wystraszyła, bo chcąc nie chcąc po głowie chodzi mi poronienie. Postaram się myśleć pozytywnie :* tyle czekałam na groszka, że musi skończyć się dobrze <3 moja psycholog powiedziała mi, że trzeba żyć dniem dzisiejszym i nie martwić się na zapas tylko wtedy kiedy faktycznie dzieje się coś złego. Mój M też mnie wspiera i denerwuje się, że uprawiam czarnowidztwo, i że takie rzeczy się zdarzają, więc gdyby to nam się przytrafiło to nie będzie nasza wina. Ale wiecie jak to jest po prostu chce się wszystko w sobie zrobić, aby było dobrze mimo, że nie ma się na to wpływu. Ale sama ta tematyka poronienia była chyba z większym naciskiem niż to, że będzie dobrze stąd moje załamanie :( :( :(

    mi lejdi czekam na te dobre wieści :*

    Lady Nikoś jest przesłodki <3

    Dobuśka zawsze trzeba wyrzucać z siebie smutek i złe emocje. My wiemy i rozumiemy co przechodzisz więc zawsze możesz tu się wyżalić. Ja ciągle bardziej czuję się po Twojej stronie niż po tej drugiej i bardzo dobrze Cię rozumiem ...I BARDZO MOCNO CI KIBICUJĘ <3 :*

    E.wela, jedna z wielu i Dobuśka moje kochane, myślę, że to kwestia czasu, że zaraz mnie dogonicie, bardzo mocno Was wspieram i bardzo mocno zaciskam kciuki. Mam bardzo dużą nadzieję, że te suplementy wspomogą jajeczka i pach zaraz tu się posypią dwie kreski i już żadna staraczka tu nie zostanie a te zafasolkowane, przecież jesteśmy fuksiarami stulecia <3

    Dziewczyny Wesołych Świąt dla Was, spędzonych wśród bliskich, aby Zmartwychwstały Chrystus wszystkim nam błogosławił :* tym wierzącym i niewierzącym :* :* :*

    Annie1981, moniczko., Anutka, yvonneSW, Lady Savage, Margolciak, AiCha4811, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz nie jesteś przegranym <3
    Październik 2017 HSG -> oba jajowody drożne
    Luty 2017 morfologia 2% -> Czerwiec 2017 morfologia 8%
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane życzę Wam: Zdrowych, spokojnych, pełnych miłości, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych.

    Staraczki, życzę Wam aby następne święta byly już z bobasami, czy to w brzuszku czy na świecie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 11:09

    moniczko., Annie1981, kaka470, Anutka, yvonneSW, Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Kochane! Dużo zdrówka, radości i bożego błogosławieństwa :) <3

    Annie1981, kaka470, Anutka, yvonneSW, Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę Wam Wesołych i spokojnych Świąt. Zdrowych dzieciaczków, rosnących brzuszków i dwóch kreseczek :)
    d80d9b06dcb194cdmed.jpg

    Emilcia dziś pierwszy raz była w kościele z okazji święcenia jajek. Trochę marudziła, przystawiłam ją do piersi i momentalnie zasnęła. Tym samym ja pierwszy raz karmiłam w kościele. Fajne doświadczenie :)

    kaka470, Anutka, yvonneSW, moniczko., Margolciak, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 31 marca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, super! Ja na chrzest Hani wzięłam jej trochę swojego mleka do butelki w razie w, ale całe szczęście nie było potrzebne :) znając mnie nie dałabym rady nakarmić w kościele, mnie to bardzo krępuje, choć rozumiem i w 100% jestem za karmieniem w miejscach publicznych :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch brak słów, co za baba. Oczywiście że poronienia się zdarzają, ale po co o tym mówić gdy nie ma potrzeby? Ja się osobiście nie spotkałam, żeby mnie lekarz uprzedzał o takich rzeczach. Równie dobrze przy zakupie samochodu powinni mówić o zginięciu w wypadku, a przy zakupie migdałów o możliwości zadławienia. Niczym się nie przejmuj i bądź dobrej myśli :) nie warto zaprzątać sobie głowy rzeczami, na które nie mamy wpływu :)

    Annie twórz grupę :)

    Wesołego Alleluja kobietki :)

    Annie1981, yvonneSW, Anutka lubią tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczko. Na początku mnie też krępowało publiczne karmienie. Strasznie przeżywałam wyjście do przychodni jak mała miała 6 tygodni, bo wiedziałam, że wtedy będzie mnie to czekać. Jakoś to przeżyłam i z czasem karmiłam w różnych innych miejscach. Im więcej doświadczenia tym łatwiej :) Tobie życzę, abyś nabrała odwagi i nie musiała korzystać z butelki na wyjściach. Trzymam kciuki :)

    Teraz byłam bardzo zabiegana, ale może w święta znajdę chwilę to utworzę grupę z przyjemnością :) Także dziewczyny, które nie mają kont, proszę twórzcie fikcyjne, żebyście były gotowe ;)

    moniczko. lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak znalazłam chwilę i jest już grupa, na zajączka ;) Jest tajna, nikt jej nie znajdzie i nikt spoza nie będzie widział jej członków. Chyba jedyna opcja to taka, żebyście teraz pisały do mnie na priv z namiarami to Was dodam. Chyba, że jest inna opcja to dajcie znać, bo ja aż tak się nie znam na FB ;)

    dobuska, kaka470 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny piszcie do Annie lub do mnie, zalezy którą z nas macie w znajomych tutaj. My Was poprzyjmujemy do grupy :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dokładnie dziewczyny piszcie do Annie lub do mnie, zalezy którą z nas macie w znajomych tutaj. My Was poprzyjmujemy do grupy :)
    A jak nie mam zadnej z Was w znajomych ?

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    A jak nie mam zadnej z Was w znajomych ?
    wyświetla mi, że albo masz mnie w znajomych, albo nie przyjęłaś mojego zaproszenia jeszcze :) i wtedy możesz do mnie napisać z linkiem do Twojego fb :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mam już

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    o mam już
    Juz napisalam, imie i nazwisko i miasto... Nie wiem jak moge wrzucic link przez telefon (mam fb na aplikacji a nke przez wyszukiwarke) :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Cię znalazłam sąsiadko:D Ale odpisz mi w wiadomości czy to Ty:)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 31 marca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Chyba Cię znalazłam sąsiadko:D Ale odpisz mi w wiadomości czy to Ty:)
    A nic na razie nie dostalam :p

    Juz :) tak sasiadko, to ja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 23:04

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ