X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne dziurawiec w ciąży
Odpowiedz

dziurawiec w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tilapia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wiecie moze czy mozna pic napary z dziurawcaw trakcie trwania ciazy? Łapia mnie czasem takie depresyjne nastroje i proboje jakos sobie z nimi radzic. Popijam sobie na noc melise, ale myslalam o jakims urozmaiceniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 15:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tilapia z tego co wiem to nie wolno niestety :P Musisz się przemęczyć z deprechą albo iść na kozetkę do psychologa ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ