X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Farbowanie włosów w ciąży
Odpowiedz

Farbowanie włosów w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 25 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny
    Poradzcie proszę
    Pofarbowalam włosy nie wiedząc o ciazy, a mianowicie udalam sie do fryzjera kilka dni po owulacji, a potem okolo 6 dni po farbowaniu beta wykazala ciaze. Teraz juz nie bede farbowac, jednal martwi mnie to ostatnie farbowanie. Czy w tak wczesnej fazie moglo zaszkodzić? Będę wdzieczna za pomoc, bo siedzę i się zadreczam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 14:56

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 marca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich tematow bylo milion. Mozna farbowac włosy w ciazy. Musialabys to robic codziennie przez kilka mcy ciąży zeby w jakis sposob zaszkodzic dziecku.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 marca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja farbuje i rozjaśniam włosy całą ciąże. Także naprawdę mamy 21wiek i skończmy z zabobonami. :)
    Powodzenia!

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny :)
    Też mi się tak wydawało, jednak jak poczytałam w necie, to troszkę zwątpiłam.
    Ale na samym początku to i tak chyba nie wnika jeszcze nigdzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ