X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Endokrynolog Szczecin
Odpowiedz

Endokrynolog Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    niestety mam zły wynik TSH - mój gin kazał się zgłosić do endokrynologa - czy może któraś z Was słyszała o dobrym endokrynologu w Szczecinie albo do takiego ? Ja nie miałam wcześniej okazji korzystać, wiec nie mam zielonego pojęcia. Jest tych lekarzy trochę, ale sama nie wiem do kogo mam się wybrać...

    Państwowo nie ma szans, bo terminy są na przyszły rok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2013, 11:32

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do dr Tronta, wiem że one jest ze Szczecina ale nie wiem gdzie przyjmuję bo ja chodzę do niego w innym mieście. Numer do niego też dostałam od siostry która u niego się leczy. Bardzo sympatyczny lekarz, konkretny. 501 051 966 to jest nr telefonu do niego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o super, dziękuje za numer :) poszukam tylko gdzie przyjmuje

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wybieram się do niego w czwartek, więc jak nie znajdziesz to daj znać zapytam go :)

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrą sławą cieszy się dr Sowińska -Przepiera. Byłam u niej raz na NFZ i potem już nie poszłam, bo nie zamierzam siedzieć w kolejce 2,5h, bo pani doktor się spóźnia. nie mniej jednak polecam. wiem, że przyjmuje tez prywatnie, na pewno szybciej i łatwiej umówisz się na wizytę;)

    http://www.sowinska-przepiera.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2013, 08:54

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIULA13 wrote:
    dobrą sławą cieszy się dr Sowińska -Przepiera. Byłam u niej raz na NFZ i potem już nie poszłam, bo nie zamierzam siedzieć w kolejce 2,5h, bo pani doktor się spóźnia. nie mniej jednak polecam. wiem, że przyjmuje tez prywatnie, na pewno szybciej i łatwiej umówisz się na wizytę;)


    ja tej pani nie polecam, jest sucha, obcesowa i bardzo długo trwa u niej nim dobierze leki- koleżanka uciekła od niej po pół roku "leczenia"

    osobiście polecam prof. Urbańskiego albo dr Katronia- ten drugi bywa zakręcony, ale jest bardzo konkretny i wyrozumiały, często nawet nie muszę isc do niego na wizytę, bo konsultuje mnie przez telefon np gdy przez pobyt w szpitalu tracę termin wizyty u niego. tel do Katronia -501385307.

    Urbański przyjmuje tylko prywatnie, był kiedyś ordynatorem w szpitalu wojskowym, świetnie radzi sobie z tarczycami, leczeniem hashimoto i ciężarnymi z tymi dolegliwościami. Jak odnajdę nr do rejestracji to wpisze

    MADZIULA13 lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka ja znalazłam, ze prywatnie przyjmuje na berlinga, ale Na 100% nie wiem czy to jest jeszcze aktualne. Jakbyśmy mogła sie dowiedzieć to byłabym wdzięczna. W sumie nie słyszałam o nim, ale to nic :)

    Muszę poczytać o nich chociaż trochę, a zależy mi bardzo na wizycie. W przyszłym tygodniu chce sie wybrać, bo muszę powtórzyć jeszcze wyniki - także mam jeszcze czas do namysłu :)

    A czy któraś z was słyszała o: H.fuchs, P. Molenda, G.kulig raz e. Petriczko? P.petriczko w sumie jest ekndokrynologiem dziecięcym i pediatra, więc nie wiem czy leczy tez osoby starsze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2013, 17:10

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne, zapytam w czwartek gdzie przyjmuje i napiszę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :)

  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta14 a więc dr Tront nie przyjmuje w Szczecinie. Może skorzystasz z któregoś lekarza, którego polecają dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka dzięki wielkie :) pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ